تعداد رکورد جدید COVID-19 نفر در سراسر جهان به ایالات متحده افزایش dampens چهارم جولای جشن

آخرین: P. E. I. تایید سه مورد جدید از COVID-19 بعد از بودن در روشن از اواخر ماه آوریل است. انگلستان, میخانه ها

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

آخرین:

  • P. E. I. تایید سه مورد جدید از COVID-19 بعد از بودن در روشن از اواخر ماه آوریل است.
  • انگلستان, میخانه ها, رستوران ها و سالن های بازگشایی به عنوان مستند استرالیا بیشتر است.
  • انگلستان تکه قرنطینه برای ورود از حدود 60 کشور جهان به استثنای کانادا, ایالات متحده آمریکا
  • انتظار می رود هزاران نفر در P. E. I. آخر این هفته به عنوان اطلس حباب باز می شود.
  • هند رکورد بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus موارد است.
  • استرالیا مقامات قفل کردن 9 مسکن برج در ملبورن بیش از شیوع بیماری است.

فلوریدا گزارش شده تعداد رکورد coronavirus موارد در شنبه آخرین نشانه آن است که این ویروس فزاینده در بسیاری از نقاط ایالات متحده, ریخته گری بیزار بیش چهارم جولای جشن.

مسئولان و مقامات بهداشتی مردم هشدار داد به اقدامات احتیاطی و یا به سادگی به ماندن در خانه در روز استقلال به عنوان موارد تایید شده در حال بالا رفتن در 40 متحده است. ایالات متحده مجموعه ای دیگر رکورد روزانه جمعه با 52,300 به تازگی گزارش شده عفونت با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که به طور گسترده ای تصور می شود یک undercount.

ایالات متحده بیش از 2.8 میلیون موارد تایید شده — حدود یک چهارم از عفونت در سراسر جهان با توجه به شمارش که به طور گسترده ای فکر کردم به درک درست شکل تا حدی به دلیل موارد بدون علامت و محدود تست.

فلوریدا گزارش 11,445 تایید عفونت در شنبه آوردن ایالت مجموع به بیش از 190,000.

گردشگران با پوشیدن ماسک صورت سوار Segways در ساحل میامی, فلوریدا., در روز شنبه. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

آلاباما این هفته نیز یک رکورد برای عفونت گزارش شده در یک روز با بیش از 1700 جدید تاييد موارد ثبت شده پنج شنبه و مقامات بهداشتی دولت نگران است که تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به نوع سنبله است که به دنبال آخر هفته روز یادبود.

"من واقعا نگران چهارم جولای," دکتر گفت: همین ویلیامسون یک دولت سابق بهداشت افسر که در حال حاضر سران آلاباما انجمن بیمارستان. "من فکر می کنم که به احتمال زیاد تعیین روند آلاباما برای بقیه از تابستان است."

این عاقلانه به روز رسانی در آمد که مقامات محلی و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور تلاش برای به حداقل رساندن فرصت ها برای این ویروس به ادامه پخش در تعطیلات آخر هفته به طور معمول صرف شنا, غذا خوردن در حیاط خلوت تجمعات و یا ازدحام آرنج به آرنج برای مشاهده رژه و آتش بازی نشان می دهد.

بسیاری از جوامع لغو آن حوادث و هشدار مردم در برابر جمع آوری خود را.

در فلوریدا میله های زندان ایالتی در حال تعطیل و برخی از جاذبه های منطقه ای مانند باغ وحش میامی و جنگل جزیره بسته اند. مقامات در جنوب فلوریدا — از جمله در شهرستان میامی-Dade و کلید های فلوریدا — بسته سواحل از طریق آخر هفته.

سازمان دیده بان | جشن روز استقلال یک نگرانی در ایالات متحده که در آن موارد در حال افزایش است:

به عنوان جدید روزانه موارد در ایالات متحده آمار یک رکورد نگرانی وجود دارد که جولای 4th, جشن خواهد منجر به یک انفجار از COVID-19 موارد به عنوان مردم مسخره در ماسک و فیزیکی فاصله. 2:01

سواحل دیگر در دولت باز مانده است. در سنت پیت ساحل در خلیج مکزیک فضاهای پارکینگ کمیاب شد بعد از ظهر شنبه و صدها نفر از مردم خوشه در گروه زیر چتر و در cabanas بر روی شن و ماسه.

Pinellas County Sheriff نمایندگان گشت در ATVs گفتن آنها باید اقامت با خانواده خود و یا گروه و دور از دیگران است.

Keisha پریرا به ساحل آمد از Osceola County — حدود 160 کیلومتر داخلی — با پدر و دو فرزند دیگر و گفت: گروه برنامه ریزی برای دور ماندن از دیگران است. او به همراه آورده ضد عفونی کننده دست و ماسک در مورد آنها به هر نقطه دیگر از ساحل.

چهارم جولای رژه شرکت کنندگان منعکس شده در یک نمای پنجره ارسال یک نشانه برای مشتریان به پوشیدن ماسک صورت در بریستول, R. I. در روز شنبه. (دیوید گلدمن/آسوشیتد پرس)

"ما در حال رفتن به ماندن با یکدیگر," او گفت:. "من احساس بسیار امن خارج است."

در چند کالیفرنیا گردشگری متمرکز شهرستانهای اقتصادی باعث مبارزات برای متقاعد کردن ساکنان دولت به سفر در کالیفرنیا ارائه کرد. اما کارشناسان بهداشت عمومی و شهرداران از محبوب شهرهای ساحل سانتا کروز و Half Moon Bay باید التماس کرد با مردم به ماندن در خانه برای تعطیلات.

بکن بکن ستاره فیلم Luedtke گفت: تقاضا شده است "bonkers" پس از بازگشایی 14-اتاق مزیت هتل و آبگرم است که او صاحب در سونوما کانتی شهر Guerneville. مهمان باید حداقل دو شب و اختصاص داده درشکه در نزدیکی استخر.

یک parasail با پرچم ایالات متحده موتیف دیده می شود در ساحل ونیز در لس آنجلس در روز شنبه. (رینگو Chiu/فردا نیوز)

"گردشگری خطرناک نیست" Luedtke گفت. "من فکر می کنم مردم با پیروی از قواعد خطرناک است."

تعطیلات آخر هفته مصادف با یک گام بزرگ به عقب این هفته به کالیفرنیا تلاش برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد سه روز بسته شدن میله و بسیاری از موسسات داخلی در استان ها که حدود سه چهارم از جمعیت این ایالت.

محلی تلاش برای تضعیف تجمعات تعطیلات در تضاد کامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آخر هفته در دستور کار, از جمله یک صفحه نمایش آتش بازی جمعه شب در کوه راشمور در داکوتای جنوبی و شنبه را "سلام آمریکا" جشن مجموعه شامل ریاست جمهوری در یک سخنرانی در کاخ سفید در جنوب چمن و یک صفحه نمایش آتش بازی است که می تواند بسته مردم به مرکز شهر واشنگتن در شب.

آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

P. E. I. روز شنبه در گزارش سه مورد جدید پس از آزاد بودن از COVID-19 پس مارس 28. سه نفر هستند و تمام جزایر و ضروری کارگران است. هیچ کدام تا به حال شده است در خارج از کشور است. یکی از دو جوان بيماران با این نسخهها کار در Whisperwood ویلا در چرلتتون

اطلس حباب آغاز شده و جمعه اجازه می دهد مسافران از داخل چهار استان برای عبور از مرزها بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز. هر استان دارای مجموعه خود را از قوانین برای بازدید کنندگان.

برتر دنیس پادشاه گفت: سه مورد در P. E. I. نیست متصل به اقیانوس اطلس حباب اما مقامات در این استان در حال "آماده به تصمیم گیری در عقب اوایل هفته آینده اگر این چیزی است که [بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی] اطلاعات نقاط."

مقامات بهداشت پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی وارد Whisperwood ویلا در شارلوت تاون در روز شنبه. (کن لینتون/CBC)

انتاریو دوم بالاترین استانی شمارش 35,656 تایید موارد گزارش شده اضافی 121 موارد COVID-19 روز شنبه کمترین روزانه مورد تعداد در بیش از یک هفته.

کبک است که بيشترين تعداد موارد در 55,784 گزارش 102 مورد جدید در روز شنبه.

به عنوان از 1:30 p. m. ET در شنبه, کانادا به حال 105,317 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 68,990 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,720.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد در روز شنبه با تعداد رو به افزایش 212,326 در 24 ساعت.

بزرگترین افزایش از ایالات متحده, برزیل و هند با توجه به یک گزارش روزانه است. قبلی که ضبط برای موارد جدید بود 189,077 در ژوئن 28. مرگ و میر ثابت باقی مانده است و در حدود 5000 نفر در روز است.

بیش از 11 میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است آلوده شده اند از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. با کمبود تست مواد تعداد واقعی موارد ناشناخته است. بیش از 525,000 نفر کشته شده اند.

(CBC)

در آفریقا, غنا معاون صنعت و تجارت وزیر کارلوس کینگزلی Ahenkorah استعفا داده نقض خود انزوا اقدامات پس از آزمایش مثبت رئیس جمهور گفت:.

در آفریقای جنوبی در حال رشد نقطه داغ تایید موارد باید با صعود به بیش از 177,000, با سابقه 9,063 در گزارش اخیر دوره 24 ساعته.

در آسیا و اقیانوس آرامو هند نیز گزارش داد که بالاترین تک-بعد سنبله با 22,771 جدید تایید موارد در مجموع بیش از 648,000 از جمله 18,655 مرگ و میر.

استرالیا ویکتوریا دولت قفل شده است و نه مسکن عمومی برج و سه ملبورن حومه پس از 108 مورد جدید. برتر Daniel Andrews گفت: 3000 نفر در این برج را به "سخت مستند" به معنای "وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه ... و هیچ کس مجاز است."

یک فرد واکنش نشان می دهد به عنوان یک کارگر بهداشت انجام COVID-19 آزمون در Gauhati هند در روز شنبه. (Anupam Nath/آسوشیتد پرس)

در اروپامقامات در شمال شرق اسپانیا به دستور مستند از ال Segria شهرستان در اطراف شهر لریدا خانه را به بیش از 200 ، 000 نفر پس از مقامات بهداشت ثبت شده پرش در 60 موارد در 24 ساعت. شیوع مرتبط به کارگران کشاورزی در منطقه روستایی.

در حالی که در انگلستان بارها و سینما بازگشایی شد شنبه به عنوان بخشی از بریتانیا بزرگترین گام به سوی پست-شیوع طبیعی است.

سازمان دیده بان | Prince William بازديد میخانه به انگلستان آماده به سهولت COVID-19 محدودیت:

میخانه کارکنان داشتند حرف زدند در مورد فاصله فیزیکی و اقدامات دیگر گرفته شده برای محافظت از کاربران در حال حرکت رو به جلو است. 1:30

در آمریکاو فرانسه گفت: این اعزام پزشکان به آن آمریکای جنوبی قلمرو گویان فرانسه که در آن عفونت باید رسید به عنوان ویروس جاروب همسایه برزیل.

از حدود 5,000 جدید مورد تایید در سراسر فرانسه در طول هفته گذشته 1,400 بودند در گویان فرانسه با جمعیت فقط 300,000, با توجه به سازمان بهداشت. نظامی در پرواز است بیماران از اشباع امکانات به فرانسه کارائیب جزیره مارتینیک برای درمان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب