دریافت مزایای دولتی? در اینجا آنچه که در مورد خود محرک پرداخت

Millions از آمریکایی ها شروع به دریافت محرک پرداخت و از دولت ایالات متحده در این هفته از طریق مراقبت در عمل $

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

Millions از آمریکایی ها شروع به دریافت محرک پرداخت و از دولت ایالات متحده در این هفته از طریق مراقبت در عمل $2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره برای سرپا نگه داشتن اقتصاد کشور در طول coronavirus بیماری همه گیر. پرداخت تا $1,200 ارسال خواهد شد برای هر آمریکایی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی ذکر نشده به عنوان یک وابسته و ملاقات با برخی از معیارهای مالی. اضافی $500 ارسال خواهد شد برای هر کودک زیر سن 17. این اطلاعات محاسبه خواهد شد از طریق مردم 2019 یا 2018 مالیاتی.

اکثر مردم باید از دریافت پرداخت خود را به طور خودکار — IRS را با استفاده از پرداخت مستقیم اطلاعات و یا آدرس پستی خود را در سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی به شما ارسال یک محرک پرداخت. "این [خدمات درآمد داخلی] در حال حاضر اطلاعات خود را در فایل و به طور خودکار ارسال پرداخت به این افراد می گوید:" اریکا نیویورک یک اقتصاددان در سازمان های غیر انتفاعی مالیاتی بنیاد از طریق ایمیل.

آن هم درست از افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و راه آهن بازنشستگی یا از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه (SSDI) که به طور خودکار دریافت محرک پرداخت حتی اگر آنها نمی, به طور معمول فایل اظهارنامه مالیاتی. "مردم در این گروه انتظار می رود برای دیدن اتوماتیک $1,200 پرداخت اواخر این ماه" IRS در بیانیه ای گفت. دریافت کنندگان درآمد تامینی تکمیلی) را نیز به طور خودکار دریافت و پرداخت های خود را IRS می گوید; مقامات انتظار می رود کسانی که پرداخت به آن ارسال شود بعد از اوایل ماه مه.

ادامه مطلب: IRS ارسال محرک پرداخت به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در این هفته است. در اینجا چگونه شما می توانید سریع تر

چگونه دریافت کنندگان سود خود را دریافت پرداخت ؟ دولت را با استفاده از همان اطلاعات آن استفاده می کند به طور معمول ارائه مزایای دیوید Hasen, یک استاد دانشگاه فلوریدا قانون مدرسه است که دارای تخصص در مالیات بر درآمد فدرال قانون می گوید یک ایمیل به در. برای مردم در امنیت اجتماعی و راه آهن و بازنشستگی و یا SSDI IRS را با استفاده از اطلاعات ارائه شده در فرم SSA-1099 و فرم RRB-1099 به ارسال پرداخت.

برخی از مردم از دریافت مزایای دولتی ممکن است نیاز به برخی از اقدامات به منظور دریافت حداکثر مقدار ممکن است.

اگر شما یک گیرنده در هر یک از این دسته بندی ها که همچنین واجد شرایط برای اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط به عنوان مثال شما باید با پر کردن اطلاعات خود را در IRS آنلاین, پورتال "غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا." سعی کنید برای انجام این کار به سرعت — IRS گفت: در 15 آوریل است که "اگر ذینفع در این گروه ها فراهم نیست و اطلاعات خود را به IRS به زودی" آنها باید صبر کنید تا "بعد" برای دریافت $500. اداره تامین اجتماعی وب سایت مردم را به ثبت نام مقدماتی خود را در کودکان قبل از دریافت آنها را به صورت خودکار محرک پرداخت.

همچنین آگاه باشید که وزارت خزانه داری نه امنیت اجتماعی دولت ارسال خواهد شد به صورت خودکار در پرداخت به شمسی گیرندگان. "دریافت خواهد کرد به طور کلی دریافت به صورت خودکار پرداخت و واریز مستقیم, مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و یا چک مقاله فقط به عنوان آنها به طور معمول خود را دریافت مزایای SSI," IRS می گوید. اگر شما با استفاده از یک لینک مستقیم اکسپرس کارت اعتباری و ادعا اضافی $500 در هر مرحله مقدماتی فرزند IRS گفت: "اطلاعات اضافی در دسترس خواهد بود به زودی" در توضیح چگونگی به ادعای کسانی که کودکان از طریق IRS پورتال آنلاین. (IRS بلافاصله پاسخ به سوال در مورد زمانی که این اطلاعات در دسترس خواهد بود.)

جدید IRS برنامه نورد از این هفته به نام من پرداخت اجازه می دهد تا مردم برای پیگیری وضعیت خود محرک پرداخت. اما نمایندگان می گوید اگر شما یک SSA RRB فرم 1099 SSI یا VA نفع دریافت کننده اطلاعات شما را نشان نمی دهد تا در من پرداخت. به جای آن شما یک پیام است که می گوید: "وضعیت پرداخت در دسترس نیست." اما IRS گفت که آن را "کار خود را با آژانس به موضوع خود را پرداخت."

"بازیابی تخفیف باید به طور خودکار ارسال می شود به این گیرندگان اما امیدوارم این ابزار ردیابی به زودی در دسترس خواهد بود با اطلاعات برای این گیرندگان بیش از حد" می گوید: نیویورک.

اگر شما نمی دریافت هر یک از فوق منافع دولت اما هنوز هم لازم نیست که به فایل اظهارنامه مالیاتی — یک گروه که شامل "کارگران کم درآمد و برخی از جانبازان و افراد دارای معلولیت" در هر IRS — شما به احتمال زیاد هنوز هم واجد شرایط برای یک محرک پرداخت. بازدید از این IRS صفحه — "غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا" — و ورودی اطلاعات خود را برای یادگیری بیشتر. شما باید به ارائه نام و آدرس پستی و ایمیل و آدرس و تاریخ تولد و معتبر شماره امنیت اجتماعی. شما همچنین باید به ارائه نام و شماره امنیت اجتماعی برای هر یک از وابستگان خود را. IRS یک راهنمای دقیق در چه انتظار هنگامی که شما فایل. و اگر شما آنها را آماده برای ارائه خود را حفاظت از هویت شماره شناسایی شخصی (IP پین) دولت صادر ID و اطلاعات حساب بانکی.

IRS همچنین به شما توصیه می کند نگه داشتن چشم را برای مشکوک ایمیل, تماس, و یا متون به دنبال اطلاعات شخصی شما در طول اجرای محرک. این احتمال وجود دارد که کلاهبرداران سعی خواهد کرد برای استفاده از سردرگمی در اطراف محرک چک تحویل به سرقت از مردم اطلاعات شخصی.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب