Raven-Symoné ازدواج شریک زندگی میراندا Maday در حیاط خلوت مراسم

رئیس جمهور تهمت است "خشمگین" بیش چقدر کوچک جمعیت بود در تجمع شنبه شب در Tulsa, چند افراد نزدیک به کاخ سفید گف

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت است "خشمگین" بیش چقدر کوچک جمعیت بود در تجمع شنبه شب در Tulsa, چند افراد نزدیک به کاخ سفید گفت: ان بی سی نیوز روز یکشنبه داشتن وعده داده شده گسترده مخاطبان توسط خود مدیر کمپین براد Parscale.

تهمت نیست تنها یک مزاحمت — سی ان ان گزارش می دهد که او دختر, Ivanka Trump, و شوهرش جارد کوشنر هر دو "عصبانی" در Parscale برای "overpromising در جمعیت اندازه." آنها "حق را به" یک فرد از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: سی ان ان اضافه کرد که Parscale "به دشمنان و رسانه های هدیه. آن اطمینان بیش از حد."

تلسا رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس از مارس. BOK مرکز می تواند نگه دارید در مورد 19,000 مردم; مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تا به حال افتخار است که بیش از یک میلیون نفر ثبت نام برای بلیط و محلی رسمی تخمین زده شده است که 100 ، 000 حامیان خواهد سر به عرصه. تلسا آتش مارشال گفت NBC News تنها در مورد 6,200 مردم با حضور در این تجمع و سرریز منطقه به معنای نگه هزاران نفر نیست استفاده می شود در همه. پس از این رویداد Parscale سعی پین سرزنش در جای دیگر به tweeting و retweeting ادعا می کند که مردم و رسانه ها از ترس تهمت حامیان دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز در مورد تصاویری و خارج از مشاوران گفت: این نگاه وحشتناک به بسیاری از صندلی های خالی در محل با یکی از گفتن ان بی سی نیوز "این یک شکست بزرگ." یکی دیگر مشترک است که تهمت دیوانه بود قبل از این تجمع آغاز شده و حتی به دلیل خبری که شش نفر از اعضای خود را در پیشبرد تیم آزمایش مثبت برای COVID-19 تحت الشعاع این رویداد واقعی. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب