رند پل تحت قرنطینه

ایالات متحده افزایش یافته و پیشنهادهای سوی دو کشور ایران و کره شمالی با آنها تنش بالا باقی می ماند ارائه به ه

توسط PATRIS-FUN در 3 فروردین 1399

ایالات متحده افزایش یافته و پیشنهادهای سوی دو کشور ایران و کره شمالی با آنها تنش بالا باقی می ماند ارائه به همکاری در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. پیونگ یانگ و تهران بود بسیار متفاوت پاسخ.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای روز یکشنبه خودداری کرد آمریکا کمک به مبارزه با رمان coronavirus همه گیر شده است به خصوص سخت در ایران که در آن سخت تحریم های اقتصادی و جلوگیری از فروش نفت خام و دسترسی به بازارهای مالی بین المللی در محل باقی می ماند.

در سخنرانی خود خامنه ای نه تنها رد کمک های ایالات متحده, اما او همچنین بوق و کرنا یک تئوری توطئه اولین تبلیغ در چین است که این ویروس از یک انسان ساخته شده دولت ایالات متحده سلاح. او گفت که او نمی داند که اگر این اتهام درست است اما فکر "که در ذهن راست خود را به شما اعتماد به آنها را دارو" وقتی که دارو ممکن است "راه را برای گسترش این ویروس بیشتر" قبل از نشان می دهد که دلیل واقعی ایالات متحده پرسنل پزشکی ممکن است می خواهم برای آمدن به ایران است که به "اثر سم تولید کرده اند."

در ضمن کره شمالی به نظر می رسید به درک حرکت کمی بیشتر است. پیونگ یانگ روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور تهمت ارسال یکی دیگر از نامه شخصی به پیونگ یانگ رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد, این بار گزارش expresseing تمایل خود را به همکاری با این کشور در "ضد اپیدمی" کار با اشاره به رمان شیوع کروناویروس.

کیم یو جونگ, کیم خواهر و سیاست کمک ستایش نامه ای به "قضاوت خوب و مناسب عمل" و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تحت تاثیر قرار گرفته بود با کره شمالی توانایی برای مقابله با تهدید ویروس. کره شمالی گزارش نشده است هر COVID-19 موارد اما کارشناسان بهداشت و درمان ترس مرموز ملت است پوشش شیوع. کاخ سفید تایید تهمت ارسال کیم نامه اما اظهار نظر در محتویات آن است. در ادامه مطلب نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن