رند پل می گوید او را "ماندن در اینجا تمام آخر هفته' به دریافت کمک های خارجی قطع شده در coronavirus لایحه

در اینجا یک کلمه شما ظاهرا فقط باید به استفاده می شود: "ناوگان." این نام برای یک ویژگی جدید توییتر در حال آزم

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

در اینجا یک کلمه شما ظاهرا فقط باید به استفاده می شود: "ناوگان."

این نام برای یک ویژگی جدید توییتر در حال آزمایش است که اساسا پلت فرم بسیار خود نسخه اسنپ چت داستان های کاربران اجازه می دهد برای عموم به اشتراک گذاری پست ها که ناپدید می شوند پس از یک دوره معینی از زمان. ویژگی های مشابه قبلا آورده شده است به سیستم عامل های دیگر مانند Facebook.

توییتر در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه اعلام کرد این آزمایش "ناوگان" توییتهایی که ناپدید می شوند در 24 ساعت در برزیل, BuzzFeed اخبار گزارش. یک "ناوگان" تشکیل شده می تواند تا 280 شخصیت های با, عکس های Gif یا ویدئوها در آستانه.

"ناوگان هستند یک راه برای به اشتراک گذاشتن افکار زودگذر" توییتر محصول منجر Kayvon Beykpour گفت: در یک موضوع در روز چهارشنبه. "ما امیدواریم که ناوگان می تواند کمک به مردم برای به اشتراک گذاشتن افکار زودگذر است که آنها می شده اند و بعید است به صدای جیر جیر."

ناوگان Beykpour توضیح داد که نمی تواند دریافت هر گونه دوست دارد ، retweets و یا پاسخ و آنها را در دسترس با کلیک کردن بر روی نماد کاربر. و بله, او ایمان آوردند "وجود دارد که شباهت بسیاری با داستان فرمت." با این ویژگی Beykpour توییتر گفت: امیدوار است به "آدرس برخی از نگرانی هایی که مردم را از صحبت کردن در توییتر" از جمله افراد احساس "راحت" به tweeting به دلیل توییتهایی "دیده می شود و در پاسخ به توسط هر کسی" و "احساس دائمی و نمایشی."

هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در زمانی که ناوگان ممکن است به طور دائم رول برای کاربران ایالات متحده اما در این میان کسانی که "نه کاملا به اندازه کافی خوب برای کامل توییتهایی" افکار آماده است. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب