دادستان بقیه در مورد Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه

دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه استراحت خود را در مورد روز پنج شنبه پس از بیش از دو هفته از

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه استراحت خود را در مورد روز پنج شنبه پس از بیش از دو هفته از شهادت مربوط توسط دلخراش حساب از شش زنان از جمله برخی که می گویند او نادیده گرفته درخواست مانند "هیچ هیچ هیچ" و توجیه رفتار خود را به عنوان هزینه گرفتن در هالیوود است.

در حال حاضر Weinstein وکلا شروع خواهد شد تماس شاهدان خود را به عنوان نقطه عطفی مشهور محاکمه حرکت یک گام نزدیک تر به یک حکم. آنها نمی گفت که آیا Weinstein خود شهادت خواهد داد. انجام این کار می تواند خطرات بزرگ به دلیل دادستان خواهد بود قادر به کوره او در مورد هر یک از این اتهامات که هیئت منصفه در حال حاضر در مورد جزئیات واضح و روشن.

زمانی که دادستان استراحت Weinstein وکیل دانا Rotunno بلافاصله قاضی به اخراج در مورد این استدلال که شهادت را از زن او را به اتهام تجاوز "نه به هیچ وجه نشان می دهد اجباری عمل توسط آقای Weinstein." قاضی رد درخواست.

دفاع برای اولین بار شاهد یک صنعت اجرایی که باقی می ماند یک Weinstein متحد به نظر می رسید blindsided زمانی که یک دادستان در مواجهه او را با پیام های متنی است که به نظر می رسد برای توجیه فیلم مغول رفتار و باش خود شاکیان.

پل Feldsher سابق عامل است که یک بار می دانستند و مدعی Annabella Sciorra, بدحجابی Weinstein در نوامبر 2018 برای "رفتار مانند cad." اما در یکی دیگر از پیام های خوانده شده به هیئت منصفه او گیر برای Weinstein گفتن او: "من فکر می کنم سگ توده ای از بازیگران هستند که به طور ناگهانی شجاع و یادآوری سرکوب خاطرات زشت."

روز جمعه دفاع است انتظار می رود به تماس با یک روانشناس متخصص در حافظه است. دفاع به دنبال بالا بردن شک و تردید در مورد زنان خاطراتی از برخورد که در برخی از موارد بیش از یک دهه و یا دو ساله است.

اتهامات در دادگاه در شهر نیویورک هستند بر اساس دو اتهام: که Weinstein تجاوز به یک زن در ماه مارس 2013 است و او مجبور جنسی در زن دیگری در سال 2006. اتهامات علیه Weinstein کمک سوخت #MeToo جنبش است. اگر محکوم او می تواند به صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

وکیل دانا Rotunno دیده می شود پس از رسیدن به دادگاه این هفته است. Weinstein وکلا نگاه به بالا بردن شک و تردید خود را در مورد شاکیان' خاطراتی از برخورد که در برخی از موارد بیش از یک دهه و یا دو ساله است. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

Weinstein, 67, مدعی است که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. اما با در نظر گرفتن شاهد ایستادگی می گویند بنابراین می تواند مخاطره آمیز.

"من به مشتریان 'هنگامی که شما ایستاده و شما باید از دست خود را سپر است که من و شما در خود'" گفت: دفاع وکیل برایان McMonagle که کمک امن mistrial در بیل کازبی را برای اولین بار تجاوز جنسی محاکمه در سال 2017. کازبی بعدها محکوم کرد.

"در تجربه من به عنوان دادستان و دفاع وکیل این نادر است برای دیدن یک مشتری را ایستاده," او گفت:. "مشکل این است که برخی از منصفه را نگه دارید که در مقابل شما است."

در علاوه بر این به دو بخش اصلی شاکیان دیگر زنان شده اند مجاز به شهادت در نیویورک مورد به عنوان به عنوان دادستان تلاش برای نشان دادن وجود یک تمرین روش به اتهام Weinstein حملات از جمله دعوت از زنان به اتاق هتل خود را به بحث در مورد کسب و کار و سپس رخت کن و خواستار جنسی مى باشد.

دادستان به پایان رسید خود را در مورد پس از آخرین کسانی که دیگر شاکیان به پایان رسید گفتن منصفه در مورد در مورد برخورد با Weinstein در سال 2013.

Lauren Marie جوان یک مدل از حومه فیلادلفیا شهادت دادند که Weinstein او را دعوت به خود را در بورلی هیلز, اتاق هتل, فریب او را به حمام محروم کردن لباس های خود را پایین کشیده او لباس و سینه اش. او اتهام بخشی از یک پرونده جنایی بود که در برابر Weinstein در کالیفرنیا فقط به این دادگاه آمده در جریان است.

شهادت او bookended که از Sciorra, اولین شاکی به شهادت. او مدعی Weinstein barged به آپارتمان او در اواسط 1990s انداخت او را در تخت و تجاوز خود را به عنوان او تلاش برای مبارزه با او را با لگد زدن و مشت زدن به او.

بازیگر Annabella Sciorra اولین شاکی به شهادت. او مدعی Weinstein barged به آپارتمان او و تجاوز خود را به عنوان او تلاش برای مبارزه با او. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

در بین منصفه شنیده داستان های مشابه از Weinstein ingratiating خود را با زنان جوان تر ظاهر می شود برای نشان دادن علاقه در کمک به مشاغل خود را قبل از گرفتن آنها را به اتاق یک هتل و یا یک آپارتمان و نقض آنها.

اکثر آنها مشتاق بازیگران. Sciorra شد یک ستاره در حال افزایش است. یکی دیگر از 2006 متهم میمی Haleyi بود به دنبال گرفتن بیشتر درگیر در پشت صحنه جنبه های سرگرمی و کسب و کار.

هر دو طرف مرجع ایمیل

بیش از دو هفته گذشته هیئت منصفه همچنین یادآور شد از پیچیدگی زنان روابط با Weinstein.

برای مثال زن دادند به اتهام تجاوز مواجه سه روز از بازجویی های زیادی از آن در cross-examination به عنوان Weinstein وکلا scoured دوستانه گاهی مخ زن ایمیل او فرستاده تهیه کننده فیلم پس از اتهام حمله.

زن اذعان جلسه دادند برای دیگر برخوردهای جنسی. او گفت که او نگه داشته در تماس چون "نفس خود را آنقدر شکننده" است و تماس با او "به من احساس امن است."

در یک نقطه Weinstein وکیل Rotunno از زن خواسته که چرا او را قبول سوغات از "خود متجاوز."

تبدیل به هیئت منصفه و اعلام کرد: "من می خواهم داوران به می دانم که او از من است متجاوز."

روز چهارشنبه دادستان نشان داد منصفه ایمیل های که پیشنهاد آن را به Weinstein تلاش برای نگه داشتن خود را در رابطه پیچیده شناور حسرت برای ملاقات با پیام مانند "R u جلسه من و یا فراموش کردن من..."

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

دادستان اقدام به خنثی کردن دفاع تمرکز بر روی برخی از زنان ادامه داد: تعامل با Weinstein با تماس به شهادت ایستاده یک روانپزشک پزشکی قانونی است که دارای تخصص در قربانی رفتار.

دکتر باربارا Ziv که شهادت در سال 2018 محاکمه مجدد که منجر به کازبی را تجاوز جنسی محکومیت در پنسیلوانیا گفت: اکثر قربانیان در چنین مواردی همچنان به تماس با حمله به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه و از آنجا که بسیاری امیدواریم که چه اتفاقی افتاده است "فقط یک انحراف."

دادگاه منتقل شده است بسیار سریعتر از هر کسی که درگیر پیش بینی شده است. هیئت منصفه در ابتدا گفت: انتظار شش هفته از شهادت. در حال حاضر در این مورد می توان تصمیم گرفت در اواسط فوریه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن