دادستان می گوید Harvey Weinstein دیدم قربانیان به عنوان "کامل انژکتور و کانکشنها'

Harvey Weinstein معتقد بود تا قدرتمند او می تواند دور با بدنام کردن مشتاق بازیگران کشیده شده و به یک جهان که د

توسط PATRIS-FUN در 27 بهمن 1398

Harvey Weinstein معتقد بود تا قدرتمند او می تواند دور با بدنام کردن مشتاق بازیگران کشیده شده و به یک جهان که در آن برای تلفن های موبایل بزرگ عکاسی در نظر گرفته و آنها را "کامل یکبار مصرف" دادستان گفت: هیات داوران در پایان استدلال جمعه در شهر نیویورک تجاوز به عنف محاکمه.

"جهان اجرا شده توسط من و آنها نیست به شکایت زمانی که آنها بر روی پا, تف, در, را باخته و بله تجاوز و آزار توسط من — پادشاه" جوآن Illuzzi-Orbon گفت: تقلید دادند.

با استفاده از یک مانیتور تلویزیون در کنار داوران جعبه دادستان نمایش داده می شود عکس از Sopranos بازیگر Annabella Sciorra و پنج تن دیگر از شاکیان نیز شهادت دادند. Illuzzi منصفه گفت که گذشته از این موفق تر Sciorra دیگران بودند "کامل انژکتور و کانکشنها. آنها هرگز به در جهان است."

Illuzzi همچنین نشان داد یک سمت به سمت مقایسه Sciorra را شهادت در مورد مقابله با Weinstein در اواسط 1990s پس از او به اتهام تجاوز و شهادت مشابه دیگر قربانی ادعا در مورد چگونگی مغول واکنش نشان داد هنگامی که او به او گفت که او تا به حال یک پسر در سال 2013.

2 شهود اشاره کرد تغییر در چشم

"چشمان او رفت و من فکر کردم او به من حق دارد" Sciorra شهادت دادند. با کلیک یک دکمه به تجاوز به عنف متهم شهادت ظهور: "چشمان خود را تغییر داد و او وجود ندارد. آنها بسیار سیاه است و او پاره پاره من است."

در زمان Weinstein عقب نشسته در صندلی خود را خیره به جلو در یک صفحه نمایش در مقابل دفاع از جدول که آینه آنچه نشان داده شد به هفت مرد و پنج زن در هیات داوران در طول سه ساعت جمع.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon راست تحویل بسته شدن جمعه استدلال برای تعقیب. او دیرین دادستان در دادستان منطقه منهتن ، (Jeenah ماه/گتی ایماژ)

Illuzzi بسته شدن می آید یک روز پس از دفاع ارائه یک حماسه ساعت-طولانی استدلال بسته نقاشی دادستان پرونده به عنوان یک "شوم داستان" غایب از اثبات نیاز به محکوم کردن دادند.

دادستان ایجاد یک "جهان جایگزین" که "نوار زنان حس مشترک استقلال و مسئولیت. ... پشیمانی وجود ندارد در این جهان تنها پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف" Weinstein وکیل دانا Rotunno استدلال کرد.

Illuzzi مقابله در روز جمعه با تمرکز بر اتهامات توسط Mimi Haleyi که Weinstein به زور انجام می شود دهان او را در خود سوهو آپارتمان در سال 2006.

'آیا او سزاوار او چه کردم؟'

"زمانی که یک فرد بزرگسال می رود به یکی دیگر از بزرگسالان در خانه باید از آنها انتظار می رود که آنها به درگیر شدن در رابطه جنسی ؟" دادستان خواسته است. "با رفتن به Harvey Weinstein خانه او سزاوار او چه کردم؟"

او افزود: "هیچ blurred lines اینجا. این یک جنایت و یک گستاخ بی اعتنایی از مردم دیگر."

داوران ارسال شد صفحه اصلی و بعد از مذاکرات آغاز می شود در روز سه شنبه.

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان در Haleyi در سال 2006. آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را; آن خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

زنان دیگر از جمله Sciorra شهادت به عنوان بخشی از یک محاکمه تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

در پاسخ به دفاع ادعا می کند که Haleyi و به اتهام تجاوز به عنف قربانی شد اپورتونيست که به رضایت طرفین از رابطه جنسی با Weinstein چرا که آنها فکر آن را کمک خواهد کرد تا حرفه خود دادستان به دنبال تمرکز داوران را با توجه به شاکیان' دلخراش حساب ادعا تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه گزاره ها و مصاحبه تجارب است.

برخی از زنان شهادت دادند که Weinstein نادیده گرفته و درخواست از "هیچ هیچ هیچ" را به عنوان او حمله آنها. زن Weinstein متهم تجاوز به زن گفت: او را به خشونت کشیده شد زمانی که او نمی تواند راه خود را و است که "اگر او شنیده کلمه" نه " آن را مانند یک ماشه برای او."

اتهامات تهیه کننده, ریخته گری, کوچ به نظر می رسد روال

زن دیگری به یاد می آورد Weinstein sneering, "شما هرگز آن را در این کسب و کار این است که چگونه این صنعت کار می کند" زمانی که او خندید کردن پیشرفت.

دادستان وظیفه دارد پیچیده شده است به این دلیل که زنان او را به اتهام تجاوز به نگهداری در تماس با Weinstein پس از این اتهام مواجه است. اما Illuzzi گفت که بخشی از طرح خود را به نگه داشتن در تماس با آنها به طوری که او می تواند نقطه به نقطه آن برخوردهای به عنوان شواهد هیچ چیز اتفاق افتاده است اساسا "آماده شدن برای یک لحظه درست مثل این."

مورد در نقطه, او گفت: در ماه اکتبر سال 2017 Weinstein پاسخ به یک ایمیل از یک روزنامه نگار به او یک سر که Sciorra بود برای رفتن در یک رونان فارو داستان با نوشتن: "Annabella آیا پلیس زمین است."

آموزش خود را روزنامه نگار در مورد چگونگی پاسخ به مقاله Weinstein نوشت: "این بود که با رضایت طرفین و یا آن را انکار کند."

"من به شما ارسال شد که اقرار" Illuzzi گفت منصفه در طول دفاع را رد اعتراض.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب