طرفدار دموکراسی Pro-پکن اردوگاه درگیری در هنگ کنگ مقننه

لغو کردند شکست در هنگ کنگ مقننه جمعه با ماموران امنیتی بیرون آوردن چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران از جمله یکی

توسط PATRIS-FUN در 19 اردیبهشت 1399

لغو کردند شکست در هنگ کنگ مقننه جمعه با ماموران امنیتی بیرون آوردن چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران از جمله یکی بود که انجام شده توسط پزشکان در یک برانکارد و پس از او مجروح شد.

طبع هایش پس از یک حرفه ای-پکن مجلس وارد شده خودش را به عنوان صندلی نشست کمیته به تلاش برای پایان دادن به ماهها بن بست که منجر به جمع شدن قانون از جمله بحث برانگیز لایحه ای را که به جرم سوء استفاده از چینی سرود ملی در نیمه مستقل شهرستان.

Pro-پکن نمایندگان مجلس را متهم به طرفدار دموکراسی نماینده مجلس دنیس Kwok معاون رئیس کمیته مجلس از تاخیر انداختن کار خود را با مسدود کردن انتخاب یک صندلی جدید برای بیش از شش ماه. چین علنا سرزنش Kwok ماه گذشته برای برگزاری مهم است که بر منافع عمومی جرقه تظاهرات که آن را دخالت در هنگ کنگ امور داخلی.

روز جمعه pro-پکن مجلس پرستاره لی گفت: او اقتدار به عنوان قبلی صندلی کمیته به ریاست این نشست را اشغال صندلی بیش از یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده شروع می شود. امنیت کارکنان و سایر pro-پکن قانونگذاران احاطه نیمکت سعی کنید به نگه داشتن یک گروه بزرگی از دموکراسی قانونگذاران در خلیج.

دو طرف فریاد زد: در هر یک از دیگر با هر یک از اردوگاه نگه داشتن پلاکارد محکوم یا لی یا Kwok. لغو کردند شکست زمانی که لی به نام جلسه به منظور طرفدار دموکراسی قانونگذاران عجله روی نیمکت به عنوان ماموران امنیتی به عقب راندند. نگهبانان انجام چند طرفدار دموکراسی قانونگذاران از جمله ادی چو و ری چان بودند که دستور به ترک با توجه به رفتار آشوبگرانه.

"من قدرت را به من وقت رئیس کمیته مجلس گفت:" لی اصرار قانونگذاران را به کرسی های خود را.

دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo به نام لی یک "باطل پکن کرم کوچک" و دیگران شعار "درخشان لی گام پایین." Pro-پکن قانونگذاران مقابله با فریاد که Kwok شد سوء استفاده از قدرت خود را.

دموکراتیک قانونگذار ریموند Chan Chi-chuen می افتد را به عنوان او را لغو کردند و با امنیت و نرم افزار-چین قانونگذاران در طول روز جمعه جلسه. (تایرون سیو/فردا نیوز)

بسیاری از دموکراسی قانونگذاران در نهایت راه می رفت از جلسه این کمیته که به طور معمول scrutinizes صورتحساب و تعیین زمانی که آنها می تواند قرار داده و به رای نهایی. جلسه بعد به طور خلاصه به حالت تعلیق پس از دموکراسی سیاستمدار Kwok بال-خویشاوندان خود را که از مشاهده بالکن کشیده شد دور توسط ماموران امنیتی پس از او انداخت یک پشته از مقالات را به اتاق جلسه.

اصطکاک پس از بحث استرداد لایحه

در rebuking Kwok ماه گذشته در چین دفتر رابط در هنگ کنگ به نام برای او به پیگرد قانونی برای سوء رفتار در اداره عمومی است. قوه مقننه حقوقی, مشاور کانی علم که گفت: در سال گذشته که لی ندارد قدرت را به ریاست و صندلی های جدید باید انتخاب معکوس و موقعیت خود را جمعه. او گفت: لی می تواند ریاست به دلیل وضعیت غیر طبیعی از یک صندلی نه انتخاب شدن به مدت شش ماه.

این روشن نیست که آیا لی حرکت به پایان رسید بنبست طرفدار دموکراسی قانونگذاران گفت که می خواهد به مبارزه ادامه خواهد داد.

پکن با انتقاد از Kwok موجب بحث بر سر اینکه آیا این قدرت را به دخالت در هنگ کنگ امور داخلی تحت قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

Martin Lee, وکیل مدافع و بنیانگذار هنگ کنگ حزب دموکرات گفت: او یکی از حداقل 14 شنبه بازداشت به اتهام سازماندهی و شرکت در تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته است. 5:54

این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که در آن هنگ کنگ داده شد آزادی لذت می برد در سرزمین اصلی و قول داد که درجه بالایی از استقلال در امور آن برای 50 سال.

تفاوت بین نرم افزار-پکن و طرفدار دموکراسی اردوگاه شدند تیز پس از ماه از گاهی خشونت آمیز اعتراضات را برانگیخت با تلاش برای تصویب قانون — بعد از خارج — که اجازه داده اند مظنون به تحویل به چین به صورت کارآزمایی بالینی است.

قبلا مجلس تصویب کرده بود یک حرکت اجازه می دهد یک لایحه که تمدید مرخصی زایمان برای دور زدن کمیته مجلس و انتقاد طرفدار دموکراسی قانونگذاران به عنوان تنظیم یک سابقه بد برای لوایح به تصویب بدون موشکافی کمیته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن