شاهزاده اندرو 'به دروغ به تصویر کشیدن خود را' به عنوان مایل به همکاری در اپستاین مورد ایالات متحده دادستان ها می گویند

ایالات متحده دادستان را متهم به شاهزاده اندرو از عدم همکاری با درخواست های متعدد آنها برای مصاحبه با او در مور

توسط PATRIS-FUN در 20 خرداد 1399

ایالات متحده دادستان را متهم به شاهزاده اندرو از عدم همکاری با درخواست های متعدد آنها برای مصاحبه با او در مورد مخاطبین خود را با اواخر سرمایه و مجرم جنسی جفری اپستاین که در ماه اوت گذشته در شهر نیویورک زندان فدرال.

منهتن-بر اساس دادستان فدرال ایالات متحده وکیل جفری برمن روز دوشنبه گفت که اندرو به حال "حال دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری" با قاچاق جنسی بررسی است.

اندرو "است داده شده مصاحبه با مقامات فدرال بارها کاهش یافته است درخواست ما برای برنامه ریزی چنین مصاحبه و نزدیک به چهار ماه پیش به ما اطلاع صراحت ... که او نمی خواهد آمد در چنین مصاحبه" برمن گفت.

برمن دفتر با صدور بیانیه خود را در پی یک گزارش توسط بریتانیا خورشید, روزنامه تایید سلامت توسط ایالات متحده در اجرای قانون رسمی که مقامات ایالات متحده در حال بررسی اپستاین زندگی و مرگ فرستاده بود دولت بریتانیا درخواست رسمی شناخته شده به عنوان معاضدت قضائی پیمان تسلیم درخواست برای دسترسی به شاهزاده.

اندرو علنا اعلام کرد او را به همکاری با هر "مناسب آژانس های اجرای قانون."

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت: هیچ برنامه ای برای استرداد اندرو. در بیانیه ای در اوایل روز دوشنبه اندرو وکلا گفت: شاهزاده تا به حال ارائه کمک خود را به وزارت دادگستری (DOJ) سه بار در این سال است.

ایالات متحده محققان می خواهید برای مصاحبه با اندرو ملکه الیزابت دوم پسر مورد دوستی خود با Epstein — که انتظار بود به اتهام قاچاق کودکان — به عنوان بخشی از تحقیق به امکان co-توطئه گران.

اوایل روز دوشنبه وکلا برای اندرو آمریکا در ادعای سلطنتی بود و نه همکاری با ایالات متحده دادستان بررسی اپستاین و پیشنهاد مقامات قضایی شدند و به دنبال تبلیغات به جای اندرو کمک کند.

"دوک یورک در حداقل سه نوبت در این سال ارائه کمک های خود را به عنوان یک شاهد به DOJ," اندرو وکلا Blackfords در بیانیه ای گفت:.

"متاسفانه DOJ است در واکنش به این دو ارائه می دهد با عبور خود را محرمانه قوانین و ادعا می کنند که دوک ارائه شده صفر همکاری است. در انجام این کار آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت" در بیانیه ای گفت:.

رد اتهام

A U. s. Federal Bureau of Investigation پروب با تمرکز بر انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول دیرین کاردانی از اپستین و دیگران که تسهیل ثروتمند سرمایه را به اتهام قاچاق دختران زیر سن قانونی اجرای قانون منابع به رویترز گفت در ماه دسامبر.

Ghislaine که در محل در حال حاضر ناشناخته است را رد اتهامات علیه او.

اندرو 60 گفت: در یک بیانیه عمومی در ماه نوامبر بود که او پله پایین از وظایف به دلیل دیوانگی بیش لینک کلیک کنید برای اپستاین و خواهد بود مایل به کمک "هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز."

در ماه مارس منهتن مبتنی بر ایالات متحده وکیل جفری برمن گفت که با وجود سلطنتی بریتانیا علنا بیان او را همکاری با درخواست شاهزاده بود "درب داوطلبانه همکاری و دفتر ما این است که با توجه به گزینه های خود را."

ویرجینیا Giuffre آمریکایی زن مدعی است که او قاچاق توسط اپستین و ماکسول در سال 2001 زمانی که او 17, سکس با شاهزاده روبرو می شوند او می گوید گرفت. اندرو "قاطعانه" رد این ادعا در یک مصاحبه بی بی سی در اواخر سال گذشته و گفت که او "هیچ خاطره" تا به حال ملاقات Giuffre.

اپستاین خوار سابق سرمایه فوت در بازداشت در ماه اوت سال 2019 پس از محکومیت به جرائم جنسی متعدد. (ایالت نیویورک جنسیت مجرم رجیستری/آسوشیتد پرس)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب