مدتها در انتظار تجزیه و تحلیل سیم پرواز PS752 را جعبه سیاه می رود به جریان در فرانسه

کارشناسان در فرانسه تحت نظارت محققان ایرانی در حال انتظار برای شروع مدتها در انتظار دانلود پرواز PS752 را جعبه

توسط PATRIS-FUN در 30 تیر 1399

کارشناسان در فرانسه تحت نظارت محققان ایرانی در حال انتظار برای شروع مدتها در انتظار دانلود پرواز PS752 را جعبه سیاه در روز دوشنبه در حالی که کشورها از جمله کانادا مشاهده از حاشیه در پاریس.

پس از انکار مسئولیت برای روز, ايران, گفت: آن را به اشتباه به ضرب گلوله اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز با موشک در مدت کوتاهی پس از برخاستن در ایران در Jan 8. تمام 176 مسافر درگذشت از جمله 55 شهروندان کانادایی و 30 اقامت دائم.

بیش از آخر هفته و کانادا اعزام یک تیم از محققان با ایمنی حمل و نقل به پاریس به رعایت بسیار پیش بینی دانلود و تجزیه و تحلیل از هواپیما در دو پرواز ضبط داده ها.

"این بسیار طولانی و دردناک سفر برای تمام اعضای خانواده فقط باید این قطعه از اطلاعات" گفت: Hamed Esmaeilion از ریچموند هیل, Ont., در شمال تورنتو است. او نه ساله دختر Reera و همسر پریسا Eghbalian کشته در تصادف.

"ما باید به ما پاسخ."

جعبه های سیاه و سفید شده اند در مرکز بین المللی تقلا از جنگ برای بیش از شش ماه. کانادا همراه با کشورها در سراسر جهان است که از دست رفته شهروندان در سقوط کرده ایران برای فشار آوردن به ایران به دنبال کنوانسیون های بین المللی و حمل و نقل دستگاه های ضبط به یک کشور قادر به خواندن آنها بدون تاخیر.

دانلود در نهایت برنامه ریزی برای شروع دوشنبه با نمایندگان کشورهای مختلف در حال حاضر از جمله کانادا, ایران, فرانسه, اوکراین, آمریکا و سوئد است. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین تایید یکشنبه جعبه های سیاه و سفید به طور رسمی وارد پاریس.

حامد Esmaeilion چپ خود را از دست داد, همسر, پریسا Eghbalian و نه ساله دختر Reera در سقوط پرواز PS752. (عرضه شده)

کارشناسان کانادا به احتمال زیاد برای تماشای عملا در پاریس

ده ها تن از خانواده های قربانیان در کانادا گفتند که صندلی از TSB که در آن محققان به احتمال زیاد باید به رعایت این روند تقریبا در یک اتاق دیگر در پاریس از طریق یک ویدئو زنده link. آزمایشگاه دانلود اتاق به اندازه کافی بزرگ نیست به جای هر کس در حالی که به درستی جسمی فاصله با توجه به COVID-19 اقدامات با توجه به انجمن به نمایندگی از خانواده های قربانیان در کانادا.

Esmaeilion ارتباط سخنگوی گفت: خانواده ها اعتماد نکنید ایران عصبانی هستند از آن گرفته شده بیش از شش ماه برای رسیدن به این نقطه در تحقیقات. خانواده می دانند که جعبه های سیاه و سفید هستند و تنها یک پنجره کوچک به آنچه اتفاق افتاده است و نه ارائه پاسخ برای آنچه که آنها واقعا می خواهید بدانید که: که به طور خاص مسئول داونینگ و کسی که تصمیم به نگه داشتن حریم هوایی باز در یک شب شدید نظامی فعالیت است.

"خانواده ها نا امید," او گفت:. "برخی از آنها بسیار خشمگین آنها نمی توانید صبر کنید."

ضبط می تواند آسیب دیده

محتویات پرواز ضبط داده ها و دستگاه های ضبط صدای کابین خلبان معمولا انتقادی به سقوط تحقیقات. در این مورد, اما به علت این است که هیچ رمز و راز: ایران بعدها به آن اعتراف شات پایین jetliner و گفت: این اشتباه بود برای موشک های دریافتی. در یک گزارش موقت هفته گذشته ایران و سازمان هواپیمایی کشوری سرزنش انحراف از یک سیستم رادار و عدم ارتباط بین دفاع هوایی اپراتور و فرماندهان برای داونینگ.

محققان انتخاب کنید تا باقی مانده در محل تصادف از خطوط هوایی بین المللی اوکراین هواپیما که به ضرب گلوله کشته شد پس از برخاستن از ایران در فرودگاه امام خمینی (on Jan. 8, 2020. (نازنین طباطبایی/WANA از طریق بی بی سی)

ایران نیز در گذشته گزارش شده است که ضبط شده است می تواند آسیب دیده در داونینگ بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا کارشناسان خواهد بود قادر به خواندن آنها. فرانسه BEA هوایی, بررسی حوادث آژانس شناخته شده است به عنوان یکی از سازمان های پیشرو برای خواندن ضبط پرواز.

ضبط صدای کابین خلبان قطاری از مکالمات بین خلبان و کنترل ترافیک هوایی. این ضبط اطلاعات شامل زمان هواپیما در زمان خاموش و محل آن ارتفاع چگونه است موتورهای هواپیما و سیستم در حال انجام و هنگامی که موشک زده.

کارشناسان می گویند نتایج به احتمال زیاد خواهد شد 'anticlimactic'

لری ونس سابق جانباز ایمنی حمل و نقل هواپیما سقوط محقق هشدار داد که این یافته ها در این جعبه سیاه به احتمال زیاد خواهد anticlimactic.

"اگر مردم فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیاری از پاسخ برای آنچه اتفاق افتاده است بر اساس این داده ها ضبط من فکر می کنم آنها در حال رفتن به نا امید" ونس گفت: CBC News. "من فکر می کنم آن را می شود کاملا anticlimactic."

کانادایی ها در سراسر کشور از جمله در کلگری شمع روشن در حافظه از کسانی که جان خود را در پرواز PS752. در این تصادف کشته و 176 نفر از جمله 55 شهروندان کانادایی و 30 اقامت دائم. (دیو Gilson/CBC)

داده ها ممکن است نشان می دهد که این هواپیما بود و عملکرد کاملا و بعد از آن همه فقط متوقف می شود زمانی که حملات موشکی و ضبط قطع شده است. در حالت ایده آل, این ضبط ممکن است دستگیر کرده اند چند ثانیه پس و صدای خلبانان واکنش در کابین خلبان, او گفت:.

"بخش جالب خواهد بود که اولین موشک زده هواپیما آن را غیر فعال کردن ضبط داده ها از حق دور و یا وجود دارد برخی از زمان span هنگامی که برق ادامه به جریان از طریق آنها و آنها همچنان به کار" ونس گفت.

نتایج می تواند هفته ها به عمومی

در حالی که دانلود می تواند به سرعت اتفاق می افتد اگر جعبه سیاه نیست آسیب دیده آن می تواند هفته برای نتایج به تفسیر و ساخته شده است. سوئد مقامات گفته اند شهروندان این انتظار به روز رسانی در ماه اوت با توجه به نامه ای به دست آمده توسط CBC News.

"هنگامی که این فرایند از دانلود داده ها از دستگاه های ضبط تکمیل شده است و نه گسترده حجم کار به شرح زیر به منظور تجزیه و تحلیل هزاران نفر از پارامترهای که این اطلاعات شامل" گفت: یک سند از سوئد حادثه اقتدار به تاریخ جولای 13.

"من انتظار دارم که بخشی از این روند را به دو تا سه هفته است."

TSB صندلی کتی, Fox است که انتظار می رود به روز رسانی بعد در کانادا تلاش های بعد از آن صبح روز دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب