"من Misspoke' می گوید: دکتر Oz پس از ظاهر شدن به بحث بازگشایی مدارس می تواند توجیه افزایش Coronavirus مرگ و میر

(نیویورک) — تلویزیون "اوز" می گوید: او misspoke در طول یک Fox News Channel ظاهر این هفته که در آن او گفت: باز

توسط PATRIS-FUN در 29 فروردین 1399

(نیویورک) — تلویزیون "اوز" می گوید: او misspoke در طول یک Fox News Channel ظاهر این هفته که در آن او گفت: بازگشایی مدارس بود "بسیار اشتها آور فرصت" با وجود coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پست توییتر اواخر پنج شنبه, قلب, جراح و تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان گفت: او به رسمیت شناخته شده و نظرات خود را به حال اشتباه و مردم ناراحت و بود که هرگز قصد خود را.

اونس صحبت شد با فاکس Sean Hannity روز سه شنبه در مورد راه هایی برای به دست آوردن "ما موجو عقب" در هنگام اپیدمی و مدارس ذکر شده که تا حد زیادی بسته در سراسر ایالات متحده است.

"من فقط دیدم یک قطعه خوب در [مجله پزشکی] لانست این استدلال که باز از مدارس ممکن است فقط ما هزینه 2 درصد به 3 درصد از کل مرگ و میر," او گفت:. "شما می دانید هر زندگی یک زندگی از دست داده اما به هر کودک را به مدرسه ای که آنها با خیال راحت تحصیل کرده بودن تغذیه و ساخت بیشتر از زندگی خود را با نظری خطر در پشت ممکن است یک تجارت برخی از مردمی را در نظر بگیرید," او گفت:.

روشن نیست که دقیقا آنچه که او در تلاش بود به می گویند — اگر منظور او این بود که یک تعداد معینی از مرگ و میر بود و ارزش مند از مدارس از سرگیری و یک نماینده نمی شد فورا در دسترس است برای روشن شدن روز جمعه.

ادامه مطلب: پیدا کردن امید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که یک عضو هیات در فاکس نیوز, اونس ساخته شده است که حضور مکرر در شبکه پس از آغاز شیوع.

در توییتر خود پیام او گفت که او را صرف کار خود را مبارزه برای نجات زندگی با به حداقل رساندن خطر است. اما او دائما در حال پرسید: مردم چگونه می تواند به زندگی عادی خود.

"برای انجام این کار یکی از مراحل مهم خواهد بود تا بدانند چگونه فرزندان ما با خیال راحت بازگشت به مدرسه" او گفت:. "ما می دانیم که برای بسیاری از بچه های مدرسه محل امنیت تغذیه و یادگیری است که گم شده است در حال حاضر.

"اینها مسائلی است که ما همه کشتی و من همچنان به دنبال راه حل برای ضرب و شتم این, ویروس," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب