رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه است که بخشی از بازگشایی این آخر هفته

(فورت لادردیل فلوریدا.) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه خواهد بخشی از بازگشایی به

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

(فورت لادردیل فلوریدا.) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه خواهد بخشی از بازگشایی به اعضای این آخر هفته به جنوب فلوریدا به آرامی بازگشایی از coronavirus مستند.

یک ایمیل فرستاده دوشنبه به کاربران می گوید: پالم بیچ توچال ساحل, باشگاه, رستوران, استخر آن و آن گرداب خواهد بازگشایی شنبه پس از بسته دو ماه اما ساختمان اصلی آن که شامل اتاق های هتل اصلی منطقه ناهار خوری و محل اقامت رییس جمهوری بسته باقی خواهد ماند. کاربران را مجبور به عمل اجتماعی فاصله و صندلی خواهد بود مجموعه ای از 6 فوت (2 متر) از هم جدا. آنها باید آنها را در حوله.

ایمیل برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر و یک گارد امنیتی که پاسخ داده شده در Mar-a-لاگو در روز پنج شنبه بعد از ظهر گفت: هیچ مدیران در دسترس بودند.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک متحد نزدیک رئیس جمهور شده است به آرامی اجازه می دهد دولت به بازگشایی با ضربه شهرستانهای جنوب فلوریدا انتهایی بقیه از دولت است. رستوران در پالم بیچ شهرستان مانند بسیاری از دولت می تواند در 25 درصد ظرفیت در داخل خانه است و باید حفظ 6 فوت (2 متر) بین جداول در خارج از منزل. DeSantis است که انتظار می رود به زودی افزایش ظرفیت محدود به 50 درصد است. کافه ها و کاباره ها بسته هستند.

Mar-a-لاگو مدیران گفته مقامات فلوریدا ماه گذشته بود که آن را به طور موقت تخمگذار کردن 153 کارگران به دلیل تعطیلی یک تصمیم رئیس جمهور در دفاع در آن زمان است.

"شما نمی توانید بسیاری از صدها نفر از کارکنان ایستاده در اطراف انجام هیچ چیز" او گفت:, مارس 21. "وجود دارد هیچ مشتری. شما مجاز به یک مشتری است."

دولت فدرال اقتصادی امداد لایحه به طور خاص میله مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و همچنین به عنوان کسانی که با روابط به بالا دیگر مقامات دولتی و اعضای کنگره و خانواده آنها از دریافت وام اضطراری و مزایای دیگر به منظور کمک به کسب و کار حفظ کارگران در طول بیماری همه گیر.

پالم بیچ شهرستان تا به حال نزدیک به 4,300 تایید COVID-19 مورد از اوایل ماه مارس و حداقل 263 مرگ و میر.

به عنوان 2018, دریا-a-لاگو را حدود 500 عضو پرداخت می شود $14,000 حق عضویت سالانه برای دسترسی به 17 هکتار (6.9-هکتار) املاک با اعضای جدید پرداخت $200,000 شروع هزینه آن دو برابر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات. اعضای اضافی پرداخت به شام و اقامت در اموال.

مغلوب ساختن پیشی جستن خریداری Mar-a-Lago — "ترین جشن جهان باشگاه خصوصی" با توجه به وب سایت خود را — از پایه و اساس از حبوبات اری برنده زن Marjorie Merriweather Post در سال 1985 برای 10 میلیون دلار و سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار بهبود اموال. او آن را باز کرد به عنوان یک باشگاه در سال 1995.

ملک در حال حاضر دارای 58 اتاق خواب, 33 حمام از 20 ، 000 فوت مربع (1,858 فتح کرد گرفته شد-متر مربع) سالن تنیس و کروکت دادگاه و سه بمب پناهگاه است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب