رئیس جمهور تهمت به جست و خیز سالانه دو حزبی روز سنت پاتریک ناهار سرزنش سخنران پلوسی: سخنگوی کاخ سفید

(وست پالم بیچ فلوریدا.) — ایرلندی چشم در کنگره نمی خواهد لبخند بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در

توسط PATRIS-FUN در 18 اسفند 1398

(وست پالم بیچ فلوریدا.) — ایرلندی چشم در کنگره نمی خواهد لبخند بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سنت پاتریک.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پرش است سالانه دو حزبی ناهار با مجلس نمایندگان و سنا مجلس جشن, بدسم, آمریکا, ایرلند یک سخنگوی کاخ سفید گفت.

تهمت و سرزنش مجلس نانسی پلوسی.

"از آنجا که سخنران انتخاب کرده است به این اشک ملت جدا با اقدامات و شعارهای رئیس جمهور نمی خواهد شرکت در لحظاتی که در آن او اغلب بخواهد به درایو اختلاف و تفرقه," سخنگوی جاد دیر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مجلس به طور سنتی میزبان ناهار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به جای جشن ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar در کاخ سفید در روز پنج شنبه — پنج روز قبل از روز سنت پاتریک.

درو Hammill سخنگوی پلوسی گفت: کنگره حمایت از آمریکا-ایرلند رابطه هرگز قوی تر شده است.

"فکر می کنم که کاخ سفید می تواند مجموعه ای از خرده سیاست های حزبی کنار گذاشته برای این تاریخی مناسبت" Hammill گفت: در یک ایمیل.

تهمت با حضور در ضیافت ناهار در سال 2017 و 2018 زمانی که Rep. Paul Ryan, R-Wis., شد سخنران و در سال 2019 پس از پلوسی D-کالیفرنیا برنده عقب gavel.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده خشم در پلوسی برای رهبری دموکراتیک-کنترل خانه در ماه دسامبر به استیضاح او و پس از او خواست اوکراین را رهبر تعيين دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن در حالی که تاخیر در تحویل کمک های نظامی کنگره مورد تایید بود برای کمک به این کشور دفاع در برابر تهاجم روسیه. سنا اکثریت جمهوری خواه رای دادند و در ماه فوریه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

سخنران Thomas P. "نکته" اونیل D-Mass., میزبان اولین روز سنت پاتریک ناهار در ماه مارس سال 1983. رئیس جمهور رونالد ریگان و دیگر قانونگذاران مجلس نمایندگان و سنا با حضور جمع آوری شده و مرتب برای کاهش تنش بین دو ایرلندی-آمریکایی رهبران با توجه به خانه.

ناهار شد یک رویداد سالانه در کاپیتول هیل در سال 1987 از دست رفته توسط رئیس جمهور فقط چهار بار از آن. بیل کلینتون فرستاده تاسف پس از عمل جراحی زانو دو روز قبل از روز سنت پاتریک در سال 1989. جورج دبلیو بوش به تصویب رسید در سال 2003 ناهار برگزار می شود روز قبل از حمله ایالات متحده آمریکا در عراق.

در سال گذشته پلوسی گفت: "ناهار "یک سنت که در آن ما توزیع با ما تفاوت که آیا آنها سیاسی و یا اینکه آیا آنها در حال رقابتی در هر راه دیگر."

سیاسی اولین گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب