رئیس جمهور تهمت به برگزاری تظاهرات در نیوهمپشایر با ماسک 'به شدت تشویق'

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم شده است برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در پورتسموث ب

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم شده است برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در پورتسموث با توجه به رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

کمپین تجمع در پورتسموث فرودگاه بین المللی خواهد آمد سه هفته پس از سرپوشیده تجمع در Tulsa, اوکلاهما, رئیس جمهور اول از COVID-19 عصر درو کوچکتر از حد انتظار جمعیت نگرانی از افزایش عفونت در منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام پورتسموث تجمع اشاره کرد که "وجود خواهد داشت کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست و تمام شرکت کنندگان ارائه خواهد شد یک ماسک صورت که آنها به شدت تشویق به پوشیدن." بسیاری از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا قلم با پوشیدن ماسک و نسبتا چند ماسک دیده می شد در سخنرانی خود در داکوتای جنوبی کوه راشمور جمعه گذشته است.

مقامات بهداشت عمومی در حال هشداردهنده برگزاری اجتماعات بزرگ به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر بسیاری از کشور, اما آنها باور عمومی جماعت نسبتا کمتر خطرناک تر از داخل سالن اجتماعات. کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بیشتر انتخاب به نوبه خود به, هوای آزاد, سالن های میزبان مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی کردند.

"ما نیاز به درک این یک دنیای جدید از نظر بسیاری از مردم وجود دارد که در حمایت از رئیس جمهور ... که در حال رفتن به یکی دیگر از تجمع" کانوی گفت. "آن را در معرض خطر پایین پاداش برای آنها در حال حاضر حمایت از او."

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود به کرات رسمی او در بازگشت به مبارزات انتخاباتی با ماه گذشته تولسا رالی است که در نهایت به پایان رسید و در یک ناامید کننده میزان مشارکت و شیوع این ویروس در میان کارکنان و عوامل سرویس مخفی.

به طور جداگانه یک تهمت کمپین جمع آوری کمک Kimberly Guilfoyle, آزمایش مثبت برای coronavirus پیش از سخنرانی رئیس جمهور در کوه راشمور. Guilfoyle که دختر از مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند ارشد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور سفر کرده بود به طور جداگانه از رئیس جمهور به داکوتای جنوبی اما حضور در این رویداد.

رئیس جمهور دقت را شکست داد و در سال 2016 در نیوهمپشایر با نامزد دموکرات هیلاری کلینتون ، قبل از همه گیر کمپین مقامات تا به حال با اشاره به, دولت, در علاوه بر این به مینه سوتا و جدید مکزیک به عنوان یک محل که در آن آنها را دیدم یک فرصت برای گسترش انتخاباتی نقشه.

"مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 بحران شده است هرج و مرج و محزون می خوانی ناکافی و در نتیجه هزاران نفر از گرانیت Staters پیمانکاری ویروس و صدها زندگی را از دست داده در حالی که باعث آسیب قابل توجهی به دولت ما اقتصاد" نیوهمپشایر حزب دموکرات رئیس Ray باکلی گفت: پس از این تجمع اعلام شد. "به جای کمک به دولت ما با خیال راحت بازیابی تهمت است که پرواز برای یک تظاهرات سیاسی که بیشتر تنها نماد هرج و مرج در او ایجاد می شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا طعنه برگزاری تظاهرات در تگزاس و کارولینای شمالی فلوریدا و جاهای دیگر. در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود است که مصرف بیشتر محتاط رویکرد به عنوان کسانی متحده و دیگران تجربه کرده اند نگران کننده upticks در موارد و نگرانی که حتی تهمت خود حامیان ممکن است مایل به نوبه خود در droves به ظاهر خود را. یک کمپین دستیار توصیف کمپین تفکر در خواست نامش فاش نشود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قصد دارد برای ادامه ساخت مکرر بازدید رسمی به میدان نبرد متحده که در آن او می رود برای ادامه برای برجسته کردن دولت او در پاسخ به همه گیری و تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد کشور است. کسانی که رویدادهای کوچکتر نمی تکرار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هواداران خود انرژی خود را خروشان عرصه تظاهرات, اما آنها اغلب برای پرداخت مالیات و هنوز هم ویژگی های سیاسی broadsides در دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد دو فرد جمع آوری اعانه در اوایل ماه ژوئن است. وقایع پس از آن را هنوز به برنامه ریزی, اما دستیاران اصرار وجود دارد "مقید کردن تقاضا" برای بالا دلار حوادث شامل رئیس جمهور شده اند که به تعویق افتاد و با توجه به شیوع.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب