رئیس جمهور تهمت می گوید: او با توجه به بسته شدن جنوب مرز ایالات متحده به عنوان بیشتر COVID-19 مورد 'احتمال'

واشنگتن — ایالات متحده ممنوعیت سفر به ایران در پاسخ به شیوع کروناویروس جدید و بالا بردن هشدار سفر به کشورهای

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

واشنگتن — ایالات متحده ممنوعیت سفر به ایران در پاسخ به شیوع کروناویروس جدید و بالا بردن هشدار سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام محدودیت های جدید و هشدارهای به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 22 نفر در آمریکا زده شده با کروناویروس جدید از جمله چهار تلقی "بسیار بد" است و موارد اضافی هستند "احتمال دارد." مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او با توجه به محدودیت های اضافی از جمله بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک در پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.

"ما در حال فکر کردن در مورد تمام مرزها" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک به روز رسانی ویروس از کاخ سفید در نشست خبری اتاق برای دومین بار در این هفته پس از اولین گزارش, آمریکا مرگ سه شنبه یک زن او را به عنوان توضیح داده شده در اواخر 50s و پزشکی بالا خطر است. رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد گفت: "هیچ شواهدی از لینک به سفر" در مورد زنی که درگذشت.

روز جمعه مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که تا به حال ویروس. ایالات متحده در مجموع حدود 60 مورد تأیید. مغلوب ساختن پیشی جستن شمارش به نظر می رسد برای حذف موارد از آمریکایی ها عودت از دو کشتی کروز در آسیا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد جدید ویروس به عنوان او تلاش برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها و بازارهای جهانی spooked توسط virus تهدید.

او را تشویق آمریکایی ها به تغییر روال زندگی روزانه خود را و گفت این کشور "فوق آماده" برای گسترده تر شیوع اضافه کردن "وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه."

او افزود: نبود تغییر در روال خود را یا نه. "شما در حال صحبت کردن در مورد 22 نفر در حال حاضر در کل این بسیار وسیع کشور است. من فکر می کنم ما می تواند در شکل بسیار خوب."

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد یک روز پس از محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک "جعل" پخته سیاسی خود را دشمنان. صحبت کردن در یک رالی در کارولینای جنوبی او را متهم دموکرات "سیاسی" coronavirus تهدید و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داد در تلاش برای نگه داشتن این ویروس که در چین نشات گرفته از گسترش در سراسر ایالات متحده است. این مراحل عبارتند از: جلوگیری از ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

"آنها سعی کردند استیضاح جعل. ... این جدید خود را جعل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دموکراتیک فسخ از دولت خود coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او هنوز در تلاش برای به حداقل رساندن خطر ویروس.

"دوباره, جعل استفاده شد در احترام به دموکرات ها و چه آنها گفت:," او گفت:.

برخی از دموکرات ها گفته اند که تهمت می تواند عمل کرده اند هر چه زودتر به تقویت ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. دموکرات و جمهوری خواه مجلس نیز گفت: درخواست خود را برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای دفاع در برابر ویروس کافی نیست. آنها به نشانه های آنها ارائه خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر از بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها می خواهند او را به شکست و استدلال کرد که گام های او را گرفته اند تا کنون نگه داشته و موارد را به حداقل برساند و مانع از ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

به عنوان بازارهای جهانی سقوط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده آنها را دوباره و تشویق فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره.

"بازار تمام خواهد شد بازگشت" او گفت:. "من فکر می کنم که تغذیه نقش بسیار مهمی به ویژه روحی و روانی. اگر شما در آن نگاه کنید, فدرال رزرو تاثیر عظیم."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب