قدرتمند 7.8 زمین لرزه آلاسکا جزایر; سونامی تهدید بیش از

قدرتمند 7.8 ریشتری زلزله زده آلاسکا شبه جزیره اواخر روز سه شنبه راه اندازی یک هشدار سونامی که فرستاده ساکنان ف

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

قدرتمند 7.8 ریشتری زلزله زده آلاسکا شبه جزیره اواخر روز سه شنبه راه اندازی یک هشدار سونامی که فرستاده ساکنان فرار به زمین بالاتر قبل از آن به نام خاموش و بدون هر گونه آسیب رساندن امواج.

با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده زلزله زده شنبه در 10:12 p. m. به وقت محلی. زلزله شد محور در آبهای 105 کیلومتری جنوب-جنوب شرقی پریویل آلاسکا در عمق 28 کیلومتری عمیق تر از قبل تخمین می زنند.

این زمین لرزه باعث سونامی هشدار جنوب آلاسکا آلاسکا شبه جزیره و جزایر Aleutian که به نام زود یکشنبه حدود دو ساعت پس از زلزله.

سونامی هشدار آژیر شنیده میشد وافغان در ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی به عنوان ساکنان توجه هشدار به تخلیه.

مدارس باز برای آسمان

در جزیره کودیاک محلی دبیرستان افتتاح شد درهای خود را برای evacuees آیا به عنوان محلی کاتولیک مدرسه Anchorage Daily News گزارش شده است.

"ما باید یک دبیرستان پر از مردم" لری LeDoux, سرپرست از Kodiak مدرسه منطقه گفت: اخبار روزانه. "من شده است با عبور از ماسک پس از اولین آژیر صدا."

"همه چیز را به عنوان آرام به عنوان می تواند."

او گفت: بین 300 تا 400 نفر بودند در مدرسه.

اقیانوس آرام هشدار سونامی مرکز گفت: وجود داشته است و هیچ تهدیدی برای دیگر ایالات متحده و کانادا و اقیانوس آرام در مناطق ساحلی.

با توجه به USGS از 1900 شده اند وجود دارد شش دیگر زلزله از قدر 7.0 و بالاتر در 250 کیلومتری از روز سه شنبه زلزله. بزرگترین این بود که 8.2 زلزله در سال 1938.

آلاسکا-Aleutian سنگر نیز آن قدر 9.2 زلزله در سال 1964 بود محور.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن