محبوب سوزش سر دل و مواد مخدر مربوط به افزایش COVID-19 خطر

یک فرم محبوب از سوزش سر دل دارو ممکن است افزایش یک فرد خطر ابتلا COVID-19 با توجه به یک مطالعه جدید طول در حا

توسط PATRIS-FUN در 17 تیر 1399

یک فرم محبوب از سوزش سر دل دارو ممکن است افزایش یک فرد خطر ابتلا COVID-19 با توجه به یک مطالعه جدید طول در حال حاضر لیست طولانی از عوامل خطر ابتلا به این ویروس.

در مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در قبل از چاپ فرم در مجله آمریکایی گوارش دانشمندان به رهبری Cedars-Sinai در مرکز پزشکی دکتر برنان اشپیگل انجام یک نظرسنجی آنلاین که شامل بیش از 86,000 مردم است. در میان آنها بیش از 53,000 گزارش شکم درد یا ناراحتی اسید معده به مری, سوزش سر دل یا نارسایی و پاسخ سوالات در مورد داروها آنها در زمان برای از بین بردن کسانی که علائم. از کسانی که بیش از 3,300 آزمایش مثبت برای COVID-19.

هنگامی که این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده های آنها دریافتند که پاسخ دهندگان که گفت: آنها با استفاده از مهار کننده پمپ پروتون (PPI) داروها برای درمان سوزش سر دل خود را تا به حال در هر نقطه از دو تا تقریبا چهار برابر خطر از تست مثبت برای COVID-19 نسبت به افرادی که استفاده از این داروها. شاخص بهای تولیدکننده مواد مخدر است که با نسخه پزشک در دسترس و بیش از شمارنده و کار با خاموش کردن پمپ در سلول است که انتشار اسید به معده. آنها را می توان یک یا دو بار در روز; مردم مصرف PPI داروها دو بار در روز تا به حال در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت در مقایسه با کسانی که مصرف آنها را یک بار در روز.

اشپیگل است که سردبیر این مجله آمریکایی گوارشمی گوید: این نتایج لزوما تعجب آور است. مطالعات قبلی نشان داده است که مردم مصرف PPI داروها می تواند در معرض خطر بالاتر ابتلا به برخی عفونت ها از جمله C. difficile (مشترک در بیمارستان). دلیلش این است که داروهای کاهش اسید معده و اسید یکی از راه های بدن را می کشد خاموش باکتری های مضر و ویروس ها. با این حال اشپیگل شگفت زده شد "چقدر بزرگ اثر به نظر می رسید."

"ما در بر داشت بیولوژیکی شیب که در آن قوی تر از طب بالاتر از دوز بالاتر اثر برای COVID-19" او می گوید.

روده که شامل معده و روده را می توان به عنوان یکی از بدن بزرگترین سیستم ایمنی بدن ، اگر روده طبیعی محیط زیست تغییر داده است—که می توان آن را در هنگام مصرف داروها سوزش سر دل—که ممکن است به نوبه خود آن را به زمینی حاصلخیز را برای ویروس SARS-CoV-2 که مسئول COVID-19.

"ویروس SARS-CoV-2 قادر به ربودن دستگاه گوارش به سرعت; ما می دانیم که می گوید:" اشپیگل. "این می تواند حمله به تکثیر و زاد و ولد موثر است. حتی یک نظریه وجود دارد که شاید آن را با استفاده از روده به عنوان یک نوع از صفحه اصلی پایگاه که در آن entrenches خود و سپس در سراسر بدن گسترش می یابد."

در حالی که افرادی که PPIs نشان داد افزایش خطر COVID-19 عفونت در مقایسه با کسانی که نمی مطلق خطر است که هنوز هم کوچک است. این بدان معناست که مردم مصرف PPIs نباید بلافاصله توقف انجام این کار ترس از ابتلا به این ویروس بدون مشورت با دکتر خود. وجود دارد راه PPI کاربران ممکن است قادر به کاهش خطر بیش از حد. مطالعات نشان داده اند که مصرف مواد مخدر را یک بار در روز است به عنوان موثر به عنوان آنها را از مصرف دو بار در روز. پس از اشپیگل مطالعه نشان می دهد که دوزهای بالاتر را افزایش خطر, مردم باید در این باره با پزشک خود در مورد اینکه آیا کاهش دوز روزانه ممکن است حس را.

در ضمن دیگر اسید-کنترل مواد مخدر به نظر نمی رسد به همان افزایش خطر COVID-19 عفونت است. در اشپیگل را مطالعه مردم مسدود کننده های H2 به عنوان مثال نشان نداد بیشتر در معرض خطر عفونت (مسدود کننده های H2, که شامل پپسید و Zantac کار با مسدود کردن گیرنده های در معده سلول های بافت است که باعث تولید اسید). اما سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه آوریل درخواست شده است که تولید کنندگان حذف نسخه و ضد مسدود کننده های H2 حاوی رانيتيدين از بازار پس از یک بررسی نشان داد که آنها شامل آلاینده مرتبط با سرطان است. درخواست اعمال و Zantac و نه بیگانه که شامل یک های مختلف اسید-مسدود کردن ماده شیمیایی به نام فاموتیدین.

برای افرادی که نیاز به PPIs برای کنترل سوزش معده, اشپیگل می گوید: خود پزشکان باید یاد آنها را از خود افزایش خطر ابتلا به عفونت از هر نوع از جمله COVID-19. و تیم خود را یافته نیز تقویت بهداشت عمومی مشاوره در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت در برابر ویروس.

"اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 بهترین کاری برای انجام این است که برای شستن دست های خود را پوشیدن ماسک, اجتماعی دور و انجام تمام پایه مسدود کردن و پرداختن به بهداشت عمومی اقدامات می گوید:" اشپیگل. "آنها راه مهم تر از بلافاصله توقف PPIs."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب