پاپ مراسم یکشنبه نخل خدمات بدون در کلیسای سنت پیتر

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس در جشن یکشنبه نخل توده بدون عمومی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که او گفت: بای

توسط PATRIS-FUN در 17 فروردین 1399

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس در جشن یکشنبه نخل توده بدون عمومی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که او گفت: باید کانون توجه مردم در آنچه مهم است با وجود سنگین دل — با استفاده از یک عمر خدمت به دیگران است.

به دنبال افسرده و صدایی رام فرانسیس led برای اولین بار از چند موقر هفته دفاع مقدس مراسم که خاموش کردن رتبه و فایل وفادار از حضور ایتالیا سفت و سخت مستند اقدامات منع کرد.

به طور معمول ده ها هزار نفر از رومیان گردشگران و زائران محکم شاخه های درخت زیتون یا نخل fronds می رفتند به یک توده به رهبری پاپ. به جای فرانسیس در جشن جمعی در داخل کلیسای سنت پیتر که به نظر می رسید و حتی بیشتر کاورنو از حد معمول دلیل آن خیلی خالی است.

در کنار دستیاران خود را چند دعوت اسقف ها و راهبه و laypeople حاضر بودند, نشسته, انفرادی در pews و مبهوت دور از هم به کاهش خطرات ناشی از سرایت. یک گروه کر مردان نیز practicising اجتماعی فاصله خواند سرودهای همراه با ارگ.

اجتماعی-فاصله مورد نیاز را تحت تاثیر قرار پالم یکشنبه شیوه در سراسر جهان است. در اورشلیم که در آن هزاران نفر از زائران معمولا شرکت در ماه مارس این سال محدود بود به یک تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان است. روحانیون و وفادار رفت و درب به درب اغلب پرتاب شاخه به مسیحیان به دنبال در از بالکن.

"در این سال به دلیل وضعیت جدید ما در حال تلاش برای رسیدن به همه مسیحیان در ما مسیحی چهارم را به این شاخه زیتون به نشانه جدید امید گفت:" برگرد. ساندرو Tomasevic یک روحانی کاتولیک در آمریکای لاتین محله اورشلیم. یکشنبه نخل بزرگداشت عیسی مسیح ورود به بیت المقدس.

در پاپ بومی آرژانتین وفادار بودند با استفاده از گیاهان در خانه برای یک "مجازی" برکت در زندگی-جریان از یکشنبه نخل خدمات.

پوشیدن روپوش قرمز نماد خون ریخته شده توسط عیسی در این ساعت از صلیب عیسی فرانسیس برکت بافته کف دست.

"امروز در این فاجعه از یک بیماری همه گیر در این صورت از بسیاری از غلط اوراق بهادار که در حال حاضر از هم پاشیده در بسیاری امیدوار خیانت در حس رها که وزن آن بر قلب ما عیسی مسیح می گوید: به هر یک از ما: 'شجاعت خود را باز قلب به عشق من'" فرانسیس گفت.

فرانسیس خواست مردم را به تمسك به "آنچه واقعا مهم در زندگی ما است."

"تراژدی ما در حال تجربه احضار ما به طور جدی چیزهایی که جدی هستند و نمی شود در کسانی که کمتر به کشف که زندگی بدون استفاده از اگر استفاده نمی شود برای خدمت به دیگران" پاپ گفت: در وعظ خود را.

در سخن گفتن به کارگردانی جوان مردم فرانسیس گفت: "دوستان عزیز نگاهی به قهرمانان واقعی که به نور آمده این روزها: آنها نه, معروف, افراد ثروتمند و موفق."

او گفت: "آنها کسانی هستند که به خودشان را در جهت خدمت به دیگران است. احساس می کنید به نام خودتان برای قرار دادن زندگی خود را در خط."

قبلا در طول همه گیر فرانچسکو ستایش پزشکی کارکنان و کارگران حمل و نقل و سوپر مارکت و کارمندان و دیگران برای فداکاری خود را برای کمک به زندگی است.

"ممکن است ما رسیدن به کسانی که رنج می برند و کسانی که بیشترین نیاز" پاپ گفت. "ممکن است ما نگران نمی شود با آنچه ما نبود اما چه خوب ما می توانید انجام دهید برای دیگران."

فرانسیس گفت که جوانان در پاناما را نمادین گذشت یک صلیب در روز یکشنبه به دیگران در لیسبون پرتغال برگزار خواهد شد آینده کاتولیک های جهان, جوانان, مجمع در سال 2022. فرانسیس اعلام کرد که نخستین مراسم را به جای on Nov. 22.

و اشاره کرد که رویدادهای ورزشی در حال لغو پاپ گفت: "بهترین میوه های ورزشی" مشهود این بار: "مقاومت در برابر تیم روح برادری دادن بهترین خود را."

در پایان از جمعی فرانسیس به نام وفادار به روحانی, قرعه کشی نزدیک به بیمار و خانواده های آنان و کسانی که درمان آنها و نماز برای اموات.

"ممکن است ما رسیدن به کسانی که رنج می برند و کسانی که بیشترین نیاز" پاپ گفت. "ممکن است ما نگران نمی شود با آنچه ما نبود اما چه خوب ما می توانید انجام دهید برای دیگران."

یکشنبه نخل باز می شود مقدس در هفته منتهی به عید پاک که در این سال سقوط در مارس 12. در میان حوادث معمول است جمعه خوب در راه صلیب صفوف. در این سال به جای مرسوم شمع روشن در صفوف منظم در رم کولوسئوم, راه صلیب خواهد بود که ریاست آن را فرانچسکو در میدان سنت پیتر بدون در همراهی با ایتالیا و واتیکان ضد سرایت ممنوعیت تجمعات.

واتیکان وجود دارد گفت: هفت مورد از COVID-19 در میان ساکنان و یا کارکنان کوچک مستقل شهرستان دولت. این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن