پلیس ضد شورش روشن ماه 'اشغال شهر سالن' اردوگاه در نیویورک

(نیویورک) — پلیس ضد شورش نقل مکان کرد و در اوایل روز چهارشنبه به پاک کردن یک ماه در اردوگاه معترضان و افراد ب

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

(نیویورک) — پلیس ضد شورش نقل مکان کرد و در اوایل روز چهارشنبه به پاک کردن یک ماه در اردوگاه معترضان و افراد بی خانمان از یک پارک در نزدیکی نیویورک شهرستان سالن.

یک خط از افسران با کلاه و سپر وارد سالن شهر پارک در مدت کوتاهی قبل از 4 صبح و مجبور نفر باقی مانده بودند که معترضان وجود دارد ،

تصمیم به پاک کردن چه شهردار, بیل د Blasio نامیده می شود به طور فزاینده ای سرکش اردوگاه ساخته شده بود و در حدود 10 p. m. روز شنبه.

"ما همیشه احترام به حق اعتراض اما ما باید به فکر سلامت و ایمنی و بهداشت و مسائل ایمنی در حال رشد بودند" de Blasio گفت. "پس از آن زمان برای اقدام است."

تصویری از predawn عمل نشان می دهد که ماموران در حال حرکت از طریق این اردوگاه در نظر گرفتن چادر و دیگر سازه های موقت و جای خود غلت بزنید و آنها را به زباله کامیون به بريدن دور. تمیز کردن خدمه وارد بعد به اسکراب نقاشی های دیواری از ساختمان ها در این منطقه است.

کمیسر پلیس درموت شیا که پیوست de Blasio در روزانه خود را در جلسه گفت: ماموران دستور داد مردم را به ترک و بسیاری از اما "حدود شش" مردم داده شد احضاریه برای امتناع از پراکنده. یک نفر دستگیر شد برای پرتاب یک آجر در يک افسر denting خود را سپر شیا گفت. کمیسر گفت: هیچ آسیب به افسران و یا معترضان گزارش شده است.

د Blasio گفت: پناهگاه خدمات ارائه شده به افراد بی خانمان در اردوگاه.

این اردوگاه در شهرستان سالن پارک آغاز شده و در اواخر ژوئن هفته بعد از اعتراضات را برانگیخت توسط مه مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. به "اشغال شهر هال" اعتراض بخشی از یک ملی "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جنبش به دنبال تغییر مسیر وجوه از پلیس به نیازهای جامعه مانند مسکن و آموزش و پرورش.

معترضان گفتند که اردوگاه تا شهرستان کاهش می یابد اداره پلیس نیویورک بودجه توسط $1 میلیارد. شورای شهر در پاسخ با عبور بودجه که شیفت حدود 1 میلیارد دلار از اداره پلیس اما برخی از فعالان با انتقاد از کاهش بودجه به عنوان لوازم آرایشی و بهداشتی و یا کافی نیست.

این اردوگاه دارای عقاید به چند صد نفر در آن ارتفاع بود اما به تازگی کاهش یافته و به کمتر از 100 بسیاری از آنها افراد بی خانمان.

د Blasio, یک دموکرات قبلا در برابر تماس به حرکت معترضان از پارک که متصل به ساختمان تاریخی که در آن او کار می کند.

شهردار گفت: زمان predawn حمله بود و ربطی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال فدرال مجریان قانون به نیویورک به عنوان رئیس جمهور انجام داده است در پورتلند. "ما در انتظار بودند به واقعا درک حقایق و جزئیات و به این نتیجه رسید این بود که در زمان مناسب" د Blasio گفت.

د Blasio گفت: او با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ مخالف هر گونه ناخواسته استقرار ماموران فدرال به نیویورک است. "ما نیروهای جدید است. ما نمی خواهد چیزی شبیه به این دراز" د Blasio گفت.

او گفت که او خواهد شد اضافه کردن امضای خود را به نامه ای به بر و گرگ از ده ها تن از دیگر شهرداران "را به روشن است که هیچ کدام از شهرهای ما می خواهد این نفوذ است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de