پلیس اجرای فیزیکی فاصله اقدامات در معرض زخم های قدیمی در نیویورک

دانا رایت می شود اضطراب در اشاره صرف نشان دادن ویدیو پسر بودن سیلی و کشیده بر روی زمین جریان درگیری با پلیس."ه

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

دانا رایت می شود اضطراب در اشاره صرف نشان دادن ویدیو پسر بودن سیلی و کشیده بر روی زمین جریان درگیری با پلیس.

"هر زمان که من در مورد آن فکر می فرستد لرز پایین ستون فقرات من فکر می کنم که [یک] انسان خواهد بود به طوری وحشیانه به یک انسان دیگر" Wright گفت.

در مه 2, رایت 33-year-old son Donni در روستای شرق محله منهتن تماشای افسران بازداشت دو نفر برای مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل. این ویدیو نشان می دهد یک افسر شکستن دور از دستگیری به مقابله با یک گروه از تماشاگران از جمله رایت.

پلیس می گویند Donni در زمان رایت یک موضع مبارزه. این ویدیو نشان می دهد افسر پانچ و سیلی رایت او را به پایین و سپس سنجاق سر و گردن به زمین با زانو خود را.

"من یکی باش به پلیس اما من خسته از آن است. من نمی خواهم هر مادر به رفتن را از طریق آنچه که من احساس گفت:" رایت که گفت پسر او شده است در ثابت های فیزیکی و احساسی درد پس از این حادثه.

Donni رایت متهم شده بود با تعدادی از جرائم از جمله حمله یک افسر پلیس مانع مدیریت دولتی و مقاومت در برابر بازداشت.

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا سمت چپ دفاع می کرد نیروی خود را از دست داده و اجرای فیزیکی فاصله دستورالعمل. (Brendan McDermind/فردا نیوز)

ویروسی تصویری تبدیل به یک flashpoint در بحث بر سر چگونگی اداره پلیس نیویورک اجرا فیزیکی فاصله در طول COVID-19 همه گیر و منجر به تظاهرات در خیابان ها.

همچنین یکی از تعداد انگشت شماری از حوادث اخیر که پرسیده خشم بیش از چگونه پلیس نیویورک در معاملات با جوامع اقلیت و برانگیخته محلی و ایالتی تحقیقات به اینکه برخی گروه ها هستند که ناعادلانه هدفمند برای اجرای فیزیکی فاصله دستورالعمل.

زمانی که مجری شدند

یکی دیگر از ویدیو نشان می دهد یک مادر بودن بازداشت و در مقابل فرزند خود را به صورت نادرست پوشیدن ماسک در مترو.

یک مرد با خشونت گرفته شده را به عنوان پلیس شکست cookout در عمدتا آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی محله است. در حادثه دیگری در همان منطقه یک مرد بیهوش شد که پلیس سعی در شکستن یک گروه از افرادی که هم خوشه.

منتقدان از اداره پلیس و مقامات دولتی می گویند این حوادث نشان می دهد نژادی و اختلاف در چگونگی اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال اجرا در سراسر شهرستان.

"این یک بیماری همه گیر از خشونت پلیس در طول این وحشتناک گیر" گفت: رایت وکیل, Sanford, Rubenstein که خواستار تحقیقات جنایی را به افسر.

از تمام شهرهای ایالات متحده, New York شده است که سخت ترین ضربه را در طول همه گیر با نزدیک به 190,000 رمان coronavirus موارد و بیش از 20 ، 000 تایید کرد و احتمال مرگ و میر ناشی از COVID-19.

برای جلوگیری از گسترش ویروس ساکنان شهر ملزم به حفظ حدود دو متر دورتر از دیگران و نه در گروه جمع آوری.

"وجود دارد هیچ چیز در مورد سیاه و سفید و قهوه ای مردم که ذاتا ساخت ما نه به دنبال اجتماعی فاصله" گفت: Anthonine Pierre یک جامعه سازمان و عضو جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات. او به نام پلیس رویکرد "هدف آزار و اذیت."

NYPD کمیسر پلیس درموت شیا تحت فشار قرار دادند پشت به شدت به این اتهام که حوادث اخیر در حال سمبل "نژادپرستانه پلیس" اشاره کرد که اکثریت نیروی ساخته شده است تا از اقلیت ها و قبل از همه گیر بازداشت و احضار شدند و یا در نزدیکی پایین تاریخی.

"من به عنوان کمیسر پلیس را نه برای نیروی بیش از حد خواهد شد و نه من ایستاده و دفاع از اقدامات غیرقابل دفاع" شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. "اما من هم نیست که من در اداره پلیس به نام یک نژادپرست اداره پلیس است."

'داستان دو شهر'

رو به افزایش فشار افکار عمومی بیش از ویروسی شدن انجمن NYPD آمار منتشر شده در اطراف آن اجرای فیزیکی فاصله. این اعداد نشان می دهد که بین 16 مارس و آوریل 5 پلیس صادر 374 احضاریه (معادل یک بلیط) مربوط به فاصله فیزیکی. از کسانی 304 رفت به سیاه و اسپانیایی مردان و زنان است.

شیا در دفاع از این اعداد و گفت آنها به وجود آمد از تعداد کمی از حوادث اما اعتراف کرد که کار باید انجام شود برای بهبود رابطه بین پلیس و جوامع اقلیت.

"ما باید مطمئن شوید که ما بی طرف در چگونه ما اجرای قانون است. من قصد دارم به یک نگاه در هر حادثه و تماس با آن که من آن را ببینید" شیا گفت.

سازمان دیده بان | Donni رایت ویروسی:

این تصویری از مه 2 نشان می دهد یک افسر پلیس نیویورک با خشونت دستگیری یک مرد پس از یک رویارویی فیزیکی بیش از فاصله دستورالعمل. 2:18

شهردار بیل د Blasio توصیف تعداد احضاریه به عنوان "فوق العاده کم" برای یک شهر 8.6 میلیون نفر در سراسر شش هفته اما همچنین گفت: "ما قبول نمی کنیم اختلاف. زمانی که ما می بینیم اختلاف ما در حال رفتن به آن آدرس."

در نیویورک قصبه بروکلین دفتر دادستان منطقه گفت که بین 17 مارس و آوریل 4 وجود دارد 40 دستگیری برای نقض فیزیکی فاصله دستورالعمل — 35 از آنها را شامل سیاه پوستان چهار نفر از آنها اسپانیایی و یک نفر دستگیر شد سفید. همه این دستگیری صورت گرفت در اکثریت-اقلیت محلات مناطق با تراکم جمعیت قابل مقایسه با دیگر نقاط قصبه.

"این نشان می دهد این است که قطعا یک داستان دو شهر" گفت: برگرد. Kevin McCall, یک فعال جامعه که منجر به اعتراض کاروان از طریق بروکلین پس از Donni رایت بازداشت.

به حوادث اخیر و نابرابری در آمار را برانگیخته تحقیقات توسط دولت دادستان کل و دادستان منطقه بروکلین که گفت او نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار سطح پایین سنگین در طول بیماری همه گیر.

تاریخچه بی اعتمادی

وجود سابقه طولانی بی اعتمادی بین پلیس و جوامع اقلیت در نیویورک اخیرا اطراف نیروی توقف-و-frisk سیاست. این ضمانت پلیس متوقف می شود که به اوج خود رسید و در سال 2011 اما پس از کاهش یافته و پس از اقدام قانونی نشان داده شد عمدتا به هدف آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی, اکثر آنها تبدیل به جرم و جنایت.

پیر گفت: آمار اخیر مرتبط با نامتناسب اجرای اتفاقی است که در جوامع خارج از COVID-19 بحران به عنوان نشان داده شده توسط توقف-و-frisk اعداد.

"یک بیماری همه گیر باعث می شود همه چیز را که در حال حاضر در اینجا بدتر بنابراین توقف-و-frisk که در حال حاضر اتفاق می افتد در مارس 1 فقط تشدید در حال حاضر به COVID-19" Pierre گفت.

بحث بر سر اجرای منجر شده بود به نادر اجماع بین اتحادیه پلیس و پلیس پاسخگویی گروه که NYPD نباید در کسب و کار از اجرای فیزیکی فاصله.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دوم از راست به تازگی اعلام کرد که NYPD دیگر نمی خواهد دست از بلیط برای کسانی که با پوشیدن ماسک و به جای تمرکز بر شکستن تجمعات از شش یا بیشتر مردم است. (برایان توماس/گتی ایماژ)

شهردار de Blasio که اغلب در تقابل با پلیس در تلاش است تا تعادل بودن مهم از حوادث انفرادی در حالی که از زور به عنوان یک کل. او گفت که او ناراحت شد رایت ویدئو.

روز جمعه اعلام کرد دستورالعمل جدید برای اجرای. NYPD دیگر نمی خواهد دست از بلیط برای کسانی که با پوشیدن ماسک. در عوض نیروی تمرکز در تجمعات شش یا بیشتر مردم است.

"ما می خواهیم این را یک رویکرد مثبت. ما نمی خواهیم برای احیای اشتباهات گذشته" شهردار گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

یک رویکرد جدید

این شهر همچنین از ارسال حدود 2,300 غیر نظامی سفیران مختلف شهر سازمان ها و گروه های جامعه محلی به منظور ارائه راهنمایی های اجتماعی فاصله مقررات و توزیع ماسک در پارک و دیگر فضاهای عمومی.

"NYPD را به مردم یادآوری و به مردم صورت پوشانده اند اما NYPD بهترین تلاش خواهد بود برخورد با چیزهایی که خطر واقعی است که بزرگتر گردهمایی" د Blasio گفت.

در یک یادداشت به زور در جمعه کمیسر پلیس شیا نوشت: "ما دیگر نمی خواهد موضوع را احضار و یا بازداشت برای تخلفات مربوط به پوشش صورت — غایب از یک جرم یا نقض دیگر متعهد بودن."

"این تغییر ضروری است که مردان و زنان از NYPD متعهد به تعمیق اعتماد و همکاری که با آنها کار کرده ام بسیار سخت برای ساخت" یک NYPD سخنگو گفت: CBC News.

Pierre استقبال از اقدامات جدید گفت: "مردم در حال حاضر می ترسم بدون نیاز به نزدیک کسی با یک تفنگ."

خواستار عدالت

اقدامات جدیدی نیست تغییر وضعیت برای دانا رایت که می خواهد برای دیدن افسر درگیر در آن او را بازداشت و از کار اخراج شدند.

"او باید به زندان برود او باید تحت پیگرد قانونی او باید اخراج می شود چرا که آن را فقط بد بود" رایت گفت.

این دادستان منطقه منهتن گفته است که اتهامات علیه رایت شده اند معوق در انتظار تحقیقات بیشتر است.

Rev. مک کال گفت: تظاهرات برنامه ریزی شده در خیابان های بروکلین به نگه داشتن این موضوع در جلو و مرکز در طول بیماری همه گیر. او اشاره کرد که در بسیاری از ویروسی شدن انجمن افسران پلیس خود را حتی با پوشیدن چهره پوشانده اند.

"حتی در این همه گیر و سیاه و قهوه ای و Latinos رو خام در پایان از چوب. ما در حال برخورد با پلیس و نه حتی احترام ما با پوشیدن ماسک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب