نسخه های سرقت شده از جان بولتون خاطرات نشت آنلاین

(نیویورک) — جان بولتون خاطرات رسما می آید سهشنبه پس از بازمانده یک بررسی امنیت و چالش قانونی از وزارت دادگستر

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

(نیویورک) — جان بولتون خاطرات رسما می آید سهشنبه پس از بازمانده یک بررسی امنیت و چالش قانونی از وزارت دادگستری. اما در طول تعطیلات آخر هفته آن را در دسترس در راه حتی خود ناشر امیدوار است برای جلوگیری از.

یک PDF از اتاق که در آن اتفاق افتاده تبدیل شده تا در اینترنت ارائه رایگان سرقت نسخه از سابق مشاور امنیت ملی را داغدار حذف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا کرده است که این کتاب شامل مواد طبقه بندی شده است که هرگز نباید منتشر شده است.

"ما در حال کار پشتکار به پایین این به وضوح غیر قانونی موارد نقض کپی رایت" Simon & Schuster سخنگوی آدم Rothberg روز یکشنبه گفت.

ادامه مطلب: چگونه جان بولتون تست شده است روحانی در Fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن

دزدی شده است یک نگرانی در میان ناشران به خصوص در عصر دیجیتال اگرچه واقعی تاثیر در فروش نامشخص است. اتاق که در آن اتفاق افتاده است No. 1 روز در Amazon.com لیست پرفروش. به آسوشیتد پرس بود که در میان چند رسانه های خبری که به دست آمده در اوایل نسخه از این کتاب و گزارش در محتویات آن است.

در روز شنبه یک قاضی فدرال حکم داد که Simon & Schuster می تواند انتشار این کتاب با وجود تهمت و دولت مشاجره است که آن را در معرض خطر امنیت ملی است. اتاق که در آن اتفاق افتاده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس بود اما با تاخیر دو برابر کاخ سفید مورد بررسی این مقاله است.

بولتون تیم حقوقی گفته است که او ماه را صرف پرداختن به کاخ سفید نگرانی در مورد اطلاعات طبقه بندی شده و بولتون شده بود مطمئن باشید در اواخر ماه آوریل رسمی او مشغول به کار بود که با خطی دیگر شامل هر گونه مواد.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net