خلبان کوبه برایانت را محکوم هلیکوپتر تبدیل شده اند ممکن است گیجی در مه, NTSB می گوید

(لس آنجلس) — خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد و در مه غلیظ کشتن کوبه برایانت و هفت مسافر دیگر گزارش این هواپیما صعو

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

(لس آنجلس) — خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد و در مه غلیظ کشتن کوبه برایانت و هفت مسافر دیگر گزارش این هواپیما صعودی زمانی که در آن واقع بود به سمت زمین بازرسان فدرال گفت: در اسناد منتشر شده چهارشنبه.

Ara Zobayan radioed به کنترل ترافیک هوایی است که او صعود به 4000 فوت (1,220 متر) به بالاتر از ابرها در Jan. 26 هنگامی که در واقع هلی کوپتر بود انداخت به سمت دامنه کوه که در آن سقوط کرد در شمال غربی لس آنجلس کشتن همه نه نفر سرنشین.

گزارش ملی ایمنی حمل و نقل گفت: Zobayan ممکن است "misperceived" زاویه که در آن او بود و نزولی و بانکی که می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک خلبان می شود گیجی در دید کم.

"محاسبه زوایای آشکار در این زمان نشان می دهد که خلبان می تواند misperceived هر دو زمین و رول زاویه" یک گزارش اعلام کرد. "در طول فرود نهایی خلبان پاسخ به (کنترل ترافیک هوایی) اظهار داشت که آنها 'صعود به چهار هزار نفر است.'"

به جاسازی شده

جان کاکس, حمل و نقل هوایی ایمنی مشاور گفت که این هلیکوپتر نامنظم مسیر پرواز — هواپیما کند, صعود سپس banked به یک طرف در حالی که به سرعت در حال غرق شدن — در حال نشانه های ثبتشده از یک خلبان تبدیل شدن به گیجی در شرایط است که آن را سخت برای دیدن زمین یا افق.

"او اولین کسی تجربه آن را" کاکس گفت. "این یک علت مهم حوادث است."

این 1,700 صفحه از گزارش ارائه نمی دهد یک نتیجه گیری از آنچه که باعث سقوط اما کامپایل واقعی ، یک گزارش نهایی در مورد علت است و علت آن.

این NTSB گفت: هیچ نشانه ای از خرابی موتور در Sikorsky S-76 و روتور در حال چرخش بود فقط قبل از آن آمار زمین در حدود 184 مایل در ساعت (296 kph). تاثیر ناشی از یک دهانه و پراکنده باقی مانده بیش از یک منطقه به اندازه یک زمین فوتبال در کالاباساس تپه. شعله های آتش فرا گرفته خرابه.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و شش تن از دوستان خود کشته شدند همراه با Zobayan.

حدود 45 دقیقه قبل از برخاستن Zobayan حال پیامک گروهی از مردم در نظارت بر پرواز که آب و به دنبال "OK." ریچارد Webb صاحب OC هلیکوپتر که رزرو پرواز به توافق رسیدند.

Zobayan در زمان خاموش از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی در 9:06 صبح با هشت مسافر او پرواز کرده بود روز قبل به همان مقصد: دختران مسابقات بسکتبال در بازنشسته لیکرز ستاره Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس.

هنگامی که هلیکوپتر نشده بود فرود آمد در عرض یک ساعت یک مدیر اجرایی این شرکت که در عمل این هواپیما شروع به جستجو کوره در رفته برای آن در نرم افزار ردیابی و تا به حال یکی دیگر از شرکت هلی کوپتر اعزام به دنبال آن است.

"چیز عجیب و غریب است که ردیاب متوقف شده بود در 9:45 صبح که طبیعی است و ما در تلاش برای رسیدن به آرا بیش از رادیو" اشاره کرد ویتنی Bagge, معاون رئیس جمهور از جزیره بیان هلیکوپتر. "من حفظ طراوت ردیاب دعا آن است که فقط شکسته."

چهار زمان و یک خلبان سابق جزیره کیش بیان شد در مصاحبه با NTSB محققان و در حالی که برخی از تمجید و ستایش از شرکت دیگران گفت: فرهنگ ایمنی می تواند بهتر بوده است به گزارش.

یک خلبان گفت Zobayan شرکت رئیس خلبان نمی بحث در مورد خط مشی ایمنی و یا حداقل دید مورد نیاز برای پرواز در خاص آب و هوا. نظر دیگری گفت: شرکت نداشته واقعی مدیریت ایمنی برنامه.

این شرکت گفت: آن را به حال هیچ مشکل لغو پروازهای اگر آب و هوا ضعیف بود. آن ذکر شده شش پروازهای آن لغو شد برای لس آنجلس کلیپرز ستاره Kawhi Leonard و یکی برای, افراد مشهور, Kylie Jenner که می توانست با استفاده از همان هلیکوپتر.

کیت بردی یک دستیار شخصی برای برایانت گفت NTSB محققان که او هرگز گله و شکایت و یا به عقب رانده اگر پرواز لغو شد.

جزیره اکسپرس گزارش 150 پروازها با توجه به آب و هوا در سال گذشته است. وجود 13 لغو با توجه به آب و هوا برای سال 2020 همه وارد شده در دو روز قبل از برایانت کشنده پرواز.

بعد از ظهر قبل از پرواز — پس از بازگشت Bryants و مهمانان خود را به اورنج کانتی — Zobayan حال پیامک که او تا به حال فقط به بررسی آب و هوا برای پرواز بعدی و آن را "بهترین روز فردا اما از آن است که به عنوان بد نیست به عنوان امروز است."

پرواز خروج از صبح روز شنبه تا به حال به تاخیر افتاده است توسط آب و 15 دقیقه بردی گفت.

بردی گفت: اصلی زمان پرواز روز یکشنبه بود 9:45 a. m., اما برایانت تا به حال آن را موکول به 9 صبح از آنجا که او می خواست برای دیدن یکی دیگر از بازی تیم قبل از اینکه دختر خود را بازی.

برایانت بیوه ونسا, شکایت کرد, خلبان, جزیره بیان و صاحب صنایع دستی و سهل انگاری. در طرح دعوی در دادگاه واصل در ماه فوریه به عنوان یک ستاره نکردم عمومی یادبود برگزار شد قبل از 20 ، 000 نفر در مرکز استیپلز در آن برایانت بیشتر از کار خود را ونسا برایانت گفت: خلبان نباید پرواز در آن شرایط و باید سقط پرواز.

Zobayan برادر پاسخ در یک دادگاه پرونده که کوبه برایانت می دانستم که خطرات ناشی از هلیکوپتر پرواز و بازماندگان نیست به عنوان خسارت از خلبان و مستغلات. جزیره بیان هلیکوپتر, Inc. را رد کرده است مسئولیت خواستار سقوط "قانون خدا" خارج از کنترل خود.

کالبد شکافی ماه گذشته منتشر شد نشان داد Zobayan نیست که مواد مخدر یا الکل در سیستم خود را در زمان تصادف. پزشکی قانونی گزارش گفت: همه نه روی درگذشت از تاثیر نیست آتش است که به دنبال.

دیگران کشته شدند Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر خود را الهام; Christina Mauser کرد برایانت مربی دختر خود تیم بسکتبال; و سارا چستر و دخترش Payton. الهام و Payton شد Gianna را هم تیمی.

یکی از 40 اسناد و مدارک ارسال شده توسط NTSB شامل 215-صفحه ایمنی گزارش که با نتیجه یک مقاله نوشته شده توسط رئیس جمهور سابق از هلیکوپتر انجمن بین المللی با عنوان "زمین جهنمی هلیکوپتر."

اواخر مت Zuccaro نوشت: این تفسیر در سال 2013 پس از نا امید شدن خواندن NTSB گزارش تصادف و اشاره کرد که اکثر مانع شده اند می تواند توسط یک خلبان تصمیم به زمین به عنوان سوخت زد پایین و یا آب و هوا بدتر شده است.

"چرا خلبانان ورزش یکی از منحصر به فرد ترین و با ارزش قابلیت های عمودی پرواز — یعنی زمین لعنت هلیکوپتر!" Zuccaro نوشت. "در درصد بالایی از تصادفات این عمل ساده را شکستن زنجیره ای از حوادث و جلوگیری از تصادف باشد."

مقاله گنجانده شد و بدون هر گونه اظهار نظر از محققان.

___

Koenig گزارش از دالاس. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران استفانی Dazio و کریستوفر وبر در لس آنجلس کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب