پیتر Nygard کانادا, تولید کننده لباس, متهم به تجاوز به 10 زن و دختر در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام

ده زنان ثبت مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام روز پنجشنبه متهم یکی از کانادا ثروتمندترین تجار و بازرگانان و ت

توسط PATRIS-FUN در 26 بهمن 1398

ده زنان ثبت مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام روز پنجشنبه متهم یکی از کانادا ثروتمندترین تجار و بازرگانان و تولید کنندگان پوشاک پیتر Nygard از تجاوز به آنها را در خود عمارت ساحلی در باهاما و عامل آنچه که آنها از آن به عنوان یک "قاچاق جنسی حلقه."

زنان به دنبال خسارت به اتهام تجاوز.

سه نفر از این زنان بودند که 14 سال در زمان به اتهام تجاوز. سه نفر دیگر شد 15.

به اتهام تجاوز صورت گرفت بین سال های 2008 تا 2015.

زنان هستند و نه نام در طرح دعوی در دادگاه "برای محافظت از هویت خود به دلیل حساس و بسیار شخصی طبیعت از این موضوع است."

با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل در نیویورک Nygard "استخدام اغوا و وسوسه جوان تاثیرپذیر و اغلب کودکان فقیر و زنان, با پرداخت نقدی و وعده های دروغین پر سود مدلسازی فرصت برای حمله و تجاوز به عنف و لواط آنها."

وجود دارد هیچ اتهامات جنایی در ارتباط با هر یک از این اتهامات است.

Nygard وکیل "به شدت" تکذیب این اتهامات را به عنوان "کاملا نادرست [و] بدون پایه" در بیانیه ای در روز شنبه.

"پیتر Nygard به نظر می رسد به جلو به طور کامل افشای این کلاهبرداری و یک بار و برای پاک کردن نام خود را گفت:" جی Prober.

Nygard عمل یک دلار چند لباس امپراتوری مستقر در وینیپگ. با توجه به وب سایت خود را به شرکت متعلق به بخش خصوصی در عمل بیش از 170 فروشگاه در سراسر شمال امریکا است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی رشوه

طرح دعوی در دادگاه می رود به متهم Nygard از drugging زنان با قرار دادن "Rohypnol و/یا دیگر روانگردان مواد مخدر در نوشیدنی های خود را."

همچنین مدعی او "آغاز طرح برای خرید حفاظت پلیس سیاسی و پوشش در باهاما با ساخت به طور منظم پرداخت دهها هزار دلار برای اجرای قانون مقامات دولتی تنظیم کننده و حتی به سابق وزیر کابینه شد که نخست وزیر باهاما."

آن را بیشتر ادعا می کند "Nygard نیز پرداخت می شود و مردم با استفاده از Nygard شرکت پول برای ارعاب سابق خود 'دختر' توسط دارایی خود لاستیک ارتکاب آتش سوزی پرداخت پلیس را تهدید به دستگیری آنها و با داشتن آنها را دنبال کرد."

دهه اختلاف

"این طرح دعوی در دادگاه در انتظار بود" گفت: Prober وکیل او.

Prober گفت: طرح دعوی در دادگاه است که آخرین در یک دهه تلاش برای از بین بردن شهرت خود را با سابق خود را همسایه در باهاما ایالات متحده میلیاردر و سابق صندوق های تامینی صاحب لوئیس بیکن.

اختلاف خود را شروع به عنوان یک شکایت از سر و صدا و تکامل یافته به دعاوی متعدد در کشورهای مختلف پوشا بیش از 10 سال است.

Nygard های اخیر حقوقی حمله علیه بیکن راه اندازی شد در نیویورک در ماه نوامبر سال 2019

این ادعا بیکن استخدام یک تیم از وکلا و محققان خصوصی که به "درگیر شدن در یک الگوی غیر قانونی و غیر قانونی انجام طراحی به طور نادرست نفوذ شاهد اظهارات نادرست را, فایل, گزارش نادرست, سوء استفاده, فرآیند tortiously تداخل با روابط کسب و کار و کمک و تشویق انتشار اظهارات نادرست ... همه به صورت عمدی با هدف آسیب رساندن [Nygard]."

Nygard گفت: اتهامات در دادگاه روز شنبه یک پاسخ به ماه نوامبر خود طرح دعوی در دادگاه در برابر بیکن گفت: شاکیان شد "خریداری کردن به چنین ادعاهای دروغین."

'متنعم احزاب

با توجه به پنج طرح دعوی در دادگاه به اتهام تجاوز صورت گرفت و پس از و یا در طول چه Nygard است به عنوان "متنعم احزاب" در خانه اش در باهاما.

کارکنان خود را آموزش داده شد به استخدام زنان جوان به صورت هفتگی طرفین دعوی در دادگاه ادعا می کند. هنگامی که مهمانان به بررسی در جزئیات خود را خواهد وارد شود در یک پایگاه داده ها و عکس های ارسال شده به Nygard برای بررسی.

"Nygard خواهد و سپس استفاده از این اطلاعات برای انتخاب خود قربانیان بالقوه برای شب" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند Nygard دارای یک پایگاه داده از بیش از 7,500 زیر سن قانونی دختران و زنان است.

پلیس تحقیقات جداگانه از یک کت و شلوار مدنی راه اندازی در نیویورک توسط چهار زن و بساک شش متهم Nygard تجاوز به عنف بین سال های 2008 تا 2015. (یوتیوب)

طرح دعوی در دادگاه همچنین شامل جزئیات اتهام ضرب و جرح در برابر 10 است که اتهامات.

این اتهامات عبارتند از واژن تجاوز, سکس تجاوز, رابطه جنسی دهانی و درخواست برای ادرار کردن یا اجابت مزاج در Nygard ،

با توجه به طرح دعوی در دادگاه یکی از شاکیان که 14 در آن زمان گفت: برخورد با شروع Nygard نشان پورنوگرافی. سپس Nygard از او خواست به استفاده از یک اسباب بازی های جنسی در او و از آن به پایان رسید زمانی که او مورد تجاوز او "باعث او فوق العاده تروما و درد است."

طرح دعوی در دادگاه می گوید که او پرداخت می شود شاکیان هزار دلار پس از هر یک از تجاوز.

او با توسل به تاکتیک های خشونت و ارعاب رشوه خواری و نتیجه نهایی را به تلاش برای سکوت قربانیان و خود را به ادامه طرح.-مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام

"این Nygard شرکت های صندوق همه Nygard را متنعم احزاب با انتقال پول از شرکت و حساب بانکی در کانادا و مسیریابی آن را از طریق نیویورک" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

"[Nygard را] تخریب زندگی بی گناه بی اندازه است" آن را می گوید.

"هنگامی که Nygard آگاه شد از این تحقیقات به قاچاق جنسی حلقه او با توسل به تاکتیک های خشونت و ارعاب رشوه خواری و بازده را به تلاش برای سکوت قربانیان و خود را به ادامه طرح است."

وجود دارد 10 سال اساسنامه محدودیت ها برای این موارد تحت نیویورک قانون است.

طرح دعوی در دادگاه از آن درخواست تمدید شود چرا که شاکیان "بودند مانع از آنجا که از ترکیبی از زور و تهدید از زور شرم و خجالت و ترس و سیاسی و اجرای قانون و فساد و ضعف قوانین است که به ندرت اجرا برای محافظت از قربانی و رشوه خواری."

اگر نه برخی از شاکیان ممکن است منع از کت و شلوار. کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام نیز باید گواهی توسط یک قاضی قبل از آن را می توانید ادامه دهید.

اضافی دعاوی

پنجشنبه اتهامات دنبال دو اضافی دعاوی متهم Nygard از تجاوز جنسی است که در زمینه لس آنجلس در ماه ژانویه و به نور آمد به تازگی

Nygard رد آن اتهامات را به عنوان به خوبی.

یک طرح دعوی در دادگاه است که از یک گزارشگر که ادعا می کند Nygard تجاوز جنسی و دروغ در زندان او را در حالی که او جزئی بود. سن رضایت در کالیفرنیا 18 است.

حوادث آغاز شد طرح دعوی در دادگاه مدعی در Nygard در کالیفرنیا در سال 2012 و ادامه داد: در طول سفر به چین هواپیمای خصوصی خود در یک باشگاه در نیویورک و در حالی که بازدید از فلوریدا.

"Nygard متعهد باتری جنسی پس از شاکی اقدام با هدف به علت مضر و یا توهین آمیز در تماس با قطعات صمیمی شاکی بدن" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

شاکی اعتراض به اینکه مجبور به درگیر در گرداندن مراکز فساد زنان برای متهم Nygard. او به او گفت که او نه یک خانم و که او نمی خواست به درگیر در این فعالیت ها است.- مدنی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام

"متهم Nygard عمدا محروم شاکی از آزادی حرکت با استفاده از تهدید و تقلب و فریب و/یا بی دلیل فشار به طور قابل ملاحظه دوره از زمان است."

دوم طرح دعوی در دادگاه توسط یک کارمند سابق Nygard که می گوید: او موفق شاهدانه پزشکی تسهیلات برای او در لوس آنجلس است.

این زن به نام در طرح دعوی در دادگاه اما CBC News تصمیم به خودداری از هویت خود را به دلیل ماهیت اتهامات.

او ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه است که Nygard لمس جنسی بدون رضایت در موارد متعدد بین 2016 و 2018.

Nygard "باعث مضر و یا توهین آمیز در تماس با [زن] سینه و یا باسن و یا کشاله ران" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

در مناسبت یک طرح دعوی در دادگاه می گوید: Nygard گفت: "که او 'الاغ' نگاه شگفت انگیز است. او گفت: "شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد زنان باردار است.' او گفت: "آنها می خواهند آن را بیشتر در حالی که حرکت رو به جلو با باسن خود را."

طرح دعوی در دادگاه مدعی بود دستور داد به دعوت از زنان برای حضور احزاب در Nygard خانه در کالیفرنیا که او را پس از آن را انتخاب کنید تعداد کمی از آنها به "اقامت شب را با او."

"متهم Nygard پرداخت این زنان برای 'خدمات' " طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

"شاکی اعتراض به اینکه مجبور به درگیر در گرداندن مراکز فساد زنان برای متهم Nygard. او به او گفت که او نه یک خانم و که او نمی خواست به درگیر در این فعالیت ها است."

با توجه به طرح دعوی در دادگاه زن ترک در سال 2018 پس از اتهام ضرب و جرح و ادعا Nygard موفق به پرداخت حقوق و مزایای او وعده داده شده. Nygard می گوید پرونده های حقوقی ثبت شده در لس آنجلس نیز بخشی از بیکن کمپین برای از بین بردن شهرت خود را.

هیچ یک از اتهامات در پرونده های حقوقی ثابت شده در دادگاه.


اگر شما بیشتر اطلاعات مربوط به این داستان لطفا تماس بگیرید fifthtips@cbc.ca یا timothy.sawa@cbc.ca.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب