مردم با Albinism در مالاوی صادر شده با آلارم برای محافظت در برابر آدم ربایی, قتل

(بلنتیر مالاوی) — در آفتابی مارس روز, کاترین Amidu نگاه مايوس. محافظ زنگ او دریافت کرد و در ماه اکتبر شده بود

توسط PATRIS-FUN در 13 اسفند 1398

(بلنتیر مالاوی) — در آفتابی مارس روز, کاترین Amidu نگاه مايوس. محافظ زنگ او دریافت کرد و در ماه اکتبر شده بود کار برای نزدیک به دو هفته, او گفت:.

17 سال با albinism جان سالم به در برد تلاش در زندگی خود را در سال 2017 زمانی که ناشناخته حمله whisked از مالاوی خانه در وسط شب اما به سرعت رها شده او هنگامی که روستاییان مداخله کرد.

او در حال حاضر می بیند جدید keychain-مانند زنگ به عنوان بهترین راه برای هشدار دادن به دیگران در مورد یک حمله دیگر. "بدون آن معنی است که من نمی باید حفاظت در همه," او گفت:. "چه خواهد شد من که مردم بازگشت و به پایان آنچه را که آنها آغاز شده است؟"

مردم با albinism در چندین کشور آفریقایی زندگی در ترس از ربوده و کشته شدن به دلیل گسترده اما باور اشتباه است که قطعات بدن خود را حمل قدرت خاص است. به دلیل خرافات مردم اطراف با albinism, قطعات بدن آنها می توان به فروش می رسد برای هزاران دلار است.

Amidu خانه منطقه Machinga بیشتر مردم با albinism از هر جای دیگری در مالاوی با بیش از 3000. جنوب کشور آفریقایی بیش از 134,000 مردم با albinism, نمایندگی 0.8 درصد از کل جمعیت, با توجه به آمار ملی انگلیس در سال 2018 است. آسیب پذیری افراد با albinism است مرکب فقر و خرافات. پس از سال 2014 حداقل 26 نفر با albinism در مالاوی کشته شده اند در حالی که 11 از دست رفته باقی می ماند, با توجه به انجمن ملی از افراد با Albinism.

در فوریه. 24, دفتر سازمان ملل متحد در جمهوری آفریقای مرکزی را محکوم کرد یک حمله جدید است که در آن 92 سال با albinism شد حمله توسط افرادی که قطع دو تا از انگشتان خود را. U. N. اشاره کرد سنبله در چنین حملات و کشتار در طول انتخابات تنش های سال گذشته است.

به درخواست انجمن افراد با Albinism, رئیس جمهور پیتر Mutharika سال گذشته منصوب کمیسیون تحقیق بررسی آدم ربایی و قتل. نتایج آن را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

برای کمک به مقابله با نگرانی های مالاوی خدمات پلیس در ماه سپتامبر آغاز شد توزیع امنیت شخصی آلارم. مقامات می گویند که صدای زنگ تولید می کند که یک پین کشیده است هشدار مردم در نزدیکی محله به کمک هر زمان که یک فرد با albinism در خطر است.

حداقل 5,000 از آلارم توزیع شده به مردم با albinism, مالاوی وزیر دارایی یوسف Mwanamvekha گفت: مجلس در فوریه. 21.

کاترین مادر Chrissy Stephano گفت: آلارم امید اما کاستی وجود داشته باشد.

او گفت: او دختر خوش شانس است که فصل های محلی از انجمن افراد با Albinism در مالاوی موفق به آوردن یدکی ابزار مورد دو هفته پس از یکی از اصلی شکست خورده است.

"یک بار زنگ زد از باتری و من آن را در زمان به پلیس برای شارژ تنها به جمع آوری آن را مدتی بعد در همان روز. مشکل این است که آن را نمی باید هر گونه لوازم برقی مانند یک شارژر می توانید با استفاده از شارژ" Stephano گفت.

رحمت Mleme از فصل های محلی از انجمن افراد با Albinism, اذعان به مشکلات.

"بودن یک منطقه روستایی ما نه برق داشته اند. حتی در یک مورد که در آن ما تا به حال قدرت ترین افراد با albinism زندگی در دور افتاده از مناطق و مدیریت نمی تواند به شارژ خود را, اسباب بازی" Mleme گفت. "ما توصیه کرده اند که آنها را به مراقبت از خود را به دلیل آلارم فراهم نیست و امنیت کافی. ما نیز باید به آنها گفت که برای پیاده روی با شرکت در گروه های ساخته شده از مردم به آنها تکیه و اعتماد است."

در پایین با تکنولوژی جایگزین برای آلارم انجمن به تشویق مردم با albinism به خرید سوت برای کمک به هشدار همسایگان در موارد اضطراری.

Abdulrazak Baison رئیس انجمن فصل در Machinga گفت: آنها در کنار هنگامی که آلارم شخصی خارج صادر شد. "ما حتی نمی گویند که چگونه بسیاری از آلارم توزیع شده است چرا که پلیس بودند توزیع آنها بدون دخالت ما," او گفت:.

او هشدار داد که برخی از مردم قرار دادن بیش از حد ایمان به آلارم و آنها را تشویق به حفظ هر گونه قبلی اقدامات امنیتی.

"کسانی که به مردم و همراه با آنها در خانه های خود را برای امنیت در شب نباید متوقف شود چرا که آنها با دریافت آلارم. جامعه اطراف خانه یک فرد با albinism باید همیشه هوشیار" Baison گفت.

بازرس شانس Chifumbi جامعه افسر پلیس مالاوی جنوبی منطقه گفت: دسترسی به باتری که قدرت آلارم مشکل اصلی است.

"به غیر از صدایی زنگ آنها نیز قرار است به فلش نور در هر کجا که آنها در آن پنهان شده به طوری که مردم متوجه جایی که آنها هستند," او گفت:. "به جای استفاده از آن برای هدف در نظر گرفته شده آنها با استفاده از چراغ قوه برای روشن کردن خانه های خود را با توجه به فقر است. آنها دیگر خرید شمع و پارافین به نور خانه های خود را, اما با استفاده از چراغ قوه بر روی آلارم. این به طور کلی باعث کاهش عمر باتری تاثیر می گذارد و این ابزار را دوام آورد. به عنوان ما صحبت می کنند, ترین اسباب بازی را اجرا کنید و از قدرت است."

در تلاش برای فراهم کردن امنیت بیشتر برای کودکان با albinism ارتباط افراد با Albinism شده است برای کمک به ارسال آنها را به مدارس شبانه روزی با پیدا کردن اهدا کنندگان برای پرداخت هزینه های مدرسه. دولت نیز حمایت تقریبا 90 دانش آموزان با albinism دارایی وزیر گفت: مجلس. علاوه بر این دولت در نظر دارد برای ساخت یک خانه برای افراد با albinism در هر یک از مالاوی را در 193 حوزه.

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

به عنوان فوریه Nsanjama خصوصی دبستان در زمبا در شرق مالاوی است ثبت نام دانش آموزان با albinism.

"امنیت خیلی بهتر است در اینجا در مدرسه نسبت به وضعیت من در سمت چپ صفحه اصلی" گفت: 14 سال Chisomo مینا گادفری یکی از دانش آموزان است. "من می خواهم به یک وکیل به طوری که من می تواند نشان دهنده افراد با albinism در دادگاه با توجه به چالش هایی روبرو هستند."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب