پنتاگون IG نمی تواند رد کاخ سفید دخالت در قرارداد اعطا شده به مایکروسافت بیش از آمازون

یک شخص ناشناس به نام اداره پلیس در Andover, New Jersey در روز دوشنبه که به گزارش یک جسد ذخیره شده در ریخته خا

توسط PATRIS-FUN در 28 فروردین 1399

یک شخص ناشناس به نام اداره پلیس در Andover, New Jersey در روز دوشنبه که به گزارش یک جسد ذخیره شده در ریخته خارج بزرگترین مجوز خانه سالمندان در دولت است. وقتی ماموران وارد آنها کشف بدن رفته بود ولی 17 نفر دیگر در داخل این تاسیسات را کوچک سردخانه.

این اندوور تحت حاد و مرکز توانبخشی I و II دارای 700 تخت در دو ساختمان نیویورک تایمز گزارش. شده اند وجود دارد 68 اخیر مرگ و میر ناشی از ساکنان و پرستاران با حداقل 26 تست مثبت برای COVID-19 coronavirus. همانطور که از چهارشنبه 76 بيمار و 41 کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس. اندوور رئیس پلیس اریک دنیلسون گفت: بار مرکز بود "فقط غرق میزان افرادی که انقضای." او افزود: "من نمی دانم اگر من شوکه هر وسیله."

بیشترین تسهیلات مراقبت دراز مدت در نیوجرسی گزارش داده اند که حداقل یک مورد از coronavirus به مقامات دولت است. همانطور که از چهارشنبه 6,815 بیماران در نیوجرسی آلوده شده توسط ویروس و حداقل 45 روز 351 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در محل خانه سالمندان.

"چالش ما با تمام این خانه های سالمندان است که پس از آن گسترش می یابد, آن را مانند یک آتش سوزی" Rep. جاش Gottheimer (D) گفت: بار. "این بسیار سخت به آن را متوقف کند." دفتر او شده است دریافت تماس از نگران پرستاران و اعضای خانواده از ساکنان و "این ترسناک برای همه" Gottheimer گفت. "آنچه که برای من تعجب آور بود که چگونه بسیاری از آنها در حال مرگ در خانه مقابل بیمارستان."

محلی مقامات بهداشت شد و گفت: Andover تحت حاد و توانبخشی I و II کارکنان است که افراد بیمار از هم جدا شدند از دیگر ساکنان قرار می گیرد و در همان طبقه یا بال. قبل از همه گیر مدیکر به تسهیلات یک امتیاز ستاره و یا "بسیار کمتر از متوسط" بر اساس نیروی انسانی سطح مراقبت از بیمار و بازرسی. در ادامه مطلب نیویورک تایمز. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب