پلوسی مک کارتی استرس bipartisanship پس از خانه می گذرد coronavirus امداد لایحه

رئیس جمهور تهمت بارها ذکر شده که دولت اوباما' پاسخ به 2009 H1N1 "آنفولانزای خوکی" شیوع به عنوان وسیله ای برای

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

رئیس جمهور تهمت بارها ذکر شده که دولت اوباما' پاسخ به 2009 H1N1 "آنفولانزای خوکی" شیوع به عنوان وسیله ای برای دفاع از خود در برابر اتهاماتی که دولت او بوده است ناکارآمد در دست زدن به آن از رمان شیوع کروناویروس. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که دولت اوباما "نمی تست مثل این" و آنها تست شده "خیلی دیر" — نه از آن درست است.

رونالد Klain سابق رئیس ستاد سپس معاون رئیس جمهور جو بایدن توییتی که "دولت اوباما آزمایش از یک میلیون نفر برای H1N1 در ماه اول پس از ایالات متحده برای اولین بار تشخیص داده شد مورد" یک شماره است که به نظر می رسد در داخل همین دلیل به عنوان شاهد Quidel یک ساز از جمله سریع آنفولانزا آزمون, تولید برخی از 8 میلیون نفر در طول فصل آنفولانزا قبل از سال 2009 آغاز شده ، در مقایسه با ایالات متحده را آزمایش کرده است برخی از 11000 نفر برای COVID-19 پس اول ایالات متحده در مورد Jan. 21.

مغلوب ساختن پیشی جستن علاوه بر چکش دولت اوباما برای مرگ 14,000 آمریکایی ها در طول سال 2009 آغاز شده ، دوباره که گمراه کننده; Joanne Kenen سلامت سردبیر , سیاسی, اشاره, آن را در واقع حتی "یک تعداد کم برای فصل آنفولانزا." مقایسه CDC تخمین زده شده اند وجود دارد بین 20 ، 000 40,000 آنفولانزا مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون در سال 2020 است.

در مقایسه با آنفولانزای خوکی و رمان coronavirus می کند هیچ نفع برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، "گسترش [آنفولانزای خوکی] بسیار کندتر و میزان مرگ و میر بسیار پایین تر از امروز coronavirus" واشنگتن پست می نویسد. "در زمان رای دادن ایالات متحده خواهد رسید 20,000 موارد [نقطه ای که اوباما اعلام کرده است که ملی بهداشت و درمان اضطراری] در عرض چند هفته و نه شش ماه. بیشتر چه, آنفولانزای خوکی تا به حال میزان مرگ و میر 0.02 درصد — در مورد یک 50th از پایین ترین نرخ مقامات بهداشتی هستند با استناد به coronavirus امروز (1 درصد)." Jeva Langetinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب