مسافران ترک هنگ کنگ کشتی کروز پس از coronavirus قرنطینه برداشته

مسافران شروع به پیاده از رویای جهانی کشتی کروز در روز یکشنبه پس از هنگ کنگ مقامات برداشته قرنطینه و گفت: همه ا

توسط PATRIS-FUN در 20 بهمن 1398

مسافران شروع به پیاده از رویای جهانی کشتی کروز در روز یکشنبه پس از هنگ کنگ مقامات برداشته قرنطینه و گفت: همه اعضای خدمه پاکسازی شده بود و در آزمون برای رمان coronavirus.

کشتی و 1800 مسافران قرار داده شده بود تحت قرنطینه پس از آن از منوی view دوشنبه پس از هشت سرزمین اصلی چین به مسافران در سفر ماه گذشته تشخیص داده شد با سویه جدید ویروس.

پورت مقامات روز یکشنبه گفت که آزمون در تمام 1,800 خدمه تکمیل شد جلوتر از برنامه و منفی بودند.

آنها گفت: برخی از مسافران با علائم آزمایش منفی وجود دارد اما نیاز به تست تمام آنها را از آنجا که آنها تا به حال هیچ تماسی با آلوده چینی مسافران است.

وجود دارد 26 ویروس موارد در هنگ کنگ است که مهر و موم شده تقریبا همه آن بازرسی مرزی با سرزمین اصلی چین و اعمال قرنطینه در همه مهاجران از سرزمین اصلی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

چین افزایش مرگ و میر از این بیماری کروناویروس به 811 روز یکشنبه با عبور از تعداد کشته ها در سطح جهان با شیوع بیماری سارس در 2002/2003 به میلیون ها نفر آماده شدن برای بازگشت به کار پس از تمدید سال جدید قمری ، مجموع 37,198 تایید موارد بسیار بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

مقامات گفته اند کسب و کار به رویه تا 10 روز اضافی بر روی تعطیلات بود که با توجه به پایان برساند در پایان ژانویه به عنوان افزایش تعداد مرده و آلوده بازیگران پال در سراسر کشور.

بسیاری از چین معمولا پرتکاپو شهرستانها تقریبا تبدیل به شهر ارواح در طول دو هفته گذشته به عنوان حزب کمونیست حاکمان دستور مجازی مستندات لغو پروازها بسته کارخانه ها و مدارس تعطیل.

یک مسافر از کشتی کروز جهان رویایی لنگر انداخت در Kai Tak کروز ترمینال حرکت دست با کارکنان به عنوان او disembarks کشتی روز یکشنبه پس از قرنطینه برای coronavirus در هنگ کنگ است. چند مسافر از سرزمین اصلی چین در یک جهان قبلی رویای کروز یافت شد به جدید کروناویروس در بازگشت به خانه. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

دید از اقتصاد به عنوان یک کارگاه آموزشی به جهان گذاشته تا کم گرفته شده تلفات در بازارهای مالی بین المللی به عنوان سهام کاهش یافت و سرمایه گذاران روشن به امن پناهگاه های مانند طلا و اوراق قرضه و ین ژاپن.

حتی روز دوشنبه به وقت محلی تعداد زیادی از محل کار و مدارس بسته باقی خواهد ماند و بسیاری از یقه سفید کارکنان را از خانه کار می کنند.

در میان آخرین مرگ 81 نفر در استان هوبی که در آن ویروس آلوده ترین مردم تا کنون. جدید مرگ و میر در ووهان هوبئی پایتخت دیدم نادر کاهش است.

این ویروس به 27 کشور و مناطق آلوده کردن بیش از 330 نفر است. دو مورد مرگ گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و فیلیپین. هر دو قربانیان اتباع چینی.

کانادا airlifted بیش از 200 کانادایی از ووهان و آنها را قرنطینه در یک پایگاه نیروی هوایی در ترنتون, Ont. بیشتر انتظار می رود برای رسیدن از هوبئی هفته آینده شروع به 14 روز در قرنطینه.

از 213 بازگشت کانادایی و اعضای خانواده آنها هیچ یک به نمایش گذاشته اند علائم این ویروس دولت کانادا روز شنبه اعلام کرد یک روز پس از ورود خود را.

بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین است.

شده اند وجود دارد که هفت مورد تایید در کانادا — سه در انتاریو و چهار در بریتیش کلمبیا با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا.

بیشتر موارد روی عرشه کشتی 2nd

شش بیشتر موارد گزارش شده در ژاپن در میان 3,700 مسافران و خدمه روی عرشه کشتی کروز الماس شاهزاده قرنطینه پس از سه شنبه گذشته در یوکوهاما پس از چندین نفر در هیئت مدیره از جمله هفت کانادایی آزمایش مثبت برای ویروس. که قرنطینه برنامه ریزی شده است تا پایان بهمن. 19. یکشنبه, 69 موارد شناسایی شده اند.

ویتنام گزارش خود در مورد 14. کشور وزارت بهداشت گفت: او 55 سال در Vinh Phuc, استان, جنوب هانوی که در آن شش زودتر بیماران یافت شد به توان و حذف. مالزی گزارش داد که 17 مورد.

یک فرد چهارم در انگلستان دارای آزمایش مثبت برای ویروس داشتن قرارداد این بیماری از قبلا تایید بریتانیا بیمار در فرانسه و انگلستان و افسر ارشد پزشکی گفت: در روز یکشنبه.

چین وزارت مالیه گفت: تمام سطوح دولت تا به حال به خود اختصاص داده و در مجموع 71.85 میلیارد یوان ($10.26 میلیارد دلار) از بعد از ظهر شنبه برای مبارزه با کروناویروس.

وزارت استقرار بودجه به اطمینان حاصل شود که اعضای عمومی می توانیم تشخیص و درمان آن گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. بودجه نیز مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که تلاش های هر منطقه برای مبارزه با این ویروس هستند و نه مانع محدودیت های مالی آن اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب