انگل برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر سازی تاریخ به عنوان 1st غیر انگلیسی زبان فیلم برای دریافت جایزه

کره جنوبی طبقه طنز انگل دارای تاریخ چهار بار برنده اسکار برای بهترین فیلم, بهترین کارگردان, بهترین های بین الم

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

کره جنوبی طبقه طنز انگل دارای تاریخ چهار بار برنده اسکار برای بهترین فیلم, بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه اصلی. این اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را تا کنون برنده جایزه برترین و اولین کره جنوبی فیلم برنده اسکار است.

رنه زلوگر برنده بهترین بازیگر زن اسکار برای تجسم خود را از جودی گارلند در فیلم جودی.

فقط قبل از آن, Joaquin Phoenix, برنده اولین جایزه اسکار در روز یکشنبه برای او وحشتناک عملکرد به عنوان یک جدا شده انزواطلب که می شود یکی از بهترین در جهان شناخته شده کمیک کتاب خائنانی در بذله گو.

رنه زلوگر می رسد در مراسم اسکار در روز یکشنبه. او بعد از برنده بهترین بازیگر جایزه برای عملکرد خود را در Judy. (اردن استراوس/تالار گفتگو/آسوشیتد پرس)

ققنوس, 45, برنده بهترین بازیگر اسکار پس از سه نامزد قبلی crowning یک فصل جوایز است که او را دیده رفت و برگشت هر جایزه بزرگ برای نقش خود در مستقل منشاء داستان بتمن دشمن.

خواکین فینیکس برنده اولین اسکار در روز یکشنبه برای او وحشتناک عملکرد به عنوان یک جدا شده انزواطلب که می شود یکی از بهترین در جهان شناخته شده کمیک کتاب خائنانی در بذله گو. (ماریو Anzuoni/فردا نیوز)

لورا درن و براد پیت هر دو برنده اولین اسکار بازیگری.

Dern که در هالیوود کار به طول انجامید و بیش از چهار دهه, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن در روز یکشنبه برای تجسم خود را از ظالم وکیل طلاق در داخلی, درام, ازدواج, داستان.

لورا درن قبول این جایزه برای بهترین عملکرد توسط یک بازیگر زن در نقش دوم برای ازدواج, داستان, در مراسم اسکار در روز یکشنبه. (کریس Pizzello/آسوشیتد پرس)

پیت که نامزد دریافت جایزه شده است چهار بار برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای نقش خود به عنوان یک بدلکاری در Once Upon a Time in Hollywood.

براد پیت می پذیرد اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای Once Upon a Time in Hollywood در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در هالیوود لس آنجلس در روز یکشنبه. (ماریو Anzuoni/فردا نیوز)

بازیگر نقش شیرین کاری دو از پیری کابوی بازیگر با بازی لئوناردو دی کاپریو بهترین بازیگر نقش اول مرد نامزد در کوئنتین تارانتینو در سال 1969 هالیوود حکایت.

آمریکا کارخانه یک فیلم حمایت باراک و میشل اوباما, شرکت تولید زمین بالاتر برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند.

این مستند با تمرکز بر تلاش های یک شرکت چینی به repurpose یک توقیف جنرال موتورز کارخانه در اوهایو و فرهنگی که تنش بوجود می آیند.

روز یکشنبه اسکار نشان می دهد شروع با یک موسیقی ادای احترام به این سال نامزد.

Janelle Monae donned قرمز Mister Rogers-مانند ژاکت در اشاره به یک روز زیبا در محله. او راه می رفت به مخاطبان و serenaded فیلم star, Tom Hanks, و دیگر نامزد.

Janelle Monae لگد کردن اسکار موسیقی باز با ادای احترام به یک روز زیبا در محله در روز یکشنبه. (کریس Pizzello/آسوشیتد پرس)

او معطوف به یک شادمان شماره با چندین رقصنده با پوشیدن لباس ارج نهادن به دیگر نامزد. Monae ریختن ژاکت به عنوان او خواند و رقصید. عملکرد نیز برجسته ظاهر توسط بیلی پورتر

92 سالانه جوایز اسکار را در تئاتر دالبی در لس آنجلس اتفاق می افتد دو تا سه هفته زودتر از معمول در تلاش برای خنک کردن مراسم و به طور بالقوه افزایش اعتبار.

فقط به عنوان ستاره شروع به وارد بر روی فرش آسمان باز بالا, دالبی, تئاتر, هالیوود رها کردن یک downpour.

موقعیت برخی از دوربین خدمه آنها را فقط در خارج از چادر ارسال آنها را به تکاپوی پیدا کردن برزنت و پلاستیک برای محافظت از دنده خود را.

"اوه خدای من چادر است, نشت," گفت: یک عکاس که متوجه یک سوراخ بیش از عظیم اسکار ثبت نام.

رفتند از کارکنان اداره با آب روبها تلاش برای بردن آب اضافی چادر.

اما downpour نمی تعدیل فرش قرمز به نظر می رسد از ورود زود هنگام از جمله بیلی پورتر. این ژست عینک ستاره درخشان طلا فلزی بالا با یک اثر پر و یک دامن پر می کشد داخل گنبد اتاق در کاخ کنزینگتون.

بازیگر بیلی پورتر یکی از اوایل ورود در جوایز اسکار در تئاتر دالبی در لس آنجلس. در روز یکشنبه ( اردن استراوس/تالار گفتگو/آسوشیتد پرس)

ناقص فصل جوایز قرار است به طور معمول پف کرده اسکار فصل در رژیم غذایی (یکشنبه را نشان می دهد و برای دومین سال متوالی hostless) و ارسال فیلم به آکادمی اعضای تکاپوی پایان فیلم خود را-تماشای — هیچ کار کوچک در یک سال شامل چند سه ساعته حماسه مانند The Irishman و Once Upon a Time in Hollywood.

در میان مجریان در شرایطی که میزبان هستند Tom Hanks, Maya Rudolph, Spike Lee, Julia Louis-Dreyfus, Chris Rock, تیموتی Chalamet, Will Ferrell, دایان کیتون و کلی ماری Tran.

Kirk Douglas, Kobe Bryant یاد

این در بیاد بخش از اسکار آغاز شد و با به خاطر سپردن کوبه برایانت به پایان رسید و با پرداخت ادای احترام به کرک داگلاس.

کرک داگلاس یکی از آخرین بازمانده از ستارگان هالیوود در عصر طلایی درگذشت روز چهارشنبه در سن 103.

کوبه برایانت یک 2018 برنده اسکار برای فیلم کوتاه عزیز بازی بسکتبال, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

قبل از این جایزه نشان می دهد اسپایک لی مفتخر برایانت بر روی فرش قرمز با پوشیدن یک کت و شلوار بنفش کمرنگ به رنگ زرد و آراسته با بسکتبال ستاره شماره 24 در lapels و در پشت او. لی همچنین عینک جفت برایانت نایک, کفش.

کارگردان اسپایک لی پوشیدن یک دست کت و شلوار با شماره 24 در حافظه از بازیکن NBA کوبه برایانت به شمار بر روی فرش قرمز پیش از جوایز اسکار در روز یکشنبه. (اریک Gaillard/فردا نیوز)

لی راه می رفت روی فرش قرمز در یک کت و شلوار بنفش در سال گذشته بیش از حد — اشاره ای به اواخر هنرمند موسیقی و از دوستان نزدیک شاهزاده.

 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب