همه گیر محرک می تواند یک تعویض بازی برای آب و هوا اهداف — اگر تمرکز سوئیچ ها از سوخت های فسیلی می گویند برخی از

اقتصادی پیامدهای COVID-19 pandemic مجبور دولتها در سراسر جهان به توسل به هزینه های عظیم به منظور آرام کردن اعص

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

اقتصادی پیامدهای COVID-19 pandemic مجبور دولتها در سراسر جهان به توسل به هزینه های عظیم به منظور آرام کردن اعصاب مردم و کسب و کار به طور یکسان.

اما یک سوال بوده و مشکل بسیاری از اقتصاددانان و طرفداران محیط زیست را محرک برنامه های کمک به حرکت جهان به سوی یک پاک تر و سبزتر آینده و یا آنها را تا حد زیادی حفظ وضع موجود که شامل حفاظت از منافع از سوخت های فسیلی و صنعت ؟

"این است که واقعا حیاتی لحظه و دلیل آن این است که ما اساسا از زمان به نوبه خود اقتصاد ما در اطراف" در شرایط اقلیمی کامرون گفت هپبورن, استاد اقتصاد محيط زيست و مدیر اسمیت مدرسه در دانشگاه آکسفورد در یک مصاحبه برای اولین قسمت از آنچه در زمینجدید, CBC رادیو نمایش با تمرکز بر تغییر آب و هوا.

  • گوش دادن به آنچه بر روی زمین در CBC Radio 1 هر یکشنبه در ساعت 10:30 صبح ساعت 11 صبح در نیوفاندلند

یک گزارش سازمان ملل متحد پنل بین دولتی تغییر آب و هوا گفت: ما حدود 12 سال به عمل به منظور جلوگیری از آب و هوا فاجعه — که دو سال پیش.

"اگر ما همه از آن [محرک] صرف در راه است که کسب و کار به عنوان معمول است که فسیلی-سوخت, پس از آن ما را به جلو بیشتر سرمایه گذاری که قفل در بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای در دهه های آینده گفت:" هپبورن که منجر نویسنده در اخیر انگلستان مطالعه به دنبال در چگونه همه گیر محرک می تواند کمک به حرکت کشور به کم کربن آینده.

از نظر سبز "بازیابی" آلمان مسلما نشان داده است اکثر جاه طلبی.

ماه گذشته آن اختصاص 40 میلیارد یورو (حدود 61 میلیارد Cdn) برای کم کربن طرح مانند بیشتر برق خودرو تخفیف ساختمان تعمیرات اساسی و افزایش زیرساخت ها برای حمایت از هیدروژن قدرت.

کارکنان فولکس واگن Sachsen در Zwickau, آلمان, کار در تولید برای این شرکت تمام برقی خودرو ID.3 پس از این کارخانه تعطیل هفته با توجه به COVID-19. (Hendrik اشمیت/dpa از طریق آسوشیتد پرس)

در همین حال رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شده اعلام کرد 15 میلیارد یورو (حدود 23 میلیارد دلار Cdn) در سبز هزینه می شود.

خود دولت نیز مشروط نجات هوایی فرانسه در خطوط هوایی به شدت کاهش تولید گازهای گلخانه ای کاهش تعداد پرواز و مراحل گرفتن برای کاهش انتشار کربن به ازای هر مسافر.

کانادا نشده است و به عنوان جسورانه است.

وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون گفت: آنچه در زمین است در حالی که این کشور متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در این زمان از اوضاع مالی آن است که هنوز متوجه این ضرورت اقتصادی ما در بخش نفت و گاز.

"ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال پرداختن به نیازهای همه مناطق این کشور" ویلکینسون گفت. "کانادا متفاوت است از انگلستان است. آن را متفاوت از فرانسه است. آن را متفاوت از آلمان است."

ایجاد یک سبز بازیابی

مطالعه هپبورن منجر شد همکاری با چنین محترم اقتصاددانان به عنوان نیکلاس استرن و برنده جایزه نوبل جوزف استیگلیتز و بررسی بیش از 200 بانک مرکزی و مقامات مالی مقامات و کارشناسان دیگر از کشورهای G20.

مقاله شناسایی تعدادی از سیاست هایی که به نفع هر دو اقتصاد و آب و هوا اهداف از جمله گسترش انرژی پاک زیرساخت های مقاوم سازی ساختمان ها و افزایش تحقیقات و توسعه فن آوری پاک.

توربین های بادی تولید برق در دالهوسی کوه N. S. در سال 2010. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که گسترش انرژی پاک زیرساخت به نفع هر دو آب و هوا و اهداف اقتصاد است. (اندرو تورنتو/کانادا مطبوعات)

به عنوان مطالعه نقاط جهان در یک شبیه چهارراه به عنوان آن بود پس از بحران مالی از 2008-09, زمانی که برخی از کشورها از جمله آمریکا با استفاده از یک زمان بحران اقتصادی به قهرمان برخی از پایداری طرح های مانند انرژی خورشیدی است.

اما در طول زمان بحران مالی بسیاری از دولتها هنوز هم حمایت از صنایع است که در واقع مضر به محیط زیست.

برای مثال روسیه صادر کرده است معافیت های مالیاتی برای شرکت های هواپیمایی در حالی که تحقیقات توسط روزنامه گاردین در بر داشت که ایالات متحده سوخت های فسیلی شرکت با روابط به مقامات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دولت گرفته اند و میلیون ها نفر در وام کسب و کار کوچک.

در همین حال دولت کانادا همچنان به مشتری جلب ضرورت خطوط لوله نفت و گاز.

"اقتصاد جهانی ساخته شده است بر اساس یک سیستم مصرف سوخت های فسیلی و تولید گفت:" هپبورن.

"من اساسا نه نقد آن ― آن است که یک منبع کلیدی از ما رفاه برای سال های بسیاری به خصوص در کشورهایی مانند استرالیا که در آن من هستم و کشورهایی مانند کانادا است."

لوله ترانس کوه خط لوله تخلیه در ادسون آلتا., در 18 ژوئن 2019. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

اما او گفت: حمایت دولت از سوخت های فسیلی در صنایع کوتاه اندیش — و نه تنها از نظر محیط زیست است. در زمان کاهش تقاضا و قیمت نفت پایین, آن را فقط به نظر نمی رسد مانند یک سرمایه گذاری خوب است.

"این قطعا از لحاظ اقتصادی غیر منطقی به ساخت مقادیر زیادی از کیت [زیرساخت] که شما می دانید که شما در حال رفتن به به قراضه," او گفت:.

سرمایه گذاری در یتیم چاه

ویلکینسون گفت: دولت کانادا در تلاش است تا به تعادل زیست محیطی است و با انجام آنچه لازم است برای کمک به کشور, آب و هوا شوک های اقتصادی از COVID-19.

در اتاوا اعلام کرد که سرمایه گذاری 1.7 میلیارد دلاری برای کمک به پاک کردن یتیم چاه های نفت و گاز در استان آلبرتا در ساسکاچوان و B. C. که مورد استخدام 5000 نفر.

د-راه اندازی pumpjack نشان داده شده است در یک چاه در نفت و گاز نصب و راه اندازی در نزدیکی کرمونا آلتا., در سال 2016. (جف مک اینتاش/کانادا مطبوعات)

ویلکینسون گفت که تصمیم بود "در مورد ایجاد شغل و پرداختن به فشار دادن مسائل زیست محیطی است."

او گفت که وقتی که می آید به تجسم انتقال به یک اقتصاد کم کربن مردم نباید "فکر می کنم در مورد این که تنها چیزی که دولت انجام دهد" و افزود که بخش خصوصی نیز نقش بزرگی بازی.

ماه گذشته بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس پیش بینی شده است که در سراسر جهان سرمایه گذاری در انرژی سبز برای پیش افتادن که از نفت و گاز تا سال 2021.

یکی از نتیجه گیری های انگلستان کاغذ تساوی است که هنگامی که در مقایسه با هزینه های سوخت های فسیلی در صنایع محرک هزینه در پروژه های سبز بالاتر است "چند برابر" اثر — به عبارت دیگر منافع اقتصادی بیشتر هستند هر دلار صرف شده است.

ویلکینسون موافق است اما گفت که سبز اقتصاد نباید به عنوان دیده می شود در کوتاه مدت استراتژی است.

"بهتر است برای شروع به تغییر مسیر با استفاده از محرک هزینه, اما من می خواهم به شما بگویم که در دراز مدت آن را واقعا در مورد اولویت های," او گفت:.

"این در مورد تمرکز بر کاهش گازهای گلخانه ای و پیدا کردن یک راه برای رشد در راه پاک و که نیاز به یک اولویت فراتر از هر گونه محرک فعالیت است."

گوش دادن به آنچه بر روی زمین در CBC Radio 1 هر یکشنبه در ساعت 10:30 صبح ساعت 11 صبح در نیوفاندلند.

شما همچنین می توانید مشترک به آنچه بر روی زمین در اپل پادکست ها, گوگل بازی و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. شما همچنین می توانید گوش دادن در هر زمان در CBC گوش دادن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب