همه گیر آهسته مهاجرت به ایالات متحده به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از دستور توقف

به عنوان او اغلب می کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تیتر گرفتن اعلام در رسانه های اجتماعی در ما

توسط PATRIS-FUN در 9 خرداد 1399

به عنوان او اغلب می کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تیتر گرفتن اعلام در رسانه های اجتماعی در ماه گذشته: او توقف مهاجرت به ایالات متحده برای حفاظت از سلامت و مشاغل آمریکایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

چه نبود در آن زمان شناخته شده بود به حدی که مهاجرت به ایالات متحده در حال حاضر تا حد زیادی فرو ریخت.

به تازگی آمار منتشر شده از وزارت امور خارجه نشان می دهد که پردازش جدید ایالات متحده مهاجرت, ویزای کاهش داشته است و به طور چشمگیری در هفته منتهی به تهمت امضای خود را اجرایی منظور در مارس 22.

او برای اولین بار اعلام کرد که سیاست در توییتر در یک پست که تولید بیش از نیم میلیون رسانهها دوست دارد و نظرات همراه با بسیاری از اخبار.

کمتر مورد بحث در این بود که آیا آمریکا بود و حتی پردازش برنامه های کاربردی ویزا میان اختلالات به سفر و بستن انواع کسب و کار و خدمات به دلیل بحران بهداشتی — از جمله ایالات متحده خدمات مهاجرت.

مهاجرت دفاتر در ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر بسته توقیف توسط pandemic یک ماه قبل از اجرایی سفارش. (U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی)

وزارت امور خارجه آمار و ارقام نشان می دهد که 95 درصد کمتر ویزای مهاجرت بودند فرآوری شده در ایالات متحده برای کل ماه مارس نسبت به فوریه سال قبل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان coronavirus جهانی همه گیر.

ایالات متحده پردازش 43,136 ویزای مهاجرت در ژانویه 37,658 در ماه فوریه به پایین 24,383 در ماه مارس و پس از آن فقط 1,521 در طول ماه آوریل است.

پنج کانادایی در حال ثبت به عنوان مهاجرت به ایالات متحده در ماه آوریل است.

مشابه کاهش برای ویزای کار گنجانده شده در یخ

نامشخص اثر از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که تأکید از آنچه اتفاق افتاده است به غیر مهاجرتی ویزای کار — این ویزا نمی شد قرار به رئیس جمهور جدید سیاست.

در عین حال به تازگی منتشر شده آمار نشان می دهد اعداد به صورت غیر مهاجرتی ویزای کار سقوط در یک روش مشابه به ویزای مهاجرت که مغلوب ساختن پیشی جستن را هدف قرار داده است.

پردازش غیر مهاجرتی ویزای کار کاهش یافت و 93 درصد در آوریل نسبت به مارس — از 670,211 در ماه ژانویه به 48,555 در ماه آوریل است.

چند ده کانادایی دریافت متحده ویزای کار در ماه آوریل با توجه به ارقام منتشر شده.

در آن زمان تهمت خود را اعلام و حتی برخی از مشخصات بالا حامیان مانند رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوال که آیا این خبر بیشتر برای سیاسی نشان دادن نسبت به واقعی در دنیای واقعی تاثیر است.

هنوز اثرات دراز مدت نمی تواند در عین حال سنجیده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت: سیاست ممکن است تکامل است. از زمان اجرایی سفارش طول می کشد به مدت 60 روز به این معنی که تا اواخر ماه ژوئن و مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او را در نظر بگیرید که آیا برای طولانی تر کردن آن و یا گسترش آن به ویزای جدید دسته.

وقتی پرسیده شد که در مورد آمار و ارقام آمریکا مقامات وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه گفت که در پاسخ به همه گیری این گروه تا به حال لغو تمام روال مهاجر و غیر مهاجر ویزا ملاقات مارس 20.

خدمات هنوز در حال ارائه شده برای برخی از ویزا موارد تلقی شرایط اضطراری.

هیچ تاریخ تعیین شده برای زمانی که گسترده تر خدمات ترمیم خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب