استرالیا COVID-19 موفقیت درخشش نور در کانادا مشکل در دراز مدت مراقبت از بخش

وقتی که می آید به مرگ و میر از COVID-19 گیر مقایسه بین کانادا و استرالیا تکان دهنده است. استرالیا دچار چهار مر

توسط PATRIS-FUN در 24 خرداد 1399

وقتی که می آید به مرگ و میر از COVID-19 گیر مقایسه بین کانادا و استرالیا تکان دهنده است. استرالیا دچار چهار مرگ و میر در هر میلیون نفر در مقایسه با بیش از 212 در کانادا.

کانادایی ها را تماشا کرده اند در وحشت به عنوان COVID-19 تلفات صعود در کانادا مراقبت دراز مدت امکانات در حال حاضر بیش از 6000 با توجه به CBC News شمارش. در استرالیا که تعداد فقط 29 با توجه به استرالیا بهداشت عمومی داده است.

گرگ شاو که اجرا می شود فدراسیون بین المللی در پیری, غیر انتفاعی, منحصر به فرد قرار به مقایسه این دو کشور است. او در تورنتو زندگی می کند اما قبلا خدمت در نقش های ارشد در استرالیا وزارت بهداشت. او اشاره می کند که استرالیا مراقبت از سالمندان امکانات تا به حال یک برنامه ریزی دقیق برای مقابله با یک بیماری همه گیر در حالی که کانادا نیست.

"هنگامی که COVID 19 به استرالیا آمد," او گفت: "بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت در واقع قفل شده به پایین و اجرا خود را همه گیر برنامه ای برای کنترل عفونت. آنها را متوقف خانواده ها از آینده. آنها نمی باید کارکنان را از یک مرکز به یکی دیگر از امکانات و به طور کلی که نه مورد در استرالیا به هر حال."

در کانادا این واقعیت است که برخی از مراقبت طولانی مدت کارگران در ابتدا برای پیدا کردن تغییرات در چندین امکانات زندگی را یک عامل مهم گسترش COVID-19. پس از وقوع تشدید این استان را ممنوع کارکنان از کار در چندین مراقبت از خانه.

گرگ شاو که قبلا برگزار مدیریت ارشد در استرالیا دولت در بخش سلامت و سالمندی. (فرستاده شده توسط گرگ شاو)

بازرسی

یکی از قابل توجه ترین تفاوت بین کانادا و استرالیا نهفته در بازرسی رژیم برای سالمندان' امکانات. استرالیا به مراتب سخت تر گفت: Graeme قبل از اجرا می شود که یکی از بزرگترین انتفاعی سن ارائه دهندگان مراقبت در استرالیا.

او صاحب ده ها تن از خانه و می گوید: بازرسی از آنها دقیق. "اگر ما یک گزارش برای مقامات فدرال در زمان شش ماه از یک بازرسی و یک منفی یکی ما رو 28 روز برای رفع آن," او گفت:. "وجود دارد هیچ mucking در اطراف. وجود دارد ' هیچ 'من فکر می کنم در مورد آن.' ما می خواهم تحریم شود. ما می خواهم از کسب و کار در شش ماه."

گراهام قبل است مدیر عامل شرکت Hall & قبل از مراقبت از سالمندان گروه که در عمل 25 دراز مدت مراقبت از خانه در استرالیا. (فرستاده شده توسط گراهام قبل)

دوازده خانه تعطیل شد, در استرالیا در سال 2018 با توجه به آمار و ارقام از استرالیا عمومی وزارت بهداشت. صفر تعطیل شد, در انتاریو است که در سال.

"ما نمی به نظر می رسد که این نوع از دندان است که آنها با توجه به بازرسان گفت:" مراقبت ارشد کارشناس تامارا دالی از دانشگاه نیویورک. "ما نمی کنند به راحتی به بسته یک خانه پایین. آنها (استرالیا) حذف اعتباربخشی واقعا سریع و به عنوان یک نتیجه از که من فکر می کنم که آنها در حال گرفتن بهتر و مطابق با استانداردهای خود را."

سطح نیروی انسانی

سطح نیروی انسانی یک عامل کلیدی در مراقبت ارشد. در کانادا, شخصی, حمایت از کارگران ممکن است به مراقبت برای به عنوان بسیاری از 36 بيمار با توجه به دالی سیتی که در می یابد که غیر قابل قبول است. "یکی PSW برای 36 ساکنان که خود را ناتوان از رفتن به توالت خود را. اگر کسی نیاز به دو نفر در جهت آنها حرکت می کند و آنها می خواهند به خارج شدن از رختخواب این دو نفر باید در دسترس باشد در همان زمان. سطح نیروی انسانی است فقط خیلی محدود تر."

تامارا دالی است که به مدیر دانشگاه مرکز پیری تحقیقات و آموزش و پرورش. (تامارا دالی)

نیروی انسانی تاثیر سطوح مراقبت در ابتدایی ترین سطح مانند حمام. در استرالیا گفت: قبل از خود ساکنان یک حمام یا دوش گرفتن هر روز. "که راه آن کار می کند. شما می خواهم که خود را داخل در شش صبح و یا آن را در زمان ناهار." در انتاریو خانه تنها دو حمام یا دوش هر هفته توسط قانون مورد نیاز تحت مراقبت طولانی مدت خانه عمل می کنند.

بسیاری از ردیابی رها در انتاریو ارشد مراقبت های سطح نیروی انسانی به 1990s زمانی که محافظه کار مایک هریس برتر شد. هریس در واقع بودجه اضافی میلیارد دلار برای ارشد مراقبت در انتاریو اما دولت او کارگردانی 60 درصد از این پول برای خصوصی "برای سود" ارائه دهندگان خدمات و او به کاهش نیروی انسانی مورد نیاز.

"برش حداقل نیروی انسانی تا به حال تاثیر بسیار منفی بر بخش کلی" گفت: دالی.

نقش مایک هریس

پس از او سمت چپ سیاست مایک هریس شد رئیس Chartwell خانه یکی از انتاریو بزرگترین انتفاعی ارشد ارائه دهندگان مراقبت. از آن پس Chartwell تا به حال نیروی انسانی در سطح مسائل.

دولت بازرسی گزارش نشان می دهد که یکی Chartwell خانه در کینگزویل, Ont., شده است ذکر شده است ده ها بار در سال های اخیر برای حفظ نیروی انسانی کافی. پیگیری-بازرسی اغلب در بر داشت که Chartwell اپراتورهای بارها و بارها "موفق به رعایت" قوانین و مقررات وجود دارد اما کمی شده است در نتیجه برای آنها.

"آنها در حال دور شدن از آنجا که وجود ندارد عواقب جدی گفت:" شاو. "به من بگویید هر استان در کانادا که در آن دولت گفت:" شما در ملاقات با استانداردهای در حال حاضر. ما در واقع با قرار دادن در یک مدیر را به استانداردهای مراقبت در خانه و خدمات مقررات استاندارد قبل از ما اجازه خواهد داد که شما را به آن را دوباره و دوباره.' شما رو قادر به نشان می دهد که شما قادر به در حال اجرا در خانه سالمندان است."

در حال حاضر تنها به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران دولت انتاریو اعلام کرده است آن را به بیش از حداقل نه ارشد خانه.

مایک هریس در اینجا دیده می شود در سال 2018 شد نخست وزیر انتاریو از سال 1995 تا 2002. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات )

یک ابزار بسیار مهم برای پیدا کردن مشکلات عمده ای است که برای بازرسان می رسند بدون هشدار. در انتاریو آنها به نام Resident بازرسی کیفیت (RQI) و همتای واکنشی به بازدیدکننده داشته است است که مورد نیاز پس از شکایت یا انتقادی حادثه در یک خانه مانند مرگ است. RQIs گرفتن تسهیلات کارکنان خاموش نگهبان و اغلب فاش کردن مشکلات پنهان.

در انتاریو در سال گذشته نه تنها چنین سرزده بازرسی. در مقابل, در, استرالیا, اخیر, سوابق نشان می دهد 3,099 بازدید سرزده در یک سال حداقل یکی برای هر خانه. اگر استرالیا رویکرد اعمال شده بود به انتاریو که در آن وجود دارد 628 ثبت نام LTC امکانات وجود دارد که حداقل 628 بازدید سرزده در سال 2019 نه فقط نه.

برای سود خانه

از شش بدترین آمار سالمندان خانه در انتاریو که در آن ارتش کانادا اعزام شد تا به کمک پنج تن بودند برای سود خانه.

"ما می دانیم که حتی قبل از COVID اتفاق افتاده است که برای سود خانه تمایل به انجام بدتر از عمومی خانه و غیر انتفاعی خانه" گفت: دالی. "ما همچنین می دانیم که غیر انتفاعی و عمومی خانه ریختن پول و بالاتر سطح نیروی انسانی و همچنین بهتر است در محل کار حمایت به طوری که آنها باید بیشتر کارکنان دائم آنها بیشتر کارکنان که دارای مزایای. ما همچنین می دانیم که برای سود تمایل به تکیه به شدت در موقت و گاه به گاه کارکنان."

در انتاریو یک مقدار قابل توجهی از پول صرف شده برای مراقبت ارشد به پایان می رسد تا در اجرایی جبران و سود سهام سهامداران برای شرکت های خصوصی. تورنتو استار گزارش می دهد که برای مایک هریس Chartwell شرکت که رقم $845 میلیون بیش از 10 سال گذشته است. در پایان سال گذشته او شخصا تا به حال هفت میلیون دلار از سهام خود در این شرکت است.

آقای هریس کاهش یافته است درخواست ما برای مصاحبه. در یک بیانیه Chartwell گفت: "آقای هریس دولت اضافه شده بسیار مورد نیاز به ظرفیت اضافی برای دراز مدت مراقبت از سیستم و کمک به اطمینان حاصل شود بخش قابل توجهی از ساختمان ها قادر به redeveloped به استانداردهای مدرن."

دالی گفته است: "بسیار کمی از سود مصرف در بخش ... بنابراین ما نیاز به درخواست و واقعا روشن سوال در مورد چگونه ما می خواهیم عمومی دلار استفاده می شود و آنچه که ما نیاز به تقاضا است."

سیاسی محاسبه

چند هفته پیش نخست وزیر جاستین ترودو این باورند با صدای بلند در مورد چگونه دولت فدرال باید بیشتر درگیر در مراقبت ارشد. او به سرعت به ضرب گلوله توسط کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, که اساسا پیشنهاد دولت فدرال باید ذهن خود را کسب و کار و اقامت در آن حوزه قضایی است.

سیاست این وضعیت ممکن است تحت فشار قرار دادند ترودو به اقامت در خارج از بخش در حال حاضر شاید به این دلیل که در حال حاضر ارشد مراقبت از خانه ها دیده می شود به عنوان یک مشکل وحشتناک که کدر هر سیاستمدار مسئول ظروف سرباز یا مسافر وجود دارد.

وجود دارد برخی از سوال که آیا COVID-19 فاجعه در دراز مدت مراقبت از امکانات تغییر خواهد کرد که محاسبه سیاسی به این دلیل که ممکن است تقاضای تغییر دهید. استرالیا فدرال کنترل و بودجه ارشد مراقبت می ایستد به عنوان مثال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب