همه گیر افسران انتظار شل شدن محدودیت منجر به کروناویروس مورد افزایش در هفته های آینده

شنبه شب زنده دربسته در محیط آن 45 فصل را با یکی دیگر از ساخته شده-از-صفحه اصلی قسمت شنبه شب با الک بالدوین به

توسط PATRIS-FUN در 22 اردیبهشت 1399

شنبه شب زنده دربسته در محیط آن 45 فصل را با یکی دیگر از ساخته شده-از-صفحه اصلی قسمت شنبه شب با الک بالدوین به رئیس جمهور تهمت بازگشت برای سرد باز است.

هنگامی که دانش آموزان دبیرستانی جشن فارغ التحصیلی خود را از راه دور می تواند هر یک از آنها ترجیح شروع سخنرانان به نشان می دهد تا از جمله باراک و میشل اوباما, Axl Rose, 'قتل' اورلئانز و ایلان و Grimes' نوزاد جدید مدرسه مجبور شد با مغلوب ساختن پیشی جستن که در ادامه به برخی از مخدوش مشاوره.

بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این کلاس پس از توقف به یک جرعه طولانی نوشیدن از سفید کننده خود را باور و با اعتقاد آنها می تواند رسیدن به هر چیزی. آنها فقط نیاز به نگاه او را پس از او از ریشه فروتن به عنوان پسر یک "ساده ثروتمند slumlord" و افزایش برای تبدیل شدن به یک "میلیاردر رئیس جمهور و جهان پیشرو متخصص در بیماری های عفونی." او سپس پیشنهاد آنها را احاطه کرده و خود را با بدترین مردم امکان پذیر است به طوری که آنها همیشه ایستادگی کردن تماس چیزهایی که "احمق" زمانی که آنها درک نمی کنند آنها هرگز پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

در پایان مماس تقریبا هر کس وارد شده ، سازمان دیده بان کامل skit زیر. تیم O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب