پالم اسپرینگز' متا déjà vu

جولای 9, 2020 رشد من به سختی می دانستند پالم اسپرینگز به عنوان چیزی غیر از "صحرا." که آنچه مردم محلی مانند

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

رشد من به سختی می دانستند پالم اسپرینگز به عنوان چیزی غیر از "صحرا." که آنچه مردم محلی مانند پدربزرگ و مادربزرگ من نام آن را به عنوان اگر وجود دارد تنها در جهان — و شاید وجود دارد. در انتهای شمالی یک رشته از شهرستانها که حلقه را از طریق جنوب کالیفرنیا Coachella Valley, پالم اسپرینگز محل تضاد به عنوان ماقبل تاریخ آن را به عنوان مدرن به اندازه یک واحه به عنوان یک زمین بایر. شاید به این خاطر که من همیشه وجود دارد به عنوان یک بازدید کننده (یا اینکه من هرگز می تواند لرزش آگاهی که شهر نشسته عملا در pucker از San Andreas Fault) آن را همیشه به نظر می رسید به من به بالاتر از همه چیز بی قراری, جایی برای مراجعه و یا از طریق به جای بماند.

پالم اسپرینگزرا جمعه در Hulu می کشد به شدت در جهت دیگر: چه می شود اگر شما گیر کرده در بیابان برای همیشه? در بررسی این سوال فیلم حمل و نقل Groundhog Day's ابدی, انجام-بیش از مفهوم از Punxsutawney به پالم اسپرینگز و در انجام آن معاملات بیش از parkas برای شنا تنه. با بهره برداری ذاتی غرابت و بی ثباتی آن محل پالم اسپرینگز' خارج از ماشین چین دهنده اعدام می شود بیشتر باور. شما ممکن است شنیده ام یک نسخه از این داستان اما در این تنظیم می شود به تازگی, تازه, عجیب قریب, و لذتبخش ارزشمند است.

در ابتدا هر چند این فیلم محل به نظر می رسد تقریبا به توان به عنوان یک punchline. با وجود پالم اسپرینگز' دیرینه شهرت به عنوان یک زمین بازی و بازنشستگی, جامعه, منطقه, این روزها ممکن است بیشتر معمولا همراه با یک upper-class هزاره shallowness با توجه به مکان دوری به سالانه Coachella جشنواره موسیقی (هر چند حتی نورمن میلر به رسمیت شناخته شده بود آن را در روز به عنوان "یک شهر ساخته شده است از دیگر آشکار انگیزه از سود تجاری"). زمانی که Nyles (Andy Samberg) به دام افتاده می شود در یک حلقه زمان که در آن او مجبور است به بطور منظم احساس خود را بهترین دوست boho شیک کویر nuptials بارها و بارها محل به نظر می رسد به عنوان بخشی از خود را به عنوان کابوس بارها و بارها گوش دادن به همان بد عروسی toasts. قوانین معمول از زمان حلقه ها اعمال می شود در اینجا بیش از حد: مرگ و خواب رفتن مجدد Nyles' روز ارسال او را به شروع یکی دیگر از صبح امروز در این قرار است بهشت.

در نهایت هر چند Nyles پیوست در زمان خود حلقه عروس گوسفند سیاه و سفید خواهر سارا (Cristin Milioti); با این جفت ارز به دام افتاده با هم برای ابدیت یک شوخ و عاطفی رام-com تحقیق و بحث. مهمترین آنها طرح اولیه این طرح می تواند تعیین شده است و در هر عروسی دیگر سرمایه در کشور: Nashville یا لاس وگاس و یا دره هادسون. اما پالم اسپرینگز به عنوان یک مکان معلوم به دور از بی اهمیت است.

اول از همه این واقعیت است که پالم اسپرینگز است اما هر چیزی سازگار است — آن است که از لحاظ جغرافیایی ناپایدار (فیلم جاست آغاز می شود با یک زلزله) بلکه جمعیتی در شار. در سال 2004 مقاله در مورد شهر لس آنجلس مجله, نویسنده, Josh Kun به نام کویر "یک جای هیچ کس در واقع از. شما نمی رشد در پالم اسپرینگز شما حرکت می کند وجود دارد." در سرشماری سال 2010 این شهر با جمعیت دائم از 47,600 که بالن توسط یکی دیگر 35,000 زمانی که شما حساب برای افرادی که تنها زندگی می کنند وجود دارد ، علاوه بر این به عنوان بسیاری از سه میلیون گردشگر از طریق Coachella Valley سالانه است. این محل برای بازدید و یا خانه دوم و یا بازنشسته به بیش از 62 درصد از ساکنان آن آمده است از جایی دیگر از ایالت کالیفرنیا — اما وجود دارد ذاتی پوچی به گیر شدن وجود دارد به طور نامحدود.

تا آنجا که پالم اسپرینگز یک رام-com آن را نیز sci-fi; ما در حال برخورد با درخشان غارها و زمان حلقه, بعد از همه. اما گذشته از چند مشتاق لمس CGI فیلمسازان در غیر این صورت اجازه پالم اسپرینگز بازی خود را. "کلی اثر" شهر پالم اسپرینگز برای شروع با "مثل عبور از یک پیچ و تاب زمان و دست زدن به پایین در یک مستعمره به سمت چپ بیش از 1950s" توضیح داد: یک سفر و اوقات فراغت از ویژگی های از سال 2016 که همچنین به نقل از یک weekender که در توصیف این محل به عنوان اساسا "مریخ است." دیگران را نیز برداشت تا در otherworldliness از پالم اسپرینگز که آیا با پیدا کردن آن فرازمینی — این سایت از بسیاری از معروف UFO sightings — یا ماقبل تاریخ. به عنوان کان در مقاله خود می نویسد: "من می دانستم که دایناسورها منقرض شده بودند اما در پالم اسپرینگز آنها هنوز هم در اطراف راز زندگی فسیل ترکیب با گرما" کلمات شاید تفسیر کاملا به معنای واقعی کلمه در یک نقطه توسط پالم اسپرینگز فیلمنامه اندی Siara.

به نوبه خود, Siara نیز با تاکید بر ضرورت محل به داستان خود را. "Siara می گوید: او نمی توانست پیش بینی محور فیلم متافیزیکی loopiness در هر نقطه دیگری اما صحرا" می نویسد: پالم اسپرینگز زندگیاست که می رود به قول فیلمنامه به عنوان rhapsodizing که زمین "جادویی با کیفیت است که سخت است برای توصیف." درست است که وجود اتاق تکان دادن در حقیقت در اینجا; شما هرگز کاملا مطمئن شوید که اگر شما در حال دیدن این محصول از شخصیت ها' مواد مخدر در سفر و یا فقط یکی دیگر از ترفند از پالم اسپرینگز.

تا حدودی جالب اینجاست که "نه تنها یک قاب" از پالم اسپرینگز واقع در کویر; خدمه در نهایت کار کرده و تا حد زیادی در حومه شمال لس آنجلس ("ما نمی توانیم به قرار دادن تمام خدمه در پالم اسپرینگز" Samberg توضیح داد: به Datebook). اما که تنها در خدمت به نشان می دهد که چگونه ضروری پالم اسپرینگز است به عنوان یک محل; آن را تا حد یک محل فیزیکی آن را به عنوان یک دولت از ذهن است. البته یک پورتال به یک بار جعبه را باز کنید وجود دارد; آن می شده اند یک مغالطه منطقی به آن می گویند در پالم دیل. در بالای ذاتی کمدی ridiculousness هزینه برای همیشه در یک محل اغلب مردم اگزوز در یک آخر هفته پالم اسپرینگز' آشفته طرح نمی توانست حس مجموعه در هر نقطه دیگری است.

ترین befuddling بخشی از پالم اسپرینگز برای برخی از بینندگان خواهد بود آن شات نهایی که شامل یک چشمک توسط فیلمسازان نشان می دهد که مسخره sci-fi سحر و جادو نیست, محدود به یک سفر به مواد مخدر و یا جهان موازی. اما برای کسانی که آشنا هستند با صحرا به آن خوانده شده و تقریبا بیشتر شبیه یک شوخی است. آن را صرف ابدیت در پالم اسپرینگز به رسمیت شناختن: این تنها می تواند اتفاق می افتد در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن