آکسفورد محققان گزارش دریافت اخبار امیدوار کننده در مورد کوروناویروس واکسن

ممکن است یکی دیگر از باراک و میشل اوباما مستند می شود رهبری به اسکار در سال 2021? تبدیل شدن بهیک غافلگیری فی

توسط PATRIS-FUN در 9 اردیبهشت 1399

ممکن است یکی دیگر از باراک و میشل اوباما مستند می شود رهبری به اسکار در سال 2021?

تبدیل شدن بهیک غافلگیری فیلم مستند با محوریت میشل اوباما و کتاب تور برای او 2018 خاطرات انداختن است در هفته آینده, Netflix نشان داده است. این فیلم به کارگردانی نادیا Hallgren و Netflix آن را به نام یک "صمیمی نگاه به زندگی سابق و بانوی اول میشل اوباما در یک لحظه تغییر عمیق نه تنها برای او شخصا اما برای کشور او و همسرش در خدمت بیش از هشت تاثیرگذار سال در کاخ سفید است."

در یک اطلاعیه های بانوی اول سابق به یاد می آورد که چگونه "ما گرد هم آمدند" در حال تبدیل شدن به تور کتاب و نوشت: "من گنج خاطرات و حس ارتباط در حال حاضر بیش از همیشه به عنوان مبارزه ما با هم به آب و هوا این بیماری همه گیر که ما برای مراقبت از عزیزان ما تمایل به جوامع ما و سعی کنید به نگه دارید تا با کار و مدرسه در حالی که مقابله با مقدار بسیار عظیمی از دست دادن سردرگمی و عدم اطمینان" هر خبرنگار هالیوود.

در نگاه اول شدن در روز دوشنبه منتشر شده توسط Netflix با تمرکز بر بحث اوباما برگزار شد در یک رویداد جامعه در فیلادلفیا. این مستند تا به حال نشده است به طور رسمی اعلام کرد قبل از امروز و خبرنگار می نویسد که آن را نگه داشته بود "top-secret برای ماه می باشد."

باراک و میشل اوباما در سال 2018 امضا قرارداد تولید با Netflix بکشد و یک فیلم تولید شده توسط اوباما' زمین بالاتر محصولات آمریکایی کارخانهبرنده جایزه اسکار بهترین فیلم مستند در جوایز اسکار امسال. تبدیل شدن است زمین بالاتر محصولات سوم فیلم های واشنگتن پست و یادداشت ها. انتشار آن نیز می آید پس از هیلاری, یک فیلم مستند در مورد وزیر امور خارجه سابق هیلاری کلینتون کاهش یافته و در Hulu ماه گذشته.

تبدیل شدن آغاز خواهد شد جریان در Netflix بکشد در مارس 6. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب