اورگان مقامات خشم به عنوان ناخوانده فدرال افسران مستقر در پورتلند به سرکوب تظاهرات

فدرال افسران مستقر گاز اشک آور و شلیک کمتر کشنده از دور به جمعیت معترضان در اورگان ساعت پس از سر از وزارت امنی

توسط PATRIS-FUN در 27 تیر 1399

فدرال افسران مستقر گاز اشک آور و شلیک کمتر کشنده از دور به جمعیت معترضان در اورگان ساعت پس از سر از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بازدید پرتلند و به نام تظاهر کنندگان "خشونت آنارشیست ها."

ویدیو نشان داد بسیاری از معترضان ترک این منطقه در نزدیکی دادگاه فدرال در اواخر روز پنجشنبه به عنوان دود پر از هوا است. اعتراضات صورت گرفته برای نزدیک به دو ماه در پورتلند از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

در طول سفر به پورتلند در اوایل روز شنبه, Department of Homeland Security وزیر چاد گرگ گفت: دولت و مقامات شهرستان به سرزنش برای پایان دادن به تظاهرات عصبی مقامات محلی است.

"شهر پورتلند شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم با خشونت اوباش محلی در حالی که رهبران سیاسی حاضر به بازگرداندن نظم به حفاظت از شهرستان خود" گرگ در بیانیه ای گفت. "هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن است."

شهردار تد چرخ و دیگر مقامات محلی گفته اند که آنها نمی درخواست کمک از اجرای قانون فدرال و خواسته اند آنها را به ترک.

ون گزارش تساوی خشم

بیشتر سوالات مطرح شده پس از یک اورگان پخش عمومی گزارش روز پنجشنبه دقیق حساب از شاهدان که از دیده پنهان افسران پدید آمده از بینام, سفید, وانت, برای از بین بردن در افراد و دستگیری آنها را قبل از رانندگی.

"دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان" سناتور. Jeff Merkley یک دموکرات گفت: در یک صدای جیر جیر در پاسخ به OPB گزارش.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز ابراز محکومیت اقدامات شرح داده شده در این گزارش است.

امنیت داخلی اقدام معاون دبیر کن Cuccinelli گفت: صبح روز جمعه در فاکس و دوستان که دولت فدرال مسئولیت برای محافظت از ساختمان ها مانند دادگاه.

"آنچه که ما دیده ایم در سراسر کشور است که در آن مسئول پلیس پیشرفته خشونت محو می شود," Cuccinelli گفت. "و پورتلند و بعد فورا رفت واز است که یادداشت. و نه بسیاری از دیگر شهرستانها. و رئیس جمهور مصمم به انجام آنچه ما می توانیم در درون ما صلاحیت برای کمک به بازگرداندن صلح به این محاصره شهرها است."

در روز پنج شنبه شب چند صد نفر جمع شده بودند در نزدیکی دادگاه فدرال اخبار رسانه ها گزارش شده است. پلیس به معترضان برای ترک پس از اعلام آنها شنیده ام برخی از شعار در مورد به آتش کشیدن ساختمان با توجه به usf football.

در این جمعه, جولای 10, 2020, عکس فایل فدرال ایالات متحده افسران را یک معترض به دادگاه فدرال به عنوان تظاهر کنندگان جمع آوری در مرکز شهر پورتلند سنگ. افزایش حضور ماموران فدرال است ناراضی شهر شهردار و فرماندار ایالت. (دیو Killen/The gray industries از طریق AP)

بعد از فدرال و ماموران مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت. برخی از معترضان همچنان در این منطقه اوایل جمعه و بازداشت شدند اما معلوم بود که آیا هر گونه دستگیری ساخته شد به گزارش روزنامه.

"این تئاتر سیاسی از رئیس جمهور تهمت است و هیچ ربطی به ایمنی عمومی" اورگان دولتی کیت قهوه ای است. "رئیس جمهور شکست خورده است به رهبری این کشور است. در حال حاضر او استقرار فدرال افسران را به گشت زنی در خیابان پورتلند در آشکار و سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال است."

تجمع اعتراضی هفته گذشته در بیمارستان بستری

تنش ها تشدید شد و پس از یک معترض شد, ضربه به سر توسط یک کمتر-سلاح مرگبار اخراج توسط فدرال مامور اجرای قانون در جولای 11. کمتر-سلاح های کشنده آتش زدن لاستیک و یا پلاستیک گلوله.

اطرافیان ویدئوها نشان می دهد داستین LaBella, 26 سقوط به زمین ناخودآگاه و خونریزی فراوان از سر پس از ضربه.

LaBella مادر دزیره LaBella گفت اورگان پخش عمومی که پسر او رنج می برد و صورت و جمجمه شکستگی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو روز پس از حادثه است که "پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل" و فدرال افسران "بسیار quelled آن است."

"آنها در رفت و من حدس می زنم آنها بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان است. ما بسیار quelled آن است. اگر آن را دوباره شروع می شود ما سبزها دوباره آن را به راحتی. آن را سخت به انجام اگر شما می دانید آنچه شما انجام," او گفت: در یک میزگرد در اجرای قانون است.

فدرال پاسخ تا حد زیادی نگران اورگان نمایندگان در واشنگتن Merkley و Ron Wyden هر دو سناتور دموکرات و همچنین سوزان Bonamici و ارل Blumenauer از مجلس نمایندگان نوشته اند متحده دادستان کل ویلیام Barr به تقاضا پاسخ به چگونه فدرال افسران مستقر شدند و دامنه فعالیت های خود را.

"مسالمت آمیز معترض در پورتلند بود به ضرب گلوله در سر توسط یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی" Wyden توییتی در روز پنج شنبه. "در حال حاضر تهمت و چاد گرگ weaponizing DHS به عنوان خود را اشغال ارتش به تحریک خشونت در خیابان های شهر من, چرا که آنها فکر می کنم آن را به خوبی با جناح راست media."

معترضان نشان داده شده است از بین بردن شمشیربازی مرکز شهر در طول یک تظاهرات روز شنبه در پرتلند سنگ. فدرال افسران مستقر گاز اشک آور و شلیک کمتر کشنده از دور به جمعیت معترضان اواخر روز پنجشنبه. (بث ناکامورا/The gray industries از طریق AP)

رئیس پلیس چاک Lovell گفت: پلیس در برقراری ارتباط با فدرال افسران عمدتا برای جلوگیری از هر گونه ناخواسته سردرگمی است.

هفته گذشته معاون رئیس پلیس کریس دیویس گفت: "همزن سپاه" از تظاهرات خشونت آمیز بودند مسئول خرابکاری و هرج و مرج در این شهر است. دیویس ساخته شده تمایز بین زندگی توجه به اعتراض او گفته بودند بدون خشونت و یک گروه کوچک از مردم او بارها و بارها به نام "آشوبگران."

سرویس مارشال آمریکا در حال بررسی LaBella تیراندازی.

تحقیقات مربوط به تیراندازی را مرور توسط وزارت دادگستری ایالات متحده به دفتر بازرس کل ایالات متحده وکیل برای اورگان بیلی J. Williams گفت: در اوایل این هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب