دانشمندان احیای 100 میلیون سال میکروب از عمیق در زیر کف دریا

دانشمندان موفق به احیای میکروب برگرفته از رسوب عمیق در زیر کف دریا در قلب اقیانوس آرام جنوبی است که تا به حال

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

دانشمندان موفق به احیای میکروب برگرفته از رسوب عمیق در زیر کف دریا در قلب اقیانوس آرام جنوبی است که تا به حال جان سالم به در حالت خوابیده برای 101.5 میلیون سال در پژوهشی نشان دادن حالت ارتجاعی از زندگی بر روی زمین است.

میکروب پوشا 10 عمده و متعدد جزئی گروه از باکتری ها ممکن است در این سیاره قدیمی ترین و شناخته شده در موجودات زنده. دانشمندان گفت: این میکروب های موجود در خاک رس نمونه از این کشتی پژوهشی JOIDES قطعنامه در مورد 74.5 متر زیر دریا طبقه زیر 5.7 کیلومتر از آب است.

این یک رسوب نمونه گرفته شده از کف دریا. تا 99 درصد از میکروب ها در چنین نمونه قدمت آن به عصر دایناسورها جان سالم به در با وجود داشتن اساسا هیچ مواد مغذی برای همه است. (JAMSTEC)

تا 99 درصد میکروب قدمت آن به عصر دایناسورها که پیدا شد در روکشی از رسوب جان سالم به در با وجود داشتن اساسا هیچ مواد مغذی برای همه است.

محققان به رهبری ژاپن آژانس دریایی-زمین علم و فناوری geomicrobiologist یوکی Morono, انکوباتور میکروب تا 557 روز در امن محیط آزمایشگاهی ارائه کربن و نیتروژن "مواد غذایی" منابع مانند آمونیاک استات و اسیدهای آمینه است. میکروبها رشد ضرب و نمایش داده می شود متنوع فعالیت های متابولیکی.

"جای تعجب است و بیولوژیکی به چالش کشیدن است که بخش بزرگی از میکروب می تواند دوباره از یک زمان بسیار طولانی از دفن و یا به دام افتادن در بسیار کم مواد مغذی/انرژی شرایط" Morono گفت.

میکروب بودند هوازی — نیاز به اکسیژن برای زندگی — و اکسیژن بود و در حال حاضر در نمونه رسوب. این نشان می دهد محققان گفتند که اگر رسوب تجمع می یابد به تدریج در کف دریا به میزان بیش از یک متر یا دو هر میلیون سال اکسیژن باقی می ماند ممکن است در حال حاضر برای فعال کردن میکروب ها برای زنده ماندن شگفت انگیز طول زمان.

"هیجان انگیز ترین بخش از این مطالعه این است که اساسا نشان می دهد که وجود دارد هیچ محدودیتی برای زندگی در رسوبات زمین اقیانوس" گفت: دانشگاه رود آیلند اقیانوس شناس استیون D'Hondt همکاری نویسنده از مطالعه منتشر شده در مجله Nature Communications.

"حفظ کامل فیزیولوژیکی قابلیت برای 100 میلیون سال در گرسنه انزوا چشمگیر, شاهکار," D'Hondt گفت.

تحقیقات منتشر شده در سال 2000 توصیف احیای باکتری ها در داخل 250 میلیون ساله در بلورهای نمک از تگزاس وجود دارد اما اختلاف در مورد سن آن میکروب است.

بیورن Olav Steinsbu, میکروبیولوژیست در دانشگاه برگن; Yuki Morono, میکروبیولوژیست در ژاپن آژانس دریایی-زمین علم و فن آوری; و شیائو-هوآ ژانگ, میکروبیولوژیست در اقیانوس دانشگاه چین بررسی نمونه مدیره در هسته اشاره آزمایشگاه. (جان بک)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب