برو دنباله دار! برو Pollo Loco! چگونه رقابتی سنگ مرمر مسابقه در حال تبدیل شدن به یک Enthralling جدید تثبیت برای طرفداران ورزش

Wآنکه یک دسته از تیله barreling پایین شنی مسیر ممکن است به عنوان پرچین به عنوان یک بازی شدید رقابتی سنگ مرمر

توسط PATRIS-FUN در 27 اسفند 1398

Wآنکه یک دسته از تیله barreling پایین شنی مسیر ممکن است به عنوان پرچین به عنوان یک بازی شدید رقابتی سنگ مرمر مسابقه هیجان انگیز اینترنت به هیچ پایانی در پی COVID-19 منجر به لغو و یا به تعویق افتادن تقریبا تمام رویدادهای ورزشی.

با سازمان بهداشت جهانی اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر در مارس 11, ورزش حرفه ای لیگ از جمله NBA, MLB, NHL و MLS باید همه خود را به حالت تعليق فصل ترک یک سوراخ در قلب دوستداران ورزش در همه جا.

خوشبختانه سنگ مرمر مسابقه یک رقابت است که نیاز به هیچ تعامل انسان و در نتیجه پایبند به قوانین اجتماعی فاصله پدید آمده به عنوان یک کامل, ورزشی برای coronavirus عصر. نژادها از ویژگی های تیله های رنگارنگ با نام مانند ستاره دنباله دار و Pollo Loco سرعت ساخت راه خود را از طریق فوق العاده دقیق دوره ها تا زمانی که آنها هم زدم یا رسیدن به خط پایان.

کوین ادواردز یک دانشگاه استنفورد دانشجویی که با این نسخهها کار با NFL زمان می گوید که او به تازگی کشف شده در جهان از سنگ مرمر مسابقه بعد از دیدن برخی از هموطنان طرفداران ورزش صحبت کردن در مورد آن را در توییتر.

"من در کار ورزشی و همچنین بزرگ هستم sports fan بنابراین با خاموش شدن ناگهانی از تمام لیگ های من تا به حال یک فاصله در نظر سرگرمی. من فقط از دست رفته ورزش, بسیاری," او می گوید. "من نمیفهمد من هم چرا که نه به [سنگ مرمر مسابقه] a watch؟"

برای برخی از سنگ مرمر مسابقه چیزی جدید است. در تاریکی Lukaku و Dion باکر که آغاز شده و محبوب در کانال یوتیوب Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود, تاسیس سنگ مرمر لیگ در سال 2016 و پس از ایجاد تعدادی دیگر از سنگ مرمر وقایع مسابقه از جمله Marbula یک (فرمول 1 برای تیله) و سنگ مرمر رالی (سنگ مرمر مسابقه در شن و ماسه آهنگ). 2020 فصل Marbula یکی در حال حاضر در حال انجام. این مسابقات نیز رسید در محبوبیت در برنامه زنده پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی.

Lukaku که متخصص در ساخت آهنگ های استادانه درست شده برای مسابقه چند تیله گفته معاون در سال 2016 است که او علاقه مند شد و در سنگ مرمر مسابقه پس از گرفتن یک آهنگ به عنوان هدیه ای از پدر و مادر خود را. "من یک فرم از اوتیسم و من واقعا علاقه مند به همه چیز در حال حرکت برای تلفن های موبایل, چراغ, et cetera," او گفت:.

Formely شناخته شده به عنوان MarbleLympics سالانه سنگ مرمر لیگ رقابت های سری در حال حاضر ویژگی های 16 مسابقه های مختلف حوادث با تیم کسب امتیاز بر اساس چگونه آنها را در محل. به رقابت در سنگ مرمر, لیگ, تیم, که ساخته شده از پنج مهره ها از تطبیق رنگ ها و الگوهای باید نژاد در سنگ مرمر لیگ مقدماتی.

سه تیم از سال قبل را سنگ مرمر لیگ به طور خودکار واجد شرایط عنوان می کند که در آن سال را انتخاب میزبان تیم ترک 12 باز کردن نقاط. در 2019, سه تیم برتر بودند Hazers سبز اردک و در اولین تمشک روروک مخصوص بچه ها.

ادواردز می گوید که او فکر می کند که سرگرم کننده تیم و فردی سنگ مرمر نام آنها بخشی از آنچه که باعث می شود تماشای این مسابقات بسیار سرگرم کننده است.

"شما می توانید انتخاب کنید یک تیم بر اساس چیزی غیر از نام و نام خانوادگی. بسیاری از ورزش ها انجمن-بر اساس, اما با این یکی مثل شما مانند سبز اردک یا تمشک روروک مخصوص بچه ها ؟ که می تواند تیم خود را," او توضیح می دهد. "من بزرگ هکرها فن من جزئی به رنگ سبز بنابراین من انتخاب سبز اردک است."

برای دانیل الیاس دیگر به تازگی تبدیل سنگ مرمر مسابقه فن بزرگترین قرعه کشی از Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود فیلم مفسر گرگ جنگل که فراهم می کند English play-by-play برای هر مسابقه.

"این enthralling به تماشای" دانیل می گوید. "و من فکر می کنم آن است که بسیاری با این تفسیر از آنجا که مرد بسیار بالای آن است. مانند او با اشاره به [تیله] به عنوان بازیکن. این فقط خنده دار است."

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

ادواردز می افزاید که جنگل' تفسیر بسیار است که همراه با پخش زنده از ورزش حرفه ای.

"این commentating واقعا خوب است," او می گوید. "آن را شبیه واقعی ورزشی در بسیاری از راه و روش او روش آن را با یک حرفه ای است که نمی خواهد به طور معمول تراز با چیزی به عنوان احمقانه به عنوان سنگ مرمر مسابقه اضافه می کند که به ارزش سرگرمی."

اما این که چرا سنگ مرمر مسابقه زده چنین وتر با مردم در میان شیوع کروناویروس ادواردز می گوید که او فکر می کند آن را به دلیل آن می تواند یک انحراف سرگرم کننده برای کسانی که احساس اضطراب.

"من فکر می کنم زیبایی های ورزش این است که آنها در حال فرار برای بسیاری از مردم و فرار از دست رفته است در زمانی که مردم به آن نیاز دارید بیشتر," او توضیح می دهد. "بنابراین در حالی که [سنگ مرمر مسابقه] قطعا نیست و ورزش در مفهوم سنتی کلمه شاید کمک می کند که برای فرار مردم از جمله خود من."

به نوبه خود, Daniel است در هیئت مدیره با هر چیزی است که نگه می دارد مردم در داخل در حال حاضر.

"بسیاری از مردم در داخل و نه انجام هر کاری پس از نگه داشتن آنها در داخل است, آنچه مهم است," او می گوید. "من به تماشای آن را برای ساعت دیروز حتی بدون تحقق آن."

سنگ مرمر لیگ 2020 فصل تنظیم شده است برای شروع در ماه ژوئن. اما در این میان متعدد ویدئوها از گذشته Lukaku را اجرا سنگ مرمر وقایع در دسترس هستند به سازمان دیده بان در یوتیوب.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب