نظر: نتانیاهو قمار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نتیجه معکوس در خانه و خارج از کشور

واکنش شده اند تقریبا به اتفاق آرا در اعلام کرد که رئیس جمهور به ما تهمت طرح فقط به نفع اسرائیل است. اما حتی در

توسط PATRIS-FUN در 11 بهمن 1398

واکنش شده اند تقریبا به اتفاق آرا در اعلام کرد که رئیس جمهور به ما تهمت طرح فقط به نفع اسرائیل است. اما حتی در آنجا رای دهندگان هستند مخلوط شده و شاداب با دیرین PM حساب دیفرانسیل و انتگرال می گوید: Peter Philipp.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پرده برداری خاورمیانه "طرح صلح" برانگیخته بسیار متفاوت واکنش های سراسر دنیا و همچنین در داخل اسرائیل خود را — با وجود این واقعیت است که بسیاری از دیدن دولت اسرائیل به عنوان برنده بزرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اطلاعیه.

و هیچ کس به نظر می رسید بیشتر شگفت زده است که جدا از واکنش بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خود را. در نظر او ظاهر خود را در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن و اواز جمعی ستایش برای ما طرح باید لگد کردن کشش نهایی از اسرائیل در انتخابات پارلمانی — سوم در عرض یک سال زمان — که در این زمان امن سیاستمدار گرفتن در قدرت چیزی قبل از دو انتخابات موفق به انجام است.

بیش از هر چیز نتانیاهو امیدوار بود بلافاصله به "پایان کار" قبل از اسرائیل در ماه مارس رای حفاری فعلی وضعیت موجود در سرزمین های اشغالی در کرانه غربی با تایید آمریکا. شهرک های یهودی نشین در سرزمین های اشغالی یک اولویت برای نتانیاهو که بلافاصله اجرا مراحل را به "گسترش اسرائیل حاکمیت" در سرزمین اشغال شده توسط مهاجران یهودی آغاز اسرائیلی الحاق منطقه مورد مناقشه.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن 'طرح صلح' ارائه نه

نتانیاهو مجبور به عقب نشینی

اما واشنگتن به نام نتانیاهو برای توقف کرد و گفت که چنین مراحل می تواند بلافاصله آغاز شد اما به جای آن مشروط به مذاکره و موافقت نامه های بین همه طرف های درگیر در این موضوع است. این بیانیه به حال کمتر به مهاجران یهودی از با فلسطینی و اردن پرداخته است.

در نتیجه نتانیاهو مجبور شد به پشت کردن طرح خود را با وجود خود حساب دیفرانسیل و انتگرال است که این حرکت جسورانه را ترجمه به سرمایه سیاسی خود را محافظه کار و حزب لیکود. در چشمان او چیزی می تواند تسهیل حزب لیکود را استفاده سیاسی مانند "معامله قرن" تبلیغ به مدت سه سال با تهمت و پسرش در قانون Jared کوشنر.

اعضای حزب لیکود باید با احتیاط حذف کلمه سلام وقتی صحبت از طرح جدید برای چگونه می تواند یک سیاستمدار مانند نتانیاهو نمره انتخاباتی نقاط با آن ؟ برای چند سال گذشته این نتانیاهو بود که بارها و بارها و به طور سیستماتیک torpedoed هر تلاش برای رسیدن به توافق میان اسرائیل و فلسطین و رهبران. در نهایت اقدامات خود را ترک کرده اند تاریخی اسلو در ژنده پوش یک واقعیت است که کسانی که در حق اسرائیل طیف سیاسی باید بی سر و صدا اجتناب از صحبت کردن در مورد.

Peter Philipp (DW)

دیرین خاور میانه خبرنگار Peter Philipp

بنابر این به نظر می رسد که تنها یک چیز اهمیت داشت: تامین امنیت حمایت آمریکا در نقاط دیده می شود در سطح بین المللی به عنوان موانع به صلح با فلسطینی ها است. اولین نقطه سفارش در این جبهه بود برای حمایت از شهرک های یهودی نشین ساخته شده در سرزمین های فلسطینی اشغال شده توسط اسرائیل پس از شش روز جنگ در سال 1967. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است بسیار به کمک اسرائیل علت پس از آمدن به دفتر. به ویژه با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس در نتیجه تغییر در این شهرستان وضعیت و همچنین به رسمیت شناختن حاکمیت اسرائیل بر بلندیهای جولان که اسرائیل ضمیمه از سوریه است.

آن را به طور گسترده ای تصور می کردند که مرحله بعدی تاریخی پروژه در حال حاضر می تواند انجام چیزی است که به نظر می رسید بدیهی به بسیاری از اسرائیلی ها ، که به وضوح هدف این است که در میان چیزهای دیگر نتیجه مستقیم این واقعیت است که اسرائیلی ها آموزش داده شده است — در مهد کودک در مدرسه و در نظامی — برای مشاهده کرانه سرزمین های اشغال شده در سال 1967 به عنوان بخشی از سرزمین Yisrael یا کتاب مقدس سرزمین اسرائیل است.

بیشتر بخوانید: بانک غرب و دره اردن را توضیح داد

یک بن بست بین تایید و رد در اسرائیل

نه همه اسرائیلی ها دیدن چیزهایی که در راه است. یکی از برجسته ترین مخالفان این طرح است که ایهود اولمرت نتانیاهو سلف به عنوان نخست وزیر. اولمرت خدمت در این پست از سال 2006 تا 2009 و خود او مذاکره یک طرح صلح با محمود عباس در سال 2008.

اولمرت واکنش به این خبر اعلام نشده است می تواند روشن تر است. او با ابراز نگرانی شدید از این که اسرائیل دست خوش پیشامد میشه به سمت تبدیل شدن به یک دولت آپارتاید و اشاره کرد که صلح میان اسرائیل و فلسطینی ها خواهد بود غیر ممکن است تا زمانی که یک گروه حکومت دیگر.

صدای دیگر نیز هشدار داد که اسرائیل باید با احتیاط در مورد چگونگی آن می پردازد همسایه اردن ، مهمتر از همه اسرائیل رهبران نظامی هشدار داده اند که چنین جسورانه یک طرفه رویکرد می تواند بیگانه سرباز اردنی شاید حتی مجبور پادشاهی به برداشت از آن توافقنامه صلح با اسرائیل است.

نظر سنجی ها نشان می دهد حتی یک تقسیم در میان اسرائیلی ها است که تایید و رد تهمت برنامه است. هیچ کس نمی تواند با اطمینان می گویند اگر و چگونه است که ممکن است تغییر در پیش از انتخابات در تاریخ 2 مارس. هنوز هم اگر رای یک بار دیگر نتواند به ارائه روشن انتخاباتی برنده طرح صلح را به حال خود رها شوند. همان باید گفت اگر یک مارس ویکتور تلاش می کند برای پیاده سازی طرح خود را در همه هزینه ها — که نتانیاهو در تلاش برای انجام در اوایل این هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب