نظر: کنفرانس امنیتی مونیخ نشان می دهد ساییده شده trans-Atlantic روابط

دوست یا دشمن ؟ روابط بین دو طرف اقیانوس اطلس در حال حاضر پیچیده است. در کنفرانس امنیتی مونیخ, تفاوت بودند بیشت

توسط PATRIS-FUN در 28 بهمن 1398

دوست یا دشمن ؟ روابط بین دو طرف اقیانوس اطلس در حال حاضر پیچیده است. در کنفرانس امنیتی مونیخ, تفاوت بودند بیشتر آشکار تر از همیشه می گوید: Matthias فون Hein.

تنش بوده است نهفته برای مدت زمان طولانی و در حال حاضر آنها را به ميدان آمده: در کنفرانس امنیتی مونیخ را ترک های عمیق در روابط اروپا و آمریکا تبدیل شده اند بیشتر آشکار تر از همیشه. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در پاسخ به رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر افتتاحیه سخنرانی نشان داد که اروپا و یا حداقل برلین و حتی بیشتر از آن در پاریس است بیشتر از واشنگتن تر از همیشه.

یک دشمن مشترک?

ما هیئت بسیار زیادی برای انتخابات سال هر تلاش برای بستن شکاف بین دو طرف — اما رویکرد خود را به وضوح در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کنگره آمریکا و دولت توافق چیزی هر چند که چین دشمن جدید. امیدوارم در برابر این تهدید اروپایی ها و آمریکایی ها ممکن است یک بار دیگر پیدا کردن زمینه های مشترک.

بیشتر بخوانید: آمریکا-چینی رویارویی آویزان بیش کارشناس اجلاس

وجود دارد به سختی هر جلسه پانل یا سخنرانی که در آن نه نشانی آینده 5G اجرای با هشدارهای مکرر در مورد دخالت چینی تامین کننده ارتباطات Huawei. برای خود توجیه نگرانی های ثابت انگشت اشاره فقط خدمت به سیمان مقاومت است.

یک چیز قطعی است: وجود خواهد داشت بدون بازگشت به اوج نزدیک اقیانوس اطلس خبر داد. فصاحت حداقل اروپایی ها شده اند متزلزل بیدار از رویای. وجود دارد بحث زیادی در اروپا تبدیل شدن به یک پادشاه استراتژیک قدرت سیاسی است. وجود دارد خواستار آن است که آلمان یک بار دیگر می آموزد که زبان قدرت است که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در حال حاضر به نظر می رسید به استاد.

بیشتر بخوانید: فرانسه پیش بینی پاکسازی عصر جدید اروپا قدرت در کارشناسی ارشد, آدرس

پشتیبانی برای اروپا 'استقلال'

با توجه به آینده trans-Atlantic روابط سه موقعیت پدید آمده اند. اولا, فرانسوی, چشم انداز تازه استقلال. ثانیا غالب موقعیت — به خصوص در اروپای شرقی — که یکی باید از نزدیک متصل به واشنگتن بدون توجه به آنچه. و ثالثا آلمان تردید بین این موقعیت. با این حال می توان پیش بینی با برخی از یقین است که اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوره دوم در کاخ سفید در ماه نوامبر در فرانسه چشم انداز را دریافت کنید یک شات در بازو — از جمله از برلین.

Matthias von Hein

دویچه وله ماتیاس فون Hein

ادامه مطلب: دبیر کل ناتو دفاع trans-Atlantic روابط در کارشناسی ارشد

پاکسازی انرژی اتحادیه اروپا بحث

برجسته از این کنفرانس شاید ظاهر جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی. رئيس جمهور فرانسه به ارمغان می آورد باور نکردنی پویایی به اروپا بحث است. او مبارزه برای استقلال. او می خواهد یک مشترک خارجی و سیاست دفاعی. و اگر که کار نمی کند برای همه 27 باقی مانده اعضای اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و سپس در پاریس خواهد بود خوشحال به کار با کسانی که حمایت از این ایده بارها و بارها حمایت در این کنفرانس گفت: برای ایجاد یک اروپا قادر به عمل در چهره "از رقابت قدرتهای بزرگ است."

پاکسازی آمده است و از این نظر است که جاه طلبی به تنهایی کافی نیست در این دنیای جدید. مهارت نیز نیاز است. در واکنش به این نتیجه پاکسازی را از هیئت آلمانی بود که به طور گسترده تصویب — اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تصویب منعکس شده است در عمل.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب