نظر: Coronavirus به ارمغان می آورد در اروپا مرزها عقب

Coronavirus نه فقط به ارمغان جهانی شدن متوقف. این COVID-19 بحران نیز نشان می دهد که چگونه تکه تکه ایالات اروپا

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

Coronavirus نه فقط به ارمغان جهانی شدن متوقف. این COVID-19 بحران نیز نشان می دهد که چگونه تکه تکه ایالات اروپا واقع است — نه تنها روابط بین کشورها اما بین نسل ها و طبقات.

شگفت آور ترین چیزی که در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس است که چگونه به راحتی می تواند مرزهای آمد. اینترنت استعاره است که ما از همیشه بیشتر می گوید این بهترین: یکی پس از دیگر کشورهای اروپایی در حال نصب یک فایروال با یک کلیک ساده موس. سپس گردشگری مرده است, تجارت در بورس از دست می دهد تریلیون و جهانی شدن خود را آورده است به وقفه.

صدها هزار نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به خانه به بلغارستان صربستان و یا رومانی تنها به استقبال با احساسات مخلوط. از یک طرف "آوردن فرزندان ما پشت کرده و ثابت سوگواری در دهه های اخیر در حال حاضر همه پشت در "جای خود را." از سوی دیگر وجود دارد هیچ شغل برای ارائه به عودت به خصوص در زمان بحران. علاوه بر اقتصاد ملی را به شدت از دست ارسالی آنها مورد استفاده قرار گیرد به ارسال صفحه اصلی.

ادامه مطلب: Coronavirus: حکومت قانون تحت حمله در جنوب شرقی اروپا

در مراسم استقبال رسمی در پدری متشکل از غم قرنطینه — اعمال هر خارجی — و همراه با یک احساس است که شما به دام افتاده و دیگر نمی تواند ترک که افرادی که تجربه کمونیسم به خوبی به یاد داشته باشید.

مغز تخلیه حمل

در ضمن پرسنل پزشکی در حال صادر به غرب برای کمک به کشورهایی مانند اتریش و انگلستان است. برخی از پیدا کردن آن را رسوا که آنها بیشتر مورد نیاز در صفحه اصلی در حال حاضر دیگران پاسخ که شرق اروپا است که کمتر آسیب دیده و این لحظه ای است برای ابراز همبستگی (و احتمالا ارسال برخی از پول).

Ivaylo Ditchev

Ivaylo Ditchev استاد انسان شناسی فرهنگی در دانشگاه صوفیه

جدید مرز بین شرق و غرب را به دست آورد حتی یک پزشکی بعد. بر اساس یک نظریه خاص واکسن علیه بیماری سل استفاده می شود که اجباری تحت سوسیالیسم دولت ممکن است اثر محافظتی در برابر coronavirus به عنوان: مقایسه بین سابق آلمان شرقی و آلمان غربی در حال انجام است.

از دیگر بدبینانه نظر جدید بیماری ممکن است قیمت به پرداخت هزینه برای بهتر سیستم های سلامت در غرب است که نگه داشتن مردم زنده دیگر. هر دو در ایتالیا و اسپانیا امروز باید بالاترین امید به زندگی — سال 83 — و همچنین بالاترین میزان مرگ و میر در اروپا است.

متناقض افزایش پشتیبانی

Populists مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پایه سیاست خود را بر ضد globalist border-ایدئولوژی در حال تشویق کردن دیگران مانند مجارستان ویکتور اوربان سود حاصل از بحران به منظور تحکیم خود را به حکومت استبدادی. به اندازه کافی عجیب, همه سیاستمداران به نظر می رسد بالا رفتن در پای صندوق های رای, آیا, آنها را مدیریت بیماری همه گیر هست یا نه. آنگلا مرکل و همچنین تهمت جوزپه کونته به عنوان به خوبی به عنوان ماه Jae-در. ما می دانیم که در زمان بحران از شهروندان با تجمع در اطراف خود را به رهبران. حمایت خود را رها خواهد کرد زمانی که بحران است و نه در حالی که آن را طول می کشد.

اما مرزها به نظر می رسد به تقسیم ملی بافت خود را. نژادپرستانه قسمت با آسیایی به دنبال شهروندان در غرب ممکن است تنها یک خفیف مقدمه ای از آنچه که می تواند به دنبال. در بلغارستان و برخی از آنها خواستار به مانع شدن رم های یهودی نشین که در آن سرایت است — به دروغ — تصور می شود در حال رشد; به طور معمول نژادپرستانه و نفرت است که همراه با شبه علمی استدلال. اگر آنها سنگر دیگر کشورهای بالکان خواهد بود خوشحال به دنبال به عنوان مثال.

جستجو برای سپر بلا

به ایتالیا با وزیر کشور سابق ماتئو Salvini او را سرزنش ویروس بر روی مهاجران آفریقایی, حتی اگر آن را آشکار است که گردشگران و جهانی نخبگان به حال بیشتر در گسترش آن از فقیر جمعیت گیر در روستاها. نام بیماری خود را سرسختانه استفاده می شود توسط مرد در خیابان و رئیس جمهور آمریکا نشان میدهد ethnicization: یک چینی "ویروس" است که در گسل از دشمنان ما بت خواران و نه چیزی برای انجام با خودمان است.

ادامه مطلب: Coronavirus: آسیایی-آمریکایی در شهر سیاتل 'ترس بالقوه خشونت فیزیکی'

نگران کننده ترین و در عین حال نامرئی مرز کشیده شده بین نسل ها. بیماری دردناکی قرار می دهد و پیر و جوان در مخالفت با آن را به عنوان دومی است که به نظر می رسد تنها کسانی که به طور جدی menaced توسط آن است. این احساس رشد می کند که اقتصاد جهان در حال قربانی به منظور نجات جان افرادی که محکوم به مرگ به زودی به هر حال. آیا آن را نمی شود بهتر است تعطیل آنها را به برخی از مکان و اجازه دهید دیگران به دست آوردن "گله ایمنی؟"

A member of the Italian Red Cross visits a patient at home in Bergamo, Italy

COVID-19 چاله جوان در مقابل, پیر

تجدید نظر در پیمان بین نسل

چنین به نظر می رسد تصمیم از نظر اخلاقی غیر ممکن است در حال حاضر. این بحران خواستار تجدید نظر در پیمان بین نسل: ملاحظات اخلاقی به چالش کشیده شده توسط, وحشیانه, داده های کمی. هزینه های مراقبت های بهداشتی در افراد بالای 65 سال در اتحادیه اروپا است که حدود سه برابر بیشتر از تمام گروه های سنی جوانتر ترکیب شده است. بعلاوه افراد مسن مطرح همیشه در حال رشد تهدید به بازنشستگی سیستم به عنوان کمتر کارگران جوان جایگزین بیشتر بازنشستگان; نرخ کم هنگام تولد — catastrophically کم در شرق اروپا — گسل نوزاد-فرزندان نسل به عنوان به خوبی.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus کشته است 'تحت عنوان هزاره'

برخی صحبت از تیک تاک زمان بازنشستگی بمب برخی از $400 تریلیون (€360 تریلیون) در سراسر جهان خواهد شد که فاقد 2050 و به احتمال زیاد نابود کردن اقتصاد به عنوان ما آن را می دانم. اما مهیج ترین جنبه از برخورد نسل ها باقی می ماند تخریب طبیعت ناشی از کسانی که بی سر و صدا بهره مندی از حقوق بازنشستگی خود را امروز.

تضاد طبقاتی در چشم?

و که ممکن است نه پایان آن. ما ممکن است در حال رشد تضاد طبقاتی بین فقیر و غنی. تنش بین صنعتی و کشورهای در حال توسعه. بین دموکراتیک و استبدادی متحده است.

مرزها را به نظر می رسد همه از ناگهانی دوباره در اروپا است. می تواند ما امیدواریم که که آنها را ناپدید می شوند یک شبه بیش از حد ؟

Ivaylo Ditchev استاد انسان شناسی فرهنگی در دانشگاه صوفیه در بلغارستان. او شده است به عنوان سخنران مهمان در کشورهایی مانند آلمان, فرانسه و ایالات متحده است.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب