در ثبت نکات در آنچه را از دست داده و هنگامی که سوء استفاده نیروهای زنان به ترک کار آنها عشق

منt شده است نزدیک به سه سال پس از سقوط Harvey Weinstein مجبور دروازه #MeToo جنبش باز القا شجاعت در تعداد بی ح

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

منt شده است نزدیک به سه سال پس از سقوط Harvey Weinstein مجبور دروازه #MeToo جنبش باز القا شجاعت در تعداد بی حد و حصر زنان به داستان های خود را بگویید در مورد نامناسب و یا غیر قانونی رفتار در محل کار. در حال حاضر ممکن است زمان به تمرکز کمی بیشتر در مورد آنچه که ما از دست دادن به عنوان یک فرهنگ که زنان هیچ چاره ای اما به ترک کار آنها را دوست دارم به خاطر رفتار یک مرد برتر ساخته شده است یک شغل قابل دفاع است. در ثبت کارگردان کربی دیک و امی Zimmermandling طول می کشد گام های مثبت در این جهت نشان می دهد که موسیقی مدرن خود را ممکن است بسیار متفاوت است اگر کسب و کار موسیقی از 1990s بوده است کمتر خصمانه نسبت به زنان است.

رشد کشید دیکسون—یکی از لنگر ارقام در ضبط—تا به حال همیشه عاشق موسیقی است. در اواسط 1990s او فرود آمد کار رویایی خود را به عنوان مدیر یک&R در Def Jam ضبط شده بسیار تاثیرگذار برچسب co-founded by Russell Simmons. او آماده برای موفقیت از شروع: در سال 1995 soundtrack او می خواهم اجرایی-تولید شده با سیمونز برای موسیقی مستند نشان می دهد رفت و پلاتین.

اما رویای کار نبود بنابراین رویایی: Dixon, 24 در آن زمان مدعی است که او بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در دفتر توسط سیمونز مستقیم و ناظر بود و از افسردگی رنج می برند. با توجه به حساب او یک شب او به عنوان ترک یک بار و در تلاش برای گرفتن تاکسی به خانه او زد به سیمونز در خیابان. او ارائه شده به او تماس بگیرید و هر چند او در ابتدا در برابر رفتن به آپارتمان خود او ساخته شده او پیشنهاد او می دانست که او نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر: او گفت که او تا به حال یک نسخه ی نمایشی او می خواست او را بشنود. دیکسون بود که همیشه در شکار برای موسیقی های جدید و حرفه ای خود کنجکاوی کردم بهتر از او. اما او می گوید که زمانی که او به سیمونز' آپارتمان وجود نداشت و نسخه ی نمایشی. او با نزدیک شدن به او دوخته و او را روی تخت. دیکسون سیاه و بعدها به, برهنه در سیمونز' وان آب داغ دانستن او شده است می خواهم raped. پشت در محل کار, چند روز بعد, او به یاد می آورد که سیمونز عمل به عنوان اگر این دو به طور ناگهانی به حال یک راز درک و دیکسون دفع می دانست آنچه که او تا به حال انجام: او استعفا داد و از این کار او را دوست داشت.

در ضبط آدرسهای نه تنها دیکسون گزارش دلخراش تجربه با سیمونز—که منکر همه اتهامات علیه او را—که تعداد زیادی از زنان دیگر از جمله Sil لای آبرامز سابق معاون اجرایی در Def Jam و شری Hines از تمام زن گروه هیپ هاپ مرسدس خانمها. دیکسون یکی از سه زن که متهم سیمونز از اتهامات از جمله تجاوز به عنف و سوء رفتار جنسی در یک سال 2017 نیویورک تایمز sحزب محافظه کار. اما در در ثبت و Zimmermandling حفاری عمیق تر به تجارب دیکسون و دیگر زنانی که جلو آمده و در برابر سیمونز. مهمتر از همه در ضبط و بررسی چرا حتی اگر #MeToo جنبش به شدت تغییر چشم انداز برای زنان در محل کار, آن را هنوز هم بسیار سخت تر برای زنان از رنگ به گزارش جنایات جنسی. حتی پس از تایمز و نیویورکر منتشر شده بود زنان دقیق اتهامات علیه Weinstein آن رخ نداد به دیکسون که او هم می تواند جلو آمده و با او اتهامات علیه سیمونز. به عنوان او آن را در بر ثبت "به عنوان یک زن سیاه و سفید, من نمی دانم اگر این امر."

این #MeToo جنبش تاسیس یک فعال ماهور برک. اما آن باقی مانده است بسیار مشکل تر برای زنان از رنگ به گزارش جنایات جنسی. در رکورد شامل مصاحبه با تعدادی از فعالان و پژوهشگران—از جمله برک مدنی و مدافع حقوق Kimberlé Crenshaw—که کشف دلایل زنان از رنگ اغلب خودداری از فشار دادن اتهامات عنوان شده علیه. آنها ممکن است از ترس مقامات ایمان نمی آورند و یا آنها بی اعتمادی جنایی-سیستم عدالت به ویژه با توجه به راه آن را در طول تاریخ تحت درمان مردان سیاه و سفید: حتی زمانی که آنها مورد ستم قرار گرفتهاند آنها ممکن است با احتیاط از تشدید کلیشه جنسی خشونت آمیز ،

پیچیده فشارها و نگرانی است که زنان سیاه مردد به صحبت کردن منعکس شده در فیلم خود نبرد دشوار در پیدا کردن مخاطب است. فقط به عنوان در رکورد بود در مورد برتر در ساندنس اپرا وینفری عقب نشینی به عنوان یکی از فیلم های اجرایی تولید آن نیز به معنای پایان فیلم را توزیع مقابله با اپل تلویزیون+. وینفری اعتراف کرد که سیمونز نزدیک شدن به حال خود و تلاش برای متقاعد کردن او را به او را قطع روابط به این فیلم است. اما او ادعا می کند که نبود فشار از سیمونز که باعث او را به عقب; بلکه او احساس این فیلم نشان داد شواهد از "تناقضات" ساخته شده است که او ناراحت کننده است.

دیکسون و دیگر زنانی که جلو آمد تا داستان زندگی خود را در تاریخ ثبت—که در حال حاضر خواهد شد ارائه شده در HBO Max—احساس گزیدگی توسط وینفری را برداشت. "چه اتفاق می افتد با این فیلم و این راه دشوار آن را به پیدا کردن حتی در صفحه اصلی کشش به دیدن نور روز است که مرتب کردن بر اساس متا مثال از آنچه که کل مکالمه از این فیلم در مورد" دیکسون گفت: تنوع در ماه ژانویه است. جای تعجب نیست که زنان مقاومت در برابر صحبت کردن در برابر مردان قدرتمند هنگامی که آنها می دانند که چقدر نفوذ پول می توانید خرید. (یکی دیگر از مستند Netflix بکشد جفری اپستاین: Filthy Rich ظاهر می شود در چشم انداز به طور همزمان با روی رکورد تنها تقویت می کند که گریم واقعیت است.)

و فقط با خود این داستان را در تاریخ ثبت می دلخراش به اندازه کافی. دیکسون در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او با خلوص و صداقت. او توضیح می دهد که چندی پس از او سمت چپ Def Jam او رفت و به کار به صورت افسانه ای موسیقی مغول کلایو دیویس در آریستا که در آن زندگی حرفه ای خود را یک بار دیگر رونق است. اما زمانی که دیویس پایین پا دیکسون می گوید: او در بر داشت خودش را مورد آزار و اذیت خود را جایگزینی, L. A. Reid. (رید مثل سیمونز همه اتهامات را انکار می کند.) دیکسون عاشق موسیقی و او عاشق موسیقی, کسب و کار, اما سیستمیک زن ستیزی از فرهنگ شکستن بود ، آنچه را که جهان در بزرگ بود اگر زنان مانند دیکسون نیست و رانده و از کار آنها خوب کار آنها را دوست داشت ؟ ما می توانیم واقعا نمی دانم پاسخ: این یک علامت سوال حلق آویز در هوا رگ از امکان است که مطالب ما فقط می توانیم حدس بزنید. در حالی که همه آن را به خوبی به خود جلب کرد که دیکسون داستان آمده است نور این احتمال وجود دارد که راسل سیمونز همیشه خواهد بود معروف تر از او است. در دیگر فقط آن شده است می تواند راه دیگری در اطراف.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب