افسر درگیر در کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور اخراج

لویی مترو اداره پلیس اخراج یکی از افسران پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور.یک ختم نامه برای افسر

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

لویی مترو اداره پلیس اخراج یکی از افسران پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور.

یک ختم نامه برای افسر برت Hankison منتشر شده توسط پلیس به امروز گفت: Hankinson نقض روش با نشان دادن ", شدید, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان" که او "از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه" شات 10 دور از تیراندازی به تیلور آپارتمان در مارس.

در این نامه همچنین گفت Hankinson نقض قانون در برابر استفاده از نیروی مرگبار.

تیلور که سیاه بود کشته شد و هشت بار توسط افسران که پشت سر هم به او لویی خانه با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم طی یک راهپیمایی 13 مواد مخدر بررسی است. حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد داخل.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

این نامه گفت: Hankison اخراج دور "بدون حمایت از حقایق" که نیروی مرگبار کارگردانی شد در یک فرد نما فوری تهدید.

"من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان" لویی موقت رئیس پلیس رابرت شرودر گفت: در این نامه است. "اقدامات خود را آورده اند و بی اعتبار بر خود و گروه است."

اعلام می آید پس از شهردار گرگ فیشر هفته گذشته گفت که شرودر آغاز شده بود ختم رسیدگی به Hankison در حالی که دو نفر دیگر از افسران باقی می ماند اداری انتقال به تیراندازی بررسی شده است.

سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده قبلا گفت که این حرکت به آتش Hankison بود و دیر شده است. "این در مورد damn time," او گفت:, و اضافه کرد Hankison یک افسر که "گرفتار خیابان های ما ساخته شده و این شهر بدتر برای بیش از ده سال است."

"بیایید امیدوار باشیم که این یک شروع خوب و قوی علیه افسر Hankison چرا که او قطعا سزاوار به حداقل شارژ" Aguiar اضافه شده است.

تیلور مرگ همراه با مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید تبدیل شده rallying cry برای زندگی مهم جنبش است و موجب سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

تیلور مرگ همراه با مرگ جورج فلوید و دیگر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید تبدیل شده rallying cry برای زندگی مهم جنبش جرقه در سراسر کشور تظاهرات مانند این یکی در مه 29 در Louisville, Ky. (Bryan Woolston/فردا نیوز)

ساعت پس از مارس 13 حمله لویی پلیس ستوان تد Eiden به خبرنگاران گفت: ماموران به حال در زدم قبل از اینکه مجبور به ورود و به ضرب گلوله کشته شد توسط تیلور پسر کنت واکر.

یک افسر زده بود در پا و هر سه به آتش زدن تیلور حداقل هشت بار با توجه به لویی پیک مجله.

واکر شد و به اتهام اقدام به قتل و حمله اما ماه گذشته دولت دادستان کاهش هزینه پیک-مجله گزارش شده است.

دو تن دیگر از افسران درگیر در این حادثه باقی می ماند اداری انتقال در حالی که تیراندازی بررسی شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب