'البته که نه.' Fauci می گوید او نمی خواهد شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن اوکلاهما رالی در میان همه گیر

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و آمریکا متخصص بیماری های عفونی گفت: او نمی خواهد

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و آمریکا متخصص بیماری های عفونی گفت: او نمی خواهد شرکت در تظاهرات برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—حوادث که در آن جمعیت زیادی انتظار می رود به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

"نه" Fauci گفت: روزانه وحش در مصاحبه اخیر خود وقتی پرسید که آیا او خواهد بود ظاهر می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن آینده تظاهرات در Tulsa, Okla. و ققنوس, Ariz. "من در رده پرخطر. من شخصا نمی خواهد. البته که نه." افراد مسن و کسانی که خاص شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت یا بیماری مزمن ریه هستند در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار از COVID-19 بیش از دیگران است.

Fauci نظر می آیند به عنوان دولت و مقامات شهر دست و پنجه نرم کردن با ادامه سوالات پیرامون بازگشایی رویه میان گسترش coronavirus. در حالی که COVID-19 عفونت نرخ را تا حدودی آهسته در سراسر کشور در ماه های اخیر پس از یک اوج در برخی از مناطق دیده می شود خوشه در مواردی از جمله در اوکلاهما و آریزونا مناطق که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری تظاهرات.

آریزونا همراه با تگزاس و فلوریدا گزارش شده و بزرگترین آن یک روز افزایش در coronavirus موارد در روز سه شنبه با افزایش 2,392 فتح کرد گرفته شد در یک روز و در مجموع 39,097 موارد است. خواهد فروتن مدیر اجرایی دولت در بهداشت عمومی انجمن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه که آریزونا بیمارستان می تواند خروش در بیماران منجر به کشیده منابع و کاهش کیفیت مراقبت.

در حالی که محدودیت قرار داده و به محل برای جلوگیری از مردم را از آمدن به تماس نزدیک با یکدیگر در حال کاهش سراسر کشور Fauci گفت در ماه ژوئن است که جمع آوری در گروه های بزرگ است که هنوز هم "مخاطره آمیز است." در یک مصاحبه رادیویی با NPR 1A در شنبه Fauci گفت: در برخی از موارد متحده شد و به احتمال زیاد افزایش زیرا مردم "نه واقعا پیوستن به ساختار نوع از دستورالعمل ها که متعلق به فاز که در آنها."

موج دوم coronavirus بود "اجتناب ناپذیر نیست," او گفت: تا زمانی که مردم "آنچه که ما باید انجام دهید برای جلوگیری از اتفاق می افتد."

Fauci صحبت کرد فقط روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به استقبال جمعیت زیادی در تولسا در یک سالن که مناسب می تواند در حدود 20 ، 000 نفر در طول یک شنبه رالی. مقامات بهداشتی در این شهر هشدار داده اند که این تجمع می تواند گسترش coronavirus بدتر است. کسانی که می خواهند برای شرکت در این تجمع در تولسا نیاز به توافق دارند که آنها نمی خواهد شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اگر آنها قرارداد این ویروس در این رویداد; در یک نشست خبری در روز چهارشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: کسانی که در حضور و غیاب خواهد بود با ارائه ماسک, اما لازم نیست به آنها را می پوشند.

در مصاحبه جمعه صبح اوکلاهما بهداشت ، جیمز Lankford گفت که او باور نمی کند مردم "با شرایط بهداشتی اساسی" باید با شرکت در این تجمع است.

Fauci گفت NPR او صحبت نشده با مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود دو هفته و افزود: در اشاره به یک سوال در مورد در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس که مردم هنوز هم باید ادامه برای جلوگیری از جمعیت و پوشیدن ماسک.

"است که به وضوح دارای یک اثر مثبت به طوری که هنگامی که شما را بکشد و دور از آن است و شما هنوز هم ویروسی پویایی در جامعه خود را که یک ایده خوب," او گفت:. "پس به جای سرزنش یک یا دیگر فقط گوش دادن به آنچه من گفت: آن را مخاطره آمیز هنگامی که شما انجام این کار پس لطفا اجتناب از انجام آن است."

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب