اوباما برخوردی خشن روبرو مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان طعمه.

رئیس جمهور, باراک اوباما, جشن روز رئیس جمهور — و یا "روز رئیس جمهور" را به عنوان رئیس جمهور تهمت توییتی دوشنبه

توسط PATRIS-FUN در 30 بهمن 1398

رئیس جمهور, باراک اوباما, جشن روز رئیس جمهور — و یا "روز رئیس جمهور" را به عنوان رئیس جمهور تهمت توییتی دوشنبه — توسط subtweeting جانشین او در اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شعار اقتصاد در زمین خود را برای انتخابات مجدد اغلب به کارگیری اغراق و او اوباما پیام.

که می توانست پایان, آن, اما تهمت شناخته شده نیست برای اجازه دادن به همه چیز. بنابراین در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو, کلید طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین رفت و در سی ان ان به توضیح دهید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد بسیار قوی تر از اوباما. سی ان ان خشخاش هارلو اشاره کرد که اوباما در صدر 4 درصد رشد تولید ناخالص داخلی چهار بار در در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به آمار 3 درصد و او بیشتر ایجاد شغل به طور میانگین در طول دوره دوم خود از مغلوب ساختن پیشی جستن است در اول خود را.

ناوارو مصمم بود. "بازگشت به اوباما-بایدن سال آن وحشتناک بود," او گفت:, لیست, برخی از نقاط صحبت کردن تا هارلو در نهایت شکست در, با توجه به داده ها را پشتیبانی نمی کند استدلال خود ، "شما می توانید در شماره های خود را, اما من زندگی می کردند که" ناوارو پاسخ داد. "اعداد اعداد پیتر" هارلو گفت. "این است که همه سیاست" ناوارو به این نتیجه رسیدند.

Axios در زمان خود نگاه اعداد و رتبه تهمت اقتصاد شماره 6 از 10 آخرین انتخابات ریاست جمهوری دولت بر اساس میانگین رشد تولید ناخالص داخلی "جامع ترین و اقتصادی scorecard — و چیزی که رئیس جمهور به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نمونه ای از موفقیت است." رئیس جمهور را محدود و کنترل بر اقتصاد اما متوسط رشد تولید ناخالص داخلی تحت تهمت بالاتر از تحت اوباما و "برخی از جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد مانند رشد دستمزد و کسب و کار سرمایه گذاری کم رنگ در مقایسه با دیگر دوره" Axios یادداشت ها.

"بر خلاف دیگر رئیس جمهور تهمت به ارث برده مداوم اقتصاد است که پس از وارد کشش طولانی ترین رشد تاریخ" Axios می گوید. "نرخ بهره پایین باقی می ماند. رشد برداشت در پی 2017 کاهش مالیات اما در حال حاضر سرعت به تعدیل" ضربه زدن به 2.3 درصد در سال 2019. آب از مغلوب ساختن پیشی جستن 1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات است و "کسب و کار بیش از حد شدت دستپاچه شده توسط جنگ تجاری به صرف پول در کارخانه ها و یا تجهیزات — یک راننده کلیدی رشد" Axios گزارش. اگر هزینه های مصرف کننده قطره تماشای اوباما توییتر خوراک. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب