اوباما مسائل قدرتمند بیانیه در مرگ جورج Floyd: 'این نباید "عادی"'

سناتور. Ctq (D-Minn.) در پاسخ به انتقاد از او به عنوان مینیاپولیس' top دادستان. قبل از او انتخاب شد و به مجلس

توسط PATRIS-FUN در 10 خرداد 1399

سناتور. Ctq (D-Minn.) در پاسخ به انتقاد از او به عنوان مینیاپولیس' top دادستان.

قبل از او انتخاب شد و به مجلس سنای ایالات متحده در سال 2006 Klobuchar بود Hennepin County وکیل در مینه سوتا مسئول پیگرد قانونی برای دولت پرجمعیت ترین شهرستان است. گزارش ها نشان داده اند Klobuchar نمی تواند پس از متعدد از افسران پلیس که به ضرب گلوله نظامیان و هنگامی که MSNBC آندریا میچل از او خواست که در مورد روز جمعه Klobuchar توصیف گیری به روش معمول اما همچنین ابراز پشیمانی برای او چگونه انجام می شود که موارد است.

"زمانی که من county, وکیل, مورد داشتیم که شامل افسر-درگیر تیراندازی رفت و به یک هیئت منصفه. من فکر می کنم که اشتباه بود در حال حاضر" Klobuchar گفت. "آن شده اند که بسیار بهتر است اگر من در زمان مسئولیت و نگاه در موارد و تصمیم خودم را." هنوز Klobuchar داشت که "ما با منفجر کردن این موارد است. ما به ارمغان آورد و آنها را به هیئت منصفه ارائه مدارک به صورت بالقوه جنایی دادستان و هیئت منصفه خواهد آمد با این تصمیم است."

Klobuchar همچنین خطاب 2006 تیراندازی که درگیر سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که دستگیر شده بود روز شنبه پس از دو زانو بر گردن جورج فلوید که بعد درگذشت. Klobuchar انتخاب شد و به مجلس سنا یک هفته پس از چوین شد دخیل در تیراندازی یک مظنون که گفته بود حمله به پلیس و او را وکیل موقعیت فقط چند ماه به رسیدگی به این حادثه. او گفت: آن را "کاملا نادرست" است که او کاهش یافته است به تعقیب پرونده مربوط به چوین توصیف آن به عنوان یک مورد به کار گرفته شده توسط او جانشین است که یک هیئت منصفه بعد از آن کاهش یافته و به تعقیب.

Klobuchar در ادامه به صورت "سیستماتیک تغییر" پس از فلوید مرگ هر دو در مینه سوتا و "در سراسر کشور." کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن