نیویورک رسمی می گوید: شهرستان دریافت 'radio سکوت' از دولت وزارت بهداشت در طول بیماری همه گیر در اوایل روز

نورما McCorvey یک بار-ناشناس شاکی در Roe v. Wade, معروف کنار گذاشته سقط جنین او پس از مورد گسترش آنها در سراس

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

نورما McCorvey یک بار-ناشناس شاکی در Roe v. Wade, معروف کنار گذاشته سقط جنین او پس از مورد گسترش آنها در سراسر کشور است. به جز او نیست.

فقط چند ماه قبل از McCorvey درگذشت در سال 2017, او ساخته شده یک "بستر مرگ اعتراف" به مصاحبه برای آینده FX مستند با نام مستعار Jane Roe. "این یک عمل" McCorvey گفت: از عمومی ضد سقط جنین موضع پس از Roe مورد لس آنجلس تایمز گزارش پیش از این مستند جمعه برتر.

سال پس از Roe لغو ممنوعیت سقط کشور McCorvey بیرون آمد و در برابر سقط جنین و صرف بقیه زندگی خود را در تلاش برای گرفتن این تصمیم لغو شد. اما به عنوان او می گوید: در این مستند او تنها به خاطر ضد سقط گروه هایی مانند عملیات امداد و نجات پرداخت شد او را به انجام این کار. "من در زمان پول خود را و آنها می خواهم من را در مقابل دوربین و به من بگویید چه می گویند" McCorvey گفت. "این یک عمل. من آن را خوب بیش از حد. من یک بازیگر خوب." McCorvey پس از آن نشان داد کسانی که ضد سقط جنین شدند به نظر می رسید هرگز به ذهن خود را تغییر دهید. "اگر یک زن جوان می خواهد به سقط جنین که هیچ skin off my ass. به همین دلیل آنها را از آن انتخاب" McCorvey گفت.

راب Schenck یک بشارتی وزیر سابق و رهبر عملیات امداد و نجات است که در میان کسانی که کار می کرد با McCorvey و نیز از آنجا که فاصله خود را از ضد سقط جنین جنبش است. او اغلب تعجب اگر McCorvey بود: "بازی ما را" او "می دانست لعنت به خوبی ما بازی می کردند ، "آنچه که ما با نرما بود بسیار غیر اخلاقی است. جست و خیز کردن است," او گفت: در این مستند. در ادامه مطلب لس آنجلس تایمز. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب