نیویورک دختر شهردار در میان افراد دستگیر شده در تظاهرات گزارش می گوید

چهارمین روز تظاهرات علیه خشونت پلیس نگه داشته و شهر نیویورک در لبه یکشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم به راهپی

توسط PATRIS-FUN در 12 خرداد 1399

چهارمین روز تظاهرات علیه خشونت پلیس نگه داشته و شهر نیویورک در لبه یکشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم به راهپیمایی پرداختند و بسیاری از معترضان و ماموران سعی در حفظ صلح پس از چند روز ناآرامی که در سمت چپ ماشین پلیس به آتش کشیده شد و صدها نفر از افراد تحت بازداشت است.

تظاهر کنندگان رژه چندین محله شعار زانو زدن در خیابان و در حال سقوط برای یک دقیقه سکوت در مقابل نئون-آراسته NYPD ایستگاه در میدان تایمز در افتخار از مردم کشته شده توسط پلیس.

از طریق بسیاری از روز در بسیاری از شهر در یک زمان آتش بس برگزار شد با افسران خود را حفظ فاصله و گاهی اوقات رها کردن به زانو در یک حرکت از احترام است.

"در مقایسه با چگونه همه چیز معلوم شد دیروز, این است که خیلی بهتر است. این است که دقیقا چه چیزهایی باید باشد" گفت: Domenic منینگ که صحبت می کرد در یک تجمع در اتحادیه مربع است. "اگر شما می خواهید برای دریافت نقطه خود را در سراسر این راه برای انجام آن است. خرابکاری شرکت ها و فروشگاه ها که نه راه برای انجام آن است."

مشابه تظاهرات هایش در سراسر کشور در پاسخ به مینه سوتا مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را.

کیار د Blasio نشان داده شده است در یک فایل عکس با بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک است. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

پس از تاریک وجود دارد برخی از زشت درگیری. تظاهرکنندگان در مرکز شهر بروکلین و بخش هایی از منهتن حلیم افسران با اشیاء و آتش زدند. افسران متهم به جمعیت به خیابان روشن ارسال وسیع مردم و ضرب و جرح تماشاگران که نمی تواند خارج شدن از راه.

در اوایل صبح روز دوشنبه در منهتن سوهو محله اوباش از مردم rampaged پایین پیاده رو فوق العاده به لوکس متعدد مغازه به سرقت کالا. صدها نفر از مردم marauded از طریق منطقه به شکستن Rolex, Chanel, و بوتیک پرادا و همچنین پوشاک و فروشگاه های الکترونیک.

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد در میان هرج و مرج شد و تحت درمان در یک آمبولانس.

شهردار باعث می شود درخواست برای احترام متقابل

کوچک آتش سوزی سوخته در خیابان ها که با پوشش شیشه ای و زباله است. پلیس به نظر می رسد ضعف و ناتوان از توقف تخریب.

پیش از آن در روز, شهردار, بیل د Blasio را رد کرده بود این ایده از یک حکومت نظامی مانند آن به تصویب رسید و در دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده. دختر خود را در میان افراد دستگیر شده در تظاهرات روز یکشنبه ،

سازمان دیده بان l شهردار استرن کلمات برای برخی از پلیس به معترضان:

شهر نیویورک پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی های بعد از پلیس شنبه شب با مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید. 4:35

این دموکرات اعتبار پلیس برای "فوق العاده ای داری" اما دو منصوب مسئولان شهرستان به بررسی حوادث در تصویری از جمله یک افسر پاره یک مرد ماسک به اسپری صورت خود را با یک ماده شیمیایی و دو پلیس در موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان در بروکلین.

"همه ما بهتر است به بشریت در اینجا" د Blasio گفت. "معترضان انسان هستند. آنها نیاز به درمان با احترام فوق العاده ای. افسران پلیس انسان هستند. آنها نیاز به درمان با احترام فوق العاده ای."

آغاز اعتراضات روز پیش حداقل 790 نفر دستگیر شده اند 33 افسران مجروح شده اند و 27 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده اند و یا نابود, پلیس گفت:. وجود دارد هیچ عمده صدمات گزارش شده است.

سازمان دیده بان l فلوید خانواده unimpressed تهمت تلفن تماس:

وجود دارد در حال رشد است و نا امیدی در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به افزایش اعتراضات در سراسر کشور و مرگ جورج فلوید. 5:02

شهردار پدر کیار د Blasio, 25 بود که در میان افراد دستگیر شده پنج شنبه شب با توجه به اجرای قانون رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع.

گزارش دستگیری به دست آمده توسط نیویورک پست گفت که او حاضر به ترک خیابان منهتن پاک توسط افسران زیرا مردم پرتاب چیز. کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

شهردار که سفید است اشاره نمی دستگیری در نشست خبری روز شنبه. شهرستان سالن سخنگویان نمی بلافاصله نظر.

2 وکلای متهم به پرتاب کوکتل مولوتف

هنوز تا اواخر روز خلق شد صلح آمیز از شنبه هنگامی که راهپیمایی تفویض به متعدد درگیری میان پلیس و معترضان و تظاهرکنندگان مجموعه پلیس وسایل نقلیه در آتش و ناخوانا نقاشی های دیواری در منهتن مشهور کلیسای جامع سنت پاتریک.

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: تظاهرات مسالمت آمیز شد "ربوده شده" با مردم با خشونت قصد.

"ما در حال رفتن به مطمئن شوید که هر کس حق اعتراض مسالمت آمیز و مونتاژ" شیا گفت. "اما ما در حال رفتن به تحمل تخریب اموال ما داشتن افسران قرار داده و به راه آسیب است و یا هر غیرنظامیان قرار داده و به راه آسیب است."

سازمان دیده بان l صحنه هایی از تظاهرات در سراسر ایالات متحده:

درگیری معترضان با پلیس برای پنجمین شب در یک ردیف پس از جورج فلوید مرگ است. 1:38

در ضمن دو شهر نیویورک و وکلا یکی از آنها رفت و به پرینستون دیگر به نیویورک دانشکده حقوق دانشگاه بودند با آمار فدرال اتهامات عنوان شده است که آنها پرتاب کوکتل مولوتف به اشغال اتومبیل گشت زنی در روز شنبه.

Colinford Mattis, 32 و Urooj Rahman, 31, هر دو از بروکلین هستند متهم به هدف قرار دادن یک ون پلیس. آنها متهم تحت یک قانون فدرال در مورد استفاده از آتش و مواد منفجره به علت آسیب به یک وسیله نقلیه پلیس و در هر صورت 5 تا 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

انتظار می رود آنها را به حضور در دادگاه در روز دوشنبه ،

در جای دیگر در نیویورک صدها نفر از مردم کمک کرده تمیز تا یکشنبه بعد از فروشگاه ویندوز در هم شکسته شد و وسایل نقلیه را به آتش کشیدند در روچستر و آلبانی و بوفالو.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: گارد ملی است که در حالت آماده به کار و که صدها نفر از سربازان اضافی در دسترس ساخته شد به شمال ایالت شهرستانها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب