نیویورک بیمارستان می تواند اجرا از COVID-19 تست سواب شهرستان در بخش بهداشت و درمان یادداشت می گوید

شهر نیویورک در معرض خطر در حال اجرا از سواب برای COVID-19 آزمون و خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برا

توسط PATRIS-FUN در 25 فروردین 1399

شهر نیویورک در معرض خطر در حال اجرا از سواب برای COVID-19 آزمون و خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ادامه آزمایش تنها بیمارانی که به شدت بیمار این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در یک یادداشت.

"به عنوان سواب عرضه همچنان به کاهش یک احتمال واقعی وجود دارد و بیمارستان را به طور کامل اجرا" در مارس 11, هشدار برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گفت. "در این زمان ارائه دهندگان یادآوری به آزمون تنها برای بیماران بستری به منظور حفظ منابع مورد نیاز برای تشخیص و مناسب مدیریت بیماران با شدید تر بیماری است."

هشدار آمد در میان تکرار درخواست از شهر نیویورک و مقامات دولتی برای دولت فدرال به ارائه گسترده آزمایش به منظور حرکت به یک مهار مرحله در شیوع کروناویروس.

"اگر رئیس جمهور ایالات متحده و یا هر کس دیگری می خواهد یک بازیابی — و همه ما می خواهیم آن ، اما اگر شما جدی در مورد آن, شما می توانید آن را انجام دهید بدون گسترده تست" شهردار, بیل د Blasio گفت: در شهرستان سالن جلسه دوشنبه.

این شهر کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت: شهرستان "نمی خواهد بود قادر به دریافت این بیش از خط پایان اگر شما خواهد شد اگر ما عرضه که شهردار خواستار و یا کمک از دولت فدرال است."

تست تجهیزات حفاظتی بودن جیره بندی

در سرتاسر سه شنبه بعد از ظهر 462,000 مردم در نیویورک تست شده برای این ویروس با توجه به حالت چهره. از کسانی که نزدیک به 189,000 تا به حال آزمایش مثبت است.

به دلیل سهمیه بندی فقط 44 درصد از تست های انجام شده در این دولت انجام شده است در شهر نیویورک حتی اگر این شهر نشان دهنده 74 درصد از دولت مرگ و میر ناشی از ویروس است.

عدم قابلیت تست تا حدودی به دلیل سهمیه بندی از تجهیزات حفاظت شخصی برای افرادی که می باید به اداره آنها نیز متوقف مقامات از انجام گسترده آزمایش بیمارستان و پرستاری-صفحه اصلی کارکنان که ممکن است عبور عفونت ها به یکدیگر و به بیماران است.

سازمان دیده بان | آنچه در آن مانند برای آزمایش برای COVID-19:

نگاهی به آنچه بیماران می تواند انتظار می رود اگر آنها را تا پایان در یک اتاق اورژانس با COVID-19 علائم. 1:59


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن