تعداد جهانی coronavirus موارد صعود به عنوان چین اعلام کرد موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد که هشت برابر پرش در عفونت های ویروسی شنبه با بیش از 400 موارد عمدتا مربوط به یک کلیسا و یک

توسط PATRIS-FUN در 4 اسفند 1398

کره جنوبی گزارش داد که هشت برابر پرش در عفونت های ویروسی شنبه با بیش از 400 موارد عمدتا مربوط به یک کلیسا و یک بیمارستان در حالی که مرگ و میر در ایران با صعود به شش و دوازده شهر در ایتالیا رفت و به طور موثر مستند به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان نبرد رمان coronavirus گسترش یافته است که از چین است.

به طور جداگانه سرزمین اصلی چین گزارش 648 جدید تایید موارد coronavirus عفونت ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه به وقت محلی تا از 397 روز قبل.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در چین به 76,936.

برخی از خوشه های تنفسی بیماری نشان داده اند که هیچ با لینک مستقیم برای سفر به چین است. گسترش در ایتالیا باعث شد مقامات محلی در لومباردی و ونتو مناطق به منظور مدارس کسب و کار و رستوران و بسته به لغو, رویدادهای ورزشی و کلیسا توده ها. صدها نفر از ساکنان و کارگران که در تماس با برآورد 54 نفر تایید آلوده در ایتالیا بودند در انزوا در انتظار نتایج آزمون. دو نفر مبتلا به COVID-19 فوت کرده اند.

کره جنوبی گزارش کرده است 433 موارد و سوم آن مرگ از coronavirus یک مرد در 40s خود را که مرده در خانه و پس از مرگ تست مثبت است. وجود نگرانی که در این کشور مرگ و میر می تواند رشد کند. در داخل و اطراف کره جنوبی چهارمین شهر دائگو سلامت کارگران درهم به صفحه نمایش هزاران نفر. بیماران با علائم ذات الریه و یا دیگر شرایط جدی در Cheongdo بیمارستان منتقل شدند به دیگر امکانات 17 نفر از آنها در شرایط بحرانی, معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت.

او گفت که شیوع این بیماری تا به حال جدی وارد فاز جدید اما هنوز هم ابراز خوشبینی محتاطانه است که می توان آن را شامل به منطقه اطراف Daegu که اولین مورد گزارش شده در روز سه شنبه.

در سطح جهان نزدیک به 78,000 مردم آلوده شده اند در 29 کشور و بیش از 2.300 فوت کرده اند.

یک تیم از کارشناسان جهانی با سازمان بهداشت جهانی است که در راه به چین در ووهان به کانون شیوع بیماری که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت شنبه. این تیم شده است و بازدید از سایر نقاط چین این هفته است.

یک دوچرخه سوار با پوشیدن یک ماسک سواری گذشته کدگنو بیمارستان در شمال ایتالیا در روز شنبه. (لوکا برونو/آسوشیتد پرس)

Tedros همچنین گفت: یک جلسه از وزرای بهداشت است که این است که در مورد موارد با "هیچ روشن اپیدمیولوژیک لینک, مانند, سفر, تاریخچه به چین و یا تماس با یک مورد تایید شده." او به خصوص در مورد تعداد فزاینده ای از موارد در ایران.

اما Tedros گفت: نگرانی این است که پتانسیل گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت از جمله در آفریقا است. 20 درصد از ویروس مبتلا شدید یا انتقادی بیماری نیاز به مراقبت های ویژه تجهیزات است که "در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورهای آفریقایی," او گفت:. فقط یک مورد از coronavirus تایید شده است در آفریقا در مصر است.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در چین افزایش یافت به 2,442 روز یکشنبه به وقت محلی تا 97 از شنبه, چینی, بهداشتی, مقامات گفتند.

چند استان چین مشتاق به راه اندازی مجدد کارخانه ها و اقتصاد خود را شروع به کاهش این محدودیت پس از گزارش هیچ مورد جدید در روز های اخیر. لیائونینگ و استان گانسو هر دو کاهش را پاسخ اضطراری در سطح دو شهر در استان شاآنشی از سر گرفت, اتوبوس, خدمات حذف بازرسی در ایستگاه های راه آهن و ایستگاه های اتوبوس و در برخی از بزرگراه ها.

کره جنوبی 'مدیریت ویژه منطقه'

از 229 موارد جدید در کره جنوبی 200 از Daegu و در نزدیکی مناطق. توسط صبح روز شنبه این شهرستان از 2.5 میلیون و مناطق اطراف آن شمارش 352 موارد از جمله مرگ و میر در Cheongdo بیمارستان. هر دو مبتلا به ذات الریه.

دولت مرکزی اعلام کرده است در منطقه یک "مدیریت ویژه منطقه" است و هدایت و حمایت از سهولت کمبود تخت بیمارستان, پزشکی پرسنل و تجهیزات.

در حالی که برخی از کارشناسان می گویند coronavirus شروع به گسترش در سراسر کشور با اشاره به تعدادی از عفونت در سئول و در جای دیگر که نمی شد بلافاصله قابل تعقیب مقامات دولتی باقی مانده امیدوار حاوی شیوع.

تماشا کنید: COVID-19 مورد افزایش سرعت در کره جنوبی شهر Daegu

کره جنوبی روز شنبه گزارش داد که هشت برابر پرش در عفونت های ویروسی در چهار روز به 433 بسیاری از آنها مربوط به یک کلیسا و یک بیمارستان در داخل و اطراف Daegu کره جنوبی, این کشور چهارم بزرگترین شهرستان. 1:53

"اگر چه ما در حال شروع به دیدن برخی از موارد در سراسر کشور, عفونت هنوز پراکنده خارج از مدیریت ویژه منطقه Daegu و North Gyeongsang, استان" کیم گفت: در طول یک جلسه. به نام او برای حفظ قوی و کنترلهای مرزی برای جلوگیری از عفونت از چین و جاهای دیگر از ورود به کره جنوبی.

در سراسر کشور, شماره گفت: از یک بالن مشکل است. وجود 20 مورد جدید گزارش روز شنبه, 53 روز پنج شنبه و 100 روز جمعه.

حدود 230 از آن شده است به طور مستقیم مرتبط به یک خانه از عبادت یک Daegu شعبه Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, که در آن یک زن در دهه 60 با حضور دو خدمات قبل از آزمایش مثبت برای ویروس.

بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت پیاده روی در نزدیکی Gyeongbok کاخ در سئول کره جنوبی در روز شنبه. (Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس)

مقامات همچنین بررسی ارتباط احتمالی بین churchgoers و افزایش عفونت در Cheongdo بیمارستان که در آن بیش از 110 نفر آلوده شده اند تا کنون بیشتر بیماران در بیماری های روانی بخش است.

مقامات بهداشت بودند غربالگری برخی از 9,300 پیروان کلیسا و گفت که 1,261 از آنها را به نمایش گذاشته اند سرفه و دیگر علائم است.

در میان آنها چهار تا به حال سفر خارج از کشور در ماه های اخیر از جمله یکی به چین هر چند که سفر آمد در اوایل ژانویه بود و نه نزدیک هوبئی.

همه 74 سایت اداره Shincheonji کلیسا بسته شده اند و churchgoers شده است گفت: به جای تماشای خدمات آنلاین برای یک فرقه که رهبر ادعا می شود یک فرشته از مسیح, اما کسانی که رد شده است توسط بسیاری از خارجی ها به عنوان یک رهبر فرقه. آموزه های خود می چرخند تا حد زیادی در اطراف این کتاب مکاشفه فصل از عهد جدید شناخته شده است بیشتر برای آن آخرالزمانی آنجا.

پزشکی کارگران پوشیدن دنده محافظ حمل یک بیمار مبتلا به کروناویروس جدید به یک بیمارستان در چانچنئون کره جنوبی در روز شنبه. (Lee Sang-hak/Yonhap از طریق AP)

سلامت و مقامات شهر می گویند که اولین آزمایش مثبت بود در تماس با برخی از 1,160 مردم هر دو در کلیسا یک رستوران و یک بیمارستان که در آن او برای درمان صدمات ناشی از تصادف.

اما مقامات می گویند بعید است که مجموعه ای زنجیره ای از عفونت است و او احتمالا فقط اولین کسی بود شناسایی و در یک منطقه که در آن ویروس در گردش بود در جامعه.

اضطراب نیز قابل لمس در دیگر نقاط کشور است. سئول, کره جنوبی در, سرمایه, ترس از ویروس led بسیاری برای جلوگیری از مغازه ها و رستوران ها و به جای غذا خوردن در خانه و به منظور ضرورت آنلاین. اتوبوس و مترو پر از ماسک چادری مسافران.

تظاهرات ممنوع شد در مرکز شهر سئول اما صدها نفر رفت پیش با تظاهرات ضد دولتی در روز شنبه.

کشورها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی

سه مورد در کشور 600,000-عضو نظامی همچنین فنر جداگانه در پایگاه های جمعه آوردن اضافه شده نگرانی است. A U. s. Army garrison در Daegu دسترسی محدود و تحمیل خود به قرنطینه برای سربازان آمریکایی.

"وجود دارد باقی می ماند و صفر تایید موارد USFK پرسنل با COVID-19 با وجود افزایش در تایید کره جنوبی موارد" نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی در بیانیه ای گفت.

در ژاپن مورد جدید از coronavirus شامل یک معلم مدرسه در دهه 60 باعث نگرانی برای سلامت سایر معلمان و دانش آموزان در Makuhari در استان چیبا در شرق توکیو.

تماشا کنید: کسانی که نگران coronavirus عفونت با هیچ پاک کردن لینک به چین

این است که به طور فزاینده ای نگران COVID-19 خارج از چین به خصوص در کره جنوبی و ایران است. 2:51

ایران, مقامات بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد این کشور در ششم مرگ و میر ناشی از ویروس است. استاندار استان مرکزی گفت: خبرگزاری رسمی ایرنا که آزمون یک بیمار که به تازگی فوت شده مثبت برای ویروس. علی آقازاده گفت: این فرد نیز تا به حال یک مشکل قلبی است. تا کنون 28 نفر تایید شده اند در ایران شامل حداقل پنج نفر از شش درگذشت.

عربستان سعودی منع سفر به ایران و گفت: هر کسی که از آنجا می توانید وارد کنید تنها پس از 14 روز در قرنطینه. تصمیم گیری به طور مستقیم اثرات هزاران نفر از ایرانیان که در سفر به مکه و مدینه برای زیارت اسلامی به طور موثر جلوگیری از آنها را از پادشاهی است.

در ایالات متحده آمریکا 35 نفر را آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 18 که به خانه بازگشت از یک قرنطینه کشتی کروز در ژاپن و یک مورد جدید گزارش جمعه در کالیفرنیا است.

مردم با پوشیدن ماسک محافظ دیده می شود در تهران در روز شنبه. (Atta Kenare/AFP از طریق گتی ایماژ)

مصر است که در میان 13 کشور است که افرادی که به عنوان اولویت بالا در آفریقا به دلیل مستقیم لینک های سفر به چین و یا حجم بالا از سفر.

تعداد فزاینده ای از کشورهای آفریقایی در حال حاضر این آزمایشگاه توانایی تست برای coronavirus از دو در اوایل این ماه. در مورد 11,000 سلامت کارگران آموزش دیده اند در مورد بیماری Tedros گفت و حمل بیش از 30 ، 000 مجموعه از تجهیزات حفاظت فردی به چند کشورهای آفریقایی.

هشت کانادایی آزمایش مثبت برای این ویروس پس از وقوع آغاز شد در اواخر سال گذشته با سه تن از آنها را بر اساس در انتاریو و بقیه در بریتیش کلمبیا. یک نفر ششم در B. C. اعتقاد بر این است به توان و حذف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im