نه آنقدر سر و صدا: چرا این سلطنتی 'فقط می شود با آن'

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نا

توسط PATRIS-FUN در 14 اردیبهشت 1399

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را.


او شده است در بسته بندی مواد غذایی در روزهای اخیر داوطلبانه در یک آشپزخانه و صحبت با متخصصین.

شده است وجود ندارد هیاهو در اطراف او اقدامات در حمایت از کسانی که مشغول به کار در این نبرد در برابر COVID-19 — اما پس از آن دوباره زمانی که سوفی, کنتس از Wessex کند سلطنتی, کسب و کار است که راه آن تمایل دارد.

"سوفی همه چیز بسیار بی سر و صدا تا حدودی به دلیل رسانه ها را دنبال نمی کند او با وسواس به عنوان آنها را با ویلیام و کاترین و تا حدودی به دلیل چیزهایی که او می کند لزوما بسیار پر زرق و برق گفت:" اینگرید سورد سردبیر عظمت مجله از طریق ایمیل.

که دقیقا همان چیزی است که خانواده سلطنتی نیازهای سورد گفت. "کسی که فقط می شود با همه چیز صرف نظر از توجه آنها دریافت خواهید کرد."

سورد تشبیه سوفی که عضو خانواده سلطنتی هنگامی که او ازدواج ملکه جوانترین پسر پرنس ادوارد در سال 1999 به او sister-in-law, شاهزاده خانم آن.

سورد گفت: با توجه به اینکه آن است که نزدیک به 70 او فکر می کند سوفی "را بیش از او را به عنوان سخت ترین کار سلطنتی. [سوفی] روش نقش خود را در یک unfussy راه و فقط می شود با آن."

که پایین کلید رویکرد دور نمانده است توسط او مادر در قانون است.

سوفی "می رود در مورد وظیفه خود را مجدانه و بی سر و صدا و بدون مقدار زیادی از سر و صدا و است که برای ملکه آسین عاشق او گفت:" کتی elizabeth banks, Vanity Fair سلطنتی خبرنگار.

"آنها بسیار نزدیک هستند و زمان زیادی را صرف با هم زمانی که آنها در ویندزور و ملکه, ها با نوه جیمز و لوئیس."

این یک نزدیکی ناظران می گویند می رود سال است.

سوفی ورود در خانواده آمد و در پی — و در برخی از روش های سایه — از دایانا همسر پرنس چارلز ادوارد برادر. برخی را دیدم سوفی به عنوان یک جدید, دیانا, Seward گفت: "که البته او نبود."

"او متنفر مقایسه به عنوان او می دانست که او هرگز نمی خواهد یا باید سعی کنید به زندگی می کنند تا به آن."

سوفی مذاکرات به Asmaa حق و دختران Sidra, مرکز حق و joanne beckham, در یک دیدار رسمی tented حل و فصل در لبنان بقاع در 12 ژوئن 2019. (ویکتوریا جونز/گتی ایماژ)

لوئیس تولد در نوامبر سال 2003 بود که به عنوان سوفی تقریبا درگذشت به عنوان یک نتیجه از دست دادن خون.

"مردم را دیدم چقدر ملکه در مورد مراقبت او از دیدن او در بیمارستان است که بی سابقه از" سورد گفت.

"به تدریج و بدون اینکه بازور او تبدیل به ملکه نزدیک ترین همدم — آنها به اشتراک گذاشتن یک عشق تاریخ نظامی و یک حس شوخ طبعی."

است که می گویند آن را تمام شده است قایقرانی صاف برای سوفی.

او پس از ازدواج او ادامه داد: در زندگی حرفه ای اش اما ترک به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت در سال 2001 پس از شرم آور و نظرات او ساخته شده بودند مخفیانه ضبط شده توسط تلخیص خبرنگار نما به عنوان یک شیخ عرب و منتشر شده در اخبار جهان است.

سورد گفت: ملکه حمایت از دختر در قانون و در نهایت تصمیم گرفت آن را بهتر خواهد بود اگر سوفی و ادوارد به عنوان تمام وقت royals.

پرنس ادوارد و سوفی ترک در حمل و نقل پس از سفارش, بند جوراب خدمات در قلعه ویندسور در ویندسور انگلستان در 18 ژوئن 2018. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

"تا کنون از آن سوفی به نظر می رسد به دنبال پر زرق و برق که به هنگام نیاز و استادانه زمانی که مورد نیاز است."

او در بازدید از کانادا چندین بار گاهی با پرنس ادوارد و گاهی در خود. آخرین بازدید آمد پاییز گذشته با دو low-profile روز در تورنتو است. بسیاری از زمان صرف شده در تورنتو غربی و تورنتو بيمارستانهای عمومی.

او در صحبت با بیماران بدحال و نشان داد بزرگ "گرمی" و "واقعی مهارت در گوش دادن" Kevin Smith, رئيس جمهور و مدیر عامل این دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان گفت: در آن زمان.

با آشفتگی و عدم قطعیت در رده بالای خانواده سلطنتی این روزها — شاهزاده هری و مگان پله به عقب به دنبال استقلال خود را شاهزاده اندرو پله به عقب بر دوستی خود با محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین — سوالات بوجود آمده اند بیش چقدر کاخ ویندزور را رویکرد آینده است.

برخی از نشان می دهد سوفی را پیدا خواهد کرد و خودش را در یک نقش برجسته.

"ما در حال حاضر شاهد ادوارد و سوفی به پشتیبانی سلطنتی و من فکر می کنم که رفتن به مورد حرکت رو به جلو" elizabeth banks گفت.

هری و مگان و رسانه ها — دوباره

مگان, Duchess of Sussex, برگ سالانه کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در لندن در مارس 9. (کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس)

شاهزاده هری و مگان ممکن است به دنبال یک زندگی جدید در لس آنجلس, اما در برخی از مسائل به نظر می رسد باقی می ماند بالا از ذهن برای آنها.

این زن و شوهر که پا را از یک ماه پیش, گیر افتاد, ناظران تا حدودی خاموش نگهبان روز دیگر هنگامی که آنها را ارسال یک پیام گفت: آنها دیگر شرکت عامل با چهار انگلیسی, روزنامه تلخیص.

آن را وادار به تعجب در مورد زمان اعلام, آینده, به عنوان آن را در طول همه گیر که چنین مسئله ای ممکن است را از صندلی عقب به نگرانی بیش از چگونه به مبارزه با کروناویروس.

هری خاص تا به حال خشن ارتباط با رسانه ها و نیز گرفته شده و نبرد خود را به دادگاه.

تلخیص برنده دور 1

چند روز پیش اولین جلسه دادگاه در یک مورد حریم خصوصی آورده by Meghan در برابر تلخیص برای چاپ بخشی از نامه ای به پدرش آغاز کرد و در دادگاه عالی در لندن. روز جمعه ایمیل در روز یکشنبه برنده دور اول زمانی که یک قاضی موافقت کرد به اعتصاب بخشی از ادعای خود را. Meghan وکلا گفت: این تصمیم را تغییر نمی دهد "عناصر اصلی این پرونده است."

مقالات ارائه شده در دادگاه در ارتباط با این مورد شامل جزئیات از پیام های متنی هری فرستاده شده به Meghan پدر.

کل رسانه های چرخشی باعث جانی Dymond BBC سلطنتی خبرنگار به درخواست "را واقعی دوک و دوشس ساسکس لطفا ایستاده است ؟

"وجود دارد که موجب چنین همدردی در دادگاه مقالات منتشر شده امروز" Dymond اخیرا نوشت.

"و در وجود زن و شوهر که فکر می کنم در حال حاضر زمان مناسب برای ورزش خود را به نزاع با پرفروشترین مقالات از ملت است که آنها را از رفتگان."

سلطنتی تولد — همه گیر به سبک

شاهزاده خانم شارلوت که تبدیل پنج شنبه, کمک می کند تا به ارائه بسته های مواد غذایی به صورت جدا بازنشستگان در منطقه محلی همراه با خانواده اش در Sandringham و مستغلات در لین کینگ, انگلستان است. (دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون از طریق AP)

در هر خانواده و تولد می تواند در خوشه. برای خانواده سلطنتی وجود دارد که اجرای آنها در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه.

و در این سال همه گیر شده است منعکس شده به عنوان برخی از اعضای خانواده مشخص شده سالانه خود را نقاط عطف در روزهای اخیر.

ملکه الیزابت 94 شد و اذعان کرد بی سر و صدا تر از حد معمول. اسلحه سلام های نظامی است که به طور معمول به صدا در آوریل 21 خاموش نامیده می شدند با ملکه احساس آنها مناسب نخواهد بود در این زمان.

عکسهای منتشر شد به مناسبت شاهزاده لویی دوم تولد در آوریل 23 و شاهزاده خانم شارلوت پنجم تولد در روز شنبه. در هر دو مورد, به طور معمول, تصاویر گرفته شده توسط مادر خود کیت, دوشس کمبریج. شارلوت بود که به ارائه وعده های غذایی برای جدا سالمندان در نزدیکی خانه خود در نورفولک در شمال شرقی لندن و لوئیس بود همه لبخند نشان دادن شاد و رنگارنگ و کثیف پس از fingerpainting رنگین کمان در پشتیبانی از خدمات بهداشت ملی.

شاهزاده لویی نشان می دهد آمادگی خود را برای fingerpainting رنگین کمان برای جشن کار از خدمات بهداشت ملی در این عکس گرفته شده توسط مادر خود, کیت, دوشس کمبریج, به مناسبت تولد دوم خود را در آوریل 23. (دوشس کمبریج/کاخ کنزینگتون از طریق AP)

یکی دیگر از تولد می آید تا هفته آینده که خود را پسر عموی مورچه Mountbatten-Windsor, نوبت یکی در مه 6.

Royals در کانادا

شاهزاده خانم آن mingles با جمعیت حدود 1000 در حضور در مارس 4, 1971 به عنوان او رسما باز می شود جدید Pacific Rim پارک ملی در جزیره ونکوور. (بیل Croke/کانادا مطبوعات)

شاهزاده خانم آن شده است داشتن چیزی در یک لحظه بیش از گذشته چند ماه و یا شاید چند لحظه. یکی آمد در اواخر پاییز گذشته باعث چابک تصویر از او در فصل 3 از Netflix, درام, تاج. و در حال حاضر همه کسب و کار نه تنها دختر ملکه و شاهزاده فیلیپ است که در پوشش داستان برای Vanity Fair.

اما عقب 49 سال و آن تا به حال سهم خود را از لحظات بیش از حد بعضی از آنها در آینده در کانادا است.

بسیار توجه رسانه ها متمرکز بود. 20 سال از زمانی که او وارد شدند او پدر و مادر به مناسبت سالگرد 100 از بریتیش کلمبیا ورود به کنفدراسیون.

سازمان دیده بان | شاهزاده خانم آن کمک می کند تا B. C. جشن 100 سالگرد ورود خود را به کنفدراسیون:

شاهزاده خانم آن برش های غول پیکر, کیک تولد برای B. C. s centennial. 2:14

به همان اندازه به عنوان آن تمرکز شد پیش بینی و توجه در طول این سفر در اوایل ماه مه سال 1971 او وظایف سلطنتی بودند و نه روال حتی یک بیت دنیوی است.

"شاهزاده خانم آن ساخته شده هیچ بیانیه رسمی در حجاب" گلوب و ایمیل گزارش شده در مارس 5, پس از او رسما افتتاح کانادا جدیدترین پارک ملی حاشیه اقیانوس آرام در جزیره ونکوور. "او تنها تابع بود به طناب که حذف پرچم از سنگ چهره به پرده پلاک."

بعد گلوب گزارش داد که آنه گفت: پارک سرپرست "او بسیار تحت تاثیر زیبایی و picturesqueness از پارک منطقه است."

دوستان ما در CBC Archives گرفته اند در عمق نگاه در این تور که در زمان سلطنتی بازدید کنندگان برای ویکتوریا, ونکوور, Kelowna, Vernon, Penticton, Williams Lake, Comox.

خسروانه کردنی

شاهزاده فیلیپ برگ بیمارستان شاه ادوارد هفتم در لندن در دسامبر. 24, 2019. (هانا مک کی/فردا نیوز)

"رویکرد ما به عنوان هفته جهانی ایمن سازی من می خواستم برای به رسمیت شناختن حیاتی و فوری کار در حال انجام توسط بسیاری برای مقابله با این بیماری همه گیر; توسط کسانی که در علمی و پزشکی حرفه ای در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی کشورهای در تلاش برای محافظت از ما را از COVID-19. از طرف کسانی از ما که امن باقی می ماند و در خانه من هم می خواستم با تشکر از همه کارگران مشاغل کلیدی که اطمینان حاصل شود که زیرساخت های زندگی ما ادامه دارد ؛ کارکنان و داوطلبان کار در تولید مواد غذایی و توزیع آن نگه داشتن پستی و تحویل خدمات و کسانی که حصول اطمینان از زباله همچنان به جمع آوری می شود."

— این بیماری همه گیر باعث شاهزاده فیلیپ به نادر بیانیه عمومی در آوریل 20. 98-در سال دوک ادینبورگ که تا به حال علاقه زیادی به علم است و به ندرت دیده شده است و در آنجا بازنشسته شد از وظایف در تابستان 2017.

سلطنتی می خواند

  1. شاهزاده هری گفته دوستان او نتواند زندگی خود را در نیروهای مسلح. [دیلی تلگراف]

  2. هری نیز نگاه به عقب در زمان خود به عنوان یک کودک ضبط یک پیام ویژه برای جشن سالگرد 75 از کتاب او و دیگران را عاشق خود را سال جوان تر: توماس موتور تانک. [CBC]

  3. پادشاه هنری هشتم ممکن است اولین کسی که شما فکر می کنم به عنوان الهام بخش برای چگونه به زندگی خود در انزوا اما شاید او می تواند ارائه برخی از دروس در چگونه برای پیدا کردن آرامش در قرنطینه. [نگهبان]


ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به royalfascinator@cbc.ca. مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن